خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میکرو زیست دوازدهم کی میاد؟

سلام میکرو زیست دوازدهم کی میاد؟ و ایا دو جلدیه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      گاج مارکت زده به زودی
      یه جلد آموزشه یه جلد تست فکر کنم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله دوجلدی یه جلد آموزش یه جلد تست جلد آموزش این هفته میاد ولی جلد تست هفته بعد

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهروماه جامع خوبه؟جامع ولی فقط دوازدهم هست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      مهروماه جامع خوبه؟جامع ولی فقط دوازدهم هست
      نمیدونم ولی شنیدم درسنامه های مهر و ماه خوبه ، راستی فیزیک چه کردی واسه ازمون 20 مهر اماده ای؟ لامصب حجما زیاده مدرسه هم که ساز مخالف میزنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگه کسی کتاب رو دیده بگه چطوره و نظرش چیه؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      سلام اگه کسی کتاب رو دیده بگه چطوره و نظرش چیه؟؟
      سلام...
      اگه قبلا واسه زیست خیلی سبز داشتی ، به نظر من امسال هم خیلی سبز استفاده کن چون کمی مشکله که از خیلی سبز زیست به میکروی زیست روی بیاوری و نیز بالعکس....
      دلیلش هم اینه که این دو کتاب هردو از انتشاراتی قوی و معروف تالیف شده اند و هر کدام راه و سبکش کاملا با اون یکی فرق داره....
      ولی من نظر خودم اینه که میکرو بهتره به چند دلیل:
      1_ نکات متن و شکل های کتاب کاملا مشخص اند و واسه مرور کردن راحت تر میشه کتاب رو دوره کرد و لی تو خیلی سبز باید مثل کتاب درسی جملات مهم رو هایلایت کرد....
      2_ هردو کتاب (خیلی سبز و میکرو) دارای کادر های مختلفی هستند که به نظر من میکرو بهتر در این زمینه عمل کرده....
      3_ بدلیل صفحات طلایی و نوشتن قید های مهم هر فصل ، عبارات مهم ، کادر های خلاصه ، جمع بندی و .... در میکرو!
      4_ تو کتاب میکرو نگاه مولف کاملا براساس کنکور و آزمون های آزمایشی است یعنی مثلا وقتی می رسی به یک فصل جدید یا یک مبحث جدید ، میکرو میگه که این مبحث سوال خیزه یا نه ، احتمال آمدنش تو کنکور چقدره ، اهمیتش تو کنکور های قدیم چقدر بوده و ....... ولی در خیلی سبز خبری از جور چیزا نیست......
      5_ بعضی مباحث تو زیست نظام جدید وجود دارند که کتاب مستقیما درموردش بحث نکرده یا گفته که سوال آوردن ازش ممنوعه ، این مطالب تو میکرو کاملا جدا و مشخص هستن و با عناوین <<بیشتر نخوانید>> مشخص شده اند ولی تو خیلی سبز تو متن درسنامه پخش شده اند و خواندن یا نخواندنش برای دانش آموزا کمی گنگه.....
      6_ یه فاکتور دیگه هم هست که خیلی مهمه یعنی : زمان
      درسته که خیلی سبز از لحاظ آموزش هیچ کم و کاستی نداره ولی باید وقت رو هم در نظر بگیریم ..... یعنی کتابی باشه که زیاده روی نکرده باشه و هی مطالبو الکی تکرار نکنه ، ختم کلام کتاب کمک درسی زیست حجمش باید معقول باشه.....

از تو همین فروم دیدم که یه رتبه برتری درمورد نحوه ی انتخاب منبع زیست گفته بود که منابع زیست شناسی باید خود متن کتاب رو کپی کرده باشند و کنارش نکات ترکیبی و مهم رو نوشته باشه و هرجا که لازم بود بهش پر و بال داده باشه..... این جوری هم حجم کتاب معقوله و هم ترتیب جملات کتاب درسی رو هم حفظ میشین.....
      موفق باشی....

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      سلام...
      اگه قبلا واسه زیست خیلی سبز داشتی ، به نظر من امسال هم خیلی سبز استفاده کن چون کمی مشکله که از خیلی سبز زیست به میکروی زیست روی بیاوری و نیز بالعکس....
      دلیلش هم اینه که این دو کتاب هردو از انتشاراتی قوی و معروف تالیف شده اند و هر کدام راه و سبکش کاملا با اون یکی فرق داره....
      ولی من نظر خودم اینه که میکرو بهتره به چند دلیل:
      1_ نکات متن و شکل های کتاب کاملا مشخص اند و واسه مرور کردن راحت تر میشه کتاب رو دوره کرد و لی تو خیلی سبز باید مثل کتاب درسی جملات مهم رو هایلایت کرد....
      2_ هردو کتاب (خیلی سبز و میکرو) دارای کادر های مختلفی هستند که به نظر من میکرو بهتر در این زمینه عمل کرده....
      3_ بدلیل صفحات طلایی و نوشتن قید های مهم هر فصل ، عبارات مهم ، کادر های خلاصه ، جمع بندی و .... در میکرو!
      4_ تو کتاب میکرو نگاه مولف کاملا براساس کنکور و آزمون های آزمایشی است یعنی مثلا وقتی می رسی به یک فصل جدید یا یک مبحث جدید ، میکرو میگه که این مبحث سوال خیزه یا نه ، احتمال آمدنش تو کنکور چقدره ، اهمیتش تو کنکور های قدیم چقدر بوده و ....... ولی در خیلی سبز خبری از جور چیزا نیست......
      5_ بعضی مباحث تو زیست نظام جدید وجود دارند که کتاب مستقیما درموردش بحث نکرده یا گفته که سوال آوردن ازش ممنوعه ، این مطالب تو میکرو کاملا جدا و مشخص هستن و با عناوین <<بیشتر نخوانید>> مشخص شده اند ولی تو خیلی سبز تو متن درسنامه پخش شده اند و خواندن یا نخواندنش برای دانش آموزا کمی گنگه.....
      6_ یه فاکتور دیگه هم هست که خیلی مهمه یعنی : زمان
      درسته که خیلی سبز از لحاظ آموزش هیچ کم و کاستی نداره ولی باید وقت رو هم در نظر بگیریم ..... یعنی کتابی باشه که زیاده روی نکرده باشه و هی مطالبو الکی تکرار نکنه ، ختم کلام کتاب کمک درسی زیست حجمش باید معقول باشه.....

از تو همین فروم دیدم که یه رتبه برتری درمورد نحوه ی انتخاب منبع زیست گفته بود که منابع زیست شناسی باید خود متن کتاب رو کپی کرده باشند و کنارش نکات ترکیبی و مهم رو نوشته باشه و هرجا که لازم بود بهش پر و بال داده باشه..... این جوری هم حجم کتاب معقوله و هم ترتیب جملات کتاب درسی رو هم حفظ میشین.....
      موفق باشی....
      سلام خیلی ممنون و الان من دوازدهم میکرو رو میخرم منم خودمم دیدم نظرم همین بود ولی خیلی زیاد نوشته دیگه نمیدونم ادم اصلا میتونه برسه بخونه یا نه؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنون و الان من دوازدهم میکرو رو میخرم منم خودمم دیدم نظرم همین بود ولی خیلی زیاد نوشته دیگه نمیدونم ادم اصلا میتونه برسه بخونه یا نه؟؟
      سلام
      درسنامه‌های کتاب ماژولار هستند. لطفاً توضیحات مربوط به درسنامه ماژولار را در ابتدای کتاب بخوانید. این کتاب برای آمادگی در کنکور، امتحان نهایی و جمع‌بندی تألیف شده و متن اصلی درسنامه، حدود ۵۰ درصد کل کتاب رو شامل میشه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      درسنامه‌های کتاب ماژولار هستند. لطفاً توضیحات مربوط به درسنامه ماژولار را در ابتدای کتاب بخوانید. این کتاب برای آمادگی در کنکور، امتحان نهایی و جمع‌بندی تألیف شده و متن اصلی درسنامه، حدود ۵۰ درصد کل کتاب رو شامل میشه.
      آقای زارع میکرو زیست بانک تستش رو تالیف نمی کنین؟؟؟
      آخه یه جا دیدم گفته بودین که از تستای آزمون پلاس واسه دوازدهم کار کنین!!!
      اگر هم قراره تالیف بشه ، تقریبا کی تالیف میشه؟؟؟

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون50 درصد که متن کتاب هست رو بخونیم دیگه کتاب درسی نیاز نیست؟
      سلام

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      آقای زارع میکرو زیست بانک تستش رو تالیف نمی کنین؟؟؟
      آخه یه جا دیدم گفته بودین که از تستای آزمون پلاس واسه دوازدهم کار کنین!!!
      اگر هم قراره تالیف بشه ، تقریبا کی تالیف میشه؟؟؟
      بانک تست هم به‌زودی میاد.
      زمان دقیق رو از گاج بپرسین.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقای زارع.ببخشید بانک تست میکرو دوازدهم کی میاد؟این چند روزه میاد یا بریم سراغ یه منبع دیگه؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقای زارع وجدانا دمت گرم که همیشه هستین
      ما منتظر آی کیو یازدهم یا جامعش هستیم خبری ندارین کی میاد؟ به نظرتون برا مکمل خوبه یا نردبام خیلی سبز؟ (البته کتاب میکرو گاج که یه چیز دیگه است)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن