خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک فوری و حیاتی(تحصیل در پیام نور و دوباره کنکور دادن با معافیت تحصیلی )

آيا دانشجويان مشغول به تحصيل در مراكز پيام نور كه در حال حاضر از معافيت تحصيلي استفاده مي‌كنند، مي توانند در آزمون سراسري 92 شركت كنند؟ حالا اگر کسی که با معافیت تحصیلی پیام نور کنکور 92 شرکت کنه و روزانه هم قبول بشه نمی تونه بره دانشگاه روزانه درس بخونه؟
      متولد اردیبهشت73

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1115 نمایش پست ها
      آيا دانشجويان مشغول به تحصيل در مراكز پيام نور كه در حال حاضر از معافيت تحصيلي استفاده مي‌كنند، مي توانند در آزمون سراسري 92 شركت كنند؟ حالا اگر کسی که با معافیت تحصیلی پیام نور کنکور 92 شرکت کنه و روزانه هم قبول بشه نمی تونه بره دانشگاه روزانه درس بخونه؟
      متولد اردیبهشت73
      منظورتون کنکور 93 بود یا کنکور 92 ؟ در هر صورت فرقی نداره
      تا انجایی که من میدونم دانشجویان در طول تحصیل تنها یکبار میتونن انصراف بدن و به دانشگاه دیگه ای برن
      شما پیام نوری پس مشکلی نداره و در صورت قبولی از دانشگاه فعلی انصراف و در دانشگاه جدید ثبتنام میکنین
      اما اگر دانشجوی روزانه بودین در صورت انصراف تا یک سال حق کنکور دادن نداشتین.
      انشالله موفق باشین
      این روز ها " ایران " رنج میبرد, از مردمی که فقر در بینشان بیداد میکند , فقر در انسانیت!
      م. امیرزاد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه پیام نوری هستید مشکلی نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه پیام نوری هستید مشکلی نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متولد اردیبهشت73
      تو هر دوره ای به غیر از روزانه(البته اونم با شرایطی می شه) می تونی دو باره یا چند باره کنکور بدی و تو هر مقطعی که قبول شدی(روزانه ، شبانه ، ... ) ادامه تحصیل بدی به شرط اینکه از مقطع اولت (همون تو پیام نور) فارغ التحصیل نشی و از انصرافت بیشتر از یک سال نگذشته باشه
      به طور کلی از دیپلم تا دکترا یک بار حق انصراف و تمدید معافیت تحصیلی داری

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش من سال 91 کنکور شرکت کردم و چون رتبم خوب نشد رفتم پيام نور و از معافيت تحصيلي استفاده کردم و دوباره امسال کنکور دادم الان که انتخاب رشته هم تموم شده يه جا خوندم که نميتونستم تو کنکور 92 شرکت کنم و بايد اول ميرفتم سربازي
      آيا اين واقعا درسته ؟حالا نميدونم چي ميشه تورو خدا کمکم کنيد
      اینم نوشته:يک شرط ثبت نام در آزمون براي کنکوريهاي قبول شده
      همچنين دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه)، نيمه حضوري، مجازي و بين المللي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي، دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي که از معافيت تحصيلي استفاده نمي کنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در آزمون سراسري سال 1392 ثبت نام و شرکت کنند.دانشجويان دوره هاي فوق که از معافيت تحصيلي استفاده مي کنند، به منظور ثبت نام و شرکت مجدد در آزمون سراسري لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل خود را به بخش هاي وظيفه عمومي معرفي و به خدمت اعزام شوند. بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از اتمام دوران خدمت نظام وظيفه حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسري را خواهند داشت.

حالا من که از معافیت تحصیلی استفاده میکنم باید چه کار کنم؟ یعنی یه سال عمرمو الکی هدر دادم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش من سال 91 کنکور شرکت کردم و چون رتبم خوب نشد رفتم پيام نور و از معافيت تحصيلي استفاده کردم و دوباره امسال کنکور دادم الان که انتخاب رشته هم تموم شده يه جا خوندم که نميتونستم تو کنکور 92 شرکت کنم و بايد اول ميرفتم سربازي
      آيا اين واقعا درسته ؟حالا نميدونم چي ميشه تورو خدا کمکم کنيد
      اینم نوشته:يک شرط ثبت نام در آزمون براي کنکوريهاي قبول شده
      همچنين دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه)، نيمه حضوري، مجازي و بين المللي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي، دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي که از معافيت تحصيلي استفاده نمي کنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در آزمون سراسري سال 1392 ثبت نام و شرکت کنند.دانشجويان دوره هاي فوق که از معافيت تحصيلي استفاده مي کنند، به منظور ثبت نام و شرکت مجدد در آزمون سراسري لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل خود را به بخش هاي وظيفه عمومي معرفي و به خدمت اعزام شوند. بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از اتمام دوران خدمت نظام وظيفه حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسري را خواهند داشت.

حالا من که از معافیت تحصیلی استفاده میکنم باید چه کار کنم؟ یعنی یه سال عمرمو الکی هدر دادم
      این تو دفترچه ثبت نام کنکور اومده که متاسفانه درستش نکردن
      من از سنجش پرسیدم اونا گفتن هر چی نظام وظیفه میگه
      نظام وظیفه هم که این قانونو بیشتر از یک ساله که تصویب کرده و بازم خودم ازشون پرسیدم گفتن مشکلی نیس
      تازه آدمایی رو میشناسم که از این قانون استفاده کردن بدون مشکل
      پس نگران نباش
      درستو بخون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن