خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی درباره‌ی کمیت تست زدن

سلام دوستان، به نظرتون برای درس دیفرانسیل و ریاضی پایه روزی چندتا تست باید بزنم؟ هدفم مهندسی برق دانشگاه امیرکبیر هست
      ممنون میشم نگید بستگی به خودت داره حداقل بگید دیگران و کسایی که رتبه برتر بودن روزی چندتا تست میزدن

همچنین درباره تعداد تستی که روزانه و یا هفتگی در درس شیمی کار می‌کنید بگید ممنون میشم

با سپاس از شما مهربونا

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamang نمایش پست ها
      سلام دوستان، به نظرتون برای درس دیفرانسیل و ریاضی پایه روزی چندتا تست باید بزنم؟ هدفم مهندسی برق دانشگاه امیرکبیر هست
      ممنون میشم نگید بستگی به خودت داره حداقل بگید دیگران و کسایی که رتبه برتر بودن روزی چندتا تست میزدن

همچنین درباره تعداد تستی که روزانه و یا هفتگی در درس شیمی کار می‌کنید بگید ممنون میشم

با سپاس از شما مهربونا
      ب نظر من برای ریاضی بقچه ای بزن , مثلا ی مبحثو بخون برای مثال لگاریتم , بعد تمام تست های اون مبحث رو بشین بزن , چه تالیفی و چه سراسری حالا بستگی ب تسلطت تو اون مبحث داره , اگه تو اون مبحث ضیعفی 60 تا بزن مثلا نه اگه قوی هستی 20 تا بزن 30 تا بزن . برای شیمی هم ب ترتیب بخون و بعد تموم شدن فصل بشین تست بزن
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      ب نظر من برای ریاضی بقچه ای بزن , مثلا ی مبحثو بخون برای مثال لگاریتم , بعد تمام تست های اون مبحث رو بشین بزن , چه تالیفی و چه سراسری حالا بستگی ب تسلطت تو اون مبحث داره , اگه تو اون مبحث ضیعفی 60 تا بزن مثلا نه اگه قوی هستی 20 تا بزن 30 تا بزن . برای شیمی هم ب ترتیب بخون و بعد تموم شدن فصل بشین تست بزن
      ممنون ولی من بیش‌تر سوالم اینه روزانه چندتا تست بزنم مثلا همین لگاریتم که گفتید منبع من ۲۰۰ تا تست داره میخواستم بدونم بقیه این دویست تا تست چطوری کار می‌کنن ۱۰ تا ۲۰ تایی یا ۵ جلسه ۴۰ تایی یا ۷ جلسه ۳۰ تایی ... ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamang نمایش پست ها
      ممنون ولی من بیش‌تر سوالم اینه روزانه چندتا تست بزنم مثلا همین لگاریتم که گفتید منبع من ۲۰۰ تا تست داره میخواستم بدونم بقیه این دویست تا تست چطوری کار می‌کنن ۱۰ تا ۲۰ تایی یا ۵ جلسه ۴۰ تایی یا ۷ جلسه ۳۰ تایی ... ؟
      اگه بحث سر تعداد تسته و اگه 200 تاس هرچی زودتر بزنید بهتره . مثلا اولش 5 تا 40 تایی بزنید و بعدش خودتون اونایی ک مهمن و کنکورین ستاره دار کنید و تو دوران جمعبندی فقط ستاره دارها رو بزنین
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)