خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیز،الان که تجربه تون بیشتر شده با گذر زمان ،
      باز هم میکرو رو به خیلی سبز ترجیح میدید؟ ضعف های میکرو رو هممیشه بفرمایید؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hooty.bugatti نمایش پست ها
      سلام عزیز،الان که تجربه تون بیشتر شده با گذر زمان ،
      باز هم میکرو رو به خیلی سبز ترجیح میدید؟ ضعف های میکرو رو هممیشه بفرمایید؟
      عزیز اگه زود اومد بخر . اگه نیومد خیلی سبز بخر . من به هوای اینکه زود میاد رفتم درسنامه میکرو رو گرفتم . اما تستش نیومد . مجبور شدم دوباره 100 تومن بدم خیلی سبز بخرم . عملا اون پوله میکرو هدر شد .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته من فعلا رو پایه هستم، شما درسنامه پایه ش رو به خیلی سبز ترجیح میدید؟ و اینکه آیا شمام قبول دارید تست های میکرو برای تثبیت و شروع بهتر هستن قبول دارید؟ نه اینکه تست خیلی سبز بد باشه، ولی مستقیم میره دنده چهار و وقت گیره.تست زنی باید اصولی و دوره دوره باشه.تست خیلی سبز برای شروع خوب نیست حقیقتا من دارم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      درسته من فعلا رو پایه هستم، شما درسنامه پایه ش رو به خیلی سبز ترجیح میدید؟ و اینکه آیا شمام قبول دارید تست های میکرو برای تثبیت و شروع بهتر هستن قبول دارید؟ نه اینکه تست خیلی سبز بد باشه، ولی مستقیم میره دنده چهار و وقت گیره.تست زنی باید اصولی و دوره دوره باشه.تست خیلی سبز برای شروع خوب نیست حقیقتا من دارم
      الگو نسل جدید یه سر وگردن از زیست همه انتشارات بالاتره
      صبر کن 12امش بیاد
      دهمش اومده و این هفته11 میاد

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.دهم ش رو دیروز فقط بخاطر نمودار درختی هاش گرفتم.مشکل من با درسنامه غیر چاپی اصلیش هست.گاهی نیاز میشه که به درسنامه باید رجوع کرد. در کل هدف من کتابی هست که بشه با حل تست مطالب کتاب درسی تثبیت بشه و کم کم عمیق شد رو مطالب در دور اول...
      کتاب خوبیه الگو ،خیلی سبز هم بد نیست ولی مهم اینه آدم بتونه مرحله مرحله وارد کتاب سنگینتر بشه که کند نشه و تو ذوقش نخوره.بازم ممنون

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      قبلن زیست نشرالگو رو داشتم اصلن ازش راضی نبودم....خیلی سبز رو برای زیست بیشتر پیشنهاد میکنم

البته اون موقع ها کتاب سه بعدی الگو بود از این نسل جدیدش خبر ندارم....ولی اگه تفاوت زیادی نکرده باشه همون خیلی سبز رو بگیرید بهتره

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام.دهم ش رو دیروز فقط بخاطر نمودار درختی هاش گرفتم.مشکل من با درسنامه غیر چاپی اصلیش هست.گاهی نیاز میشه که به درسنامه باید رجوع کرد. در کل هدف من کتابی هست که بشه با حل تست مطالب کتاب درسی تثبیت بشه و کم کم عمیق شد رو مطالب در دور اول...
      کتاب خوبیه الگو ،خیلی سبز هم بد نیست ولی مهم اینه آدم بتونه مرحله مرحله وارد کتاب سنگینتر بشه که کند نشه و تو ذوقش نخوره.بازم ممنون
      خب درسنامه میخوای چیکار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اکه چیزیو نفهمیدی اونوقت فایل درسنامشو بخون
      واینکه به صورت فایل گذاشته بهتره که! قیمت روی جلدش با این همه اپشن104 تومنه!!!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون.منتها من در نظام قدیم با میکرو شروع کردم.برای مرد خرد یاد گرفتن مطالب عالی بود.حالا آقای حمید رضا زارع که برای نظام جدید تالیف کردن، دیدم واقعا از عمق ۳۰ چهل درصد تا حداقل ۷۰ هشتاد درصد تست طرح کردن.خیلی سبز تست هاش باید زده بشه ولی برای من نه در مرحله اول.ضمن اینکه اگر نیاز به مطالعه درسنامه باشه،میکرو خیلی منظم تر هست.خیلی سبز به طرز فجیعی قاطی پاطی و سردرگم کنندست درسنامه ش.تجربه نشون داده یادگیری و تعمیق مبتنی بر تست میکرو طبقه بندی شده(از هر انتشاراتی) بهتره.مثلا شیمی خیلی سبز خیلی خوبه ولی زیستش از سطح ۵۰ شصت درصد سختی شروع میکنه تست ها رو و عموما هم در همون حد هستن تا ۷۰ درصد سختی.ینی داوطلب رو از بعد مطالعه کتاب درسی پذیرش نمیکنه، بلکه بعد از مطالعه درسنامه خودش با داوطلب میاد جلو.
      که این در درسی مثل زیست که خودش ذاتا نیاز به وسواس داره،باعث از دست رفتن زمان بسیار زیادی میشه.باز هم تشکر از نظرتون

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون.منتها من در نظام قدیم با میکرو شروع کردم.برای مرد خرد یاد گرفتن مطالب عالی بود.حالا آقای حمید رضا زارع که برای نظام جدید تالیف کردن، دیدم واقعا از عمق ۳۰ چهل درصد تا حداقل ۷۰ هشتاد درصد تست طرح کردن.خیلی سبز تست هاش باید زده بشه ولی برای من نه در مرحله اول.ضمن اینکه اگر نیاز به مطالعه درسنامه باشه،میکرو خیلی منظم تر هست.خیلی سبز به طرز فجیعی قاطی پاطی و سردرگم کنندست درسنامه ش.تجربه نشون داده یادگیری و تعمیق مبتنی بر تست میکرو طبقه بندی شده(از هر انتشاراتی) بهتره.مثلا شیمی خیلی سبز خیلی خوبه ولی زیستش از سطح ۵۰ شصت درصد سختی شروع میکنه تست ها رو و عموما هم در همون حد هستن تا ۷۰ درصد سختی.ینی داوطلب رو از بعد مطالعه کتاب درسی پذیرش نمیکنه، بلکه بعد از مطالعه درسنامه خودش با داوطلب میاد جلو.
      که این در درسی مثل زیست که خودش ذاتا نیاز به وسواس داره،باعث از دست رفتن زمان بسیار زیادی میشه.باز هم تشکر از نظرتون
      این که سلیقه خودت رو میشناسی عالیه...پس همون کار رو انجام بده

درمورد سطح تست ها ولی به نظر من تست های خیلی سبز سبک تر واستانداردتر از میکرو هستن....هردوتاشون کتابای خوبی ان انتخاب با خودت

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرفت منطقیه درسته ولی دقتی که کردم به این کتاب نشر الگو،حتی اگر خیلی بهتر از کتاب های سه بعدی قدیمیش و بدون غلط باشه، به درد این میخوره که یک دور مطالب کل کتاب های سه پایه رو خونده بتشی.چون شاید پاسخ گزینه درست رو توی فصلی که داری میخونی پیدا کنی ، ولی اثر اون تست زمانی بیشتره که جامع خونده باشی. من خیلی خیلی خیلی دقت کردم و آزمایش،برای شروع و سریع رسیدن به حد قابل قبول ، از میکرو بهتر چیزی نیست...که آقای حمیدرضا زارع و انتشارات گاج با دیر تحویل دادن کتاب به بازار بدجوری دست طرفدارار کتابشون رو تو حنا گذاشتن حقیقتش...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      الگو دهم من کامل حل کردم و مشکلی نداشتم و از تدریس های داخل کتابم راضی بودم
      دیگه شما میکرو دوست داری همون بگیر
      من پارسال میکرو 11 چاپ جدید خریدم میتونم عکسشم بفرستم ،توی فصل اول اصلا تغییرات مربوط به یاخته رابط اصلاح نشده بود و در قسمت دستگاه عصبی جانوران در دوصحفه پشت سرهم دوتاحرف کاملا متضاد زده بود: یکی گفته بود رشته های بین طناب ها جزو مرکزیه ودیگری گفته بود محیطیه!
      و بعدش رسیدم فصل6 که اونجام یه سری تغییرات داشت که نداده بودن
      و بدترین ضدحال از میکرو11 هم وقتی رسیدم فصل7 خوردم که گفتار2و3 (حدود 30 صحفه) ازش پریده بود!!!! وزنگ زدم گفتن یک هفته بعد خری میتونی.....!!!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      عزیز اگه زود اومد بخر . اگه نیومد خیلی سبز بخر . من به هوای اینکه زود میاد رفتم درسنامه میکرو رو گرفتم . اما تستش نیومد . مجبور شدم دوباره 100 تومن بدم خیلی سبز بخرم . عملا اون پوله میکرو هدر شد .
      این میکرو که میگین کدوم میکرو هست؟؟؟
      میکرو سال به سال؟؟؟ میکرو جامع ؟؟ میکروطلایی ؟؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این میکرو که میگین کدوم میکرو هست؟؟؟
      میکرو سال به سال؟؟؟ میکرو جامع ؟؟ میکروطلایی ؟؟
      سال به سال که دوازدهم بود . منتها این حرف من مال سال پیش بود . الان تستشم اومده . ولی خودم از خیلی سبز دوازدهم راضی ام . گرچه از پایه دهم و یازدهمشون راضی نیستم اما انصافن دوازدهم و که با ماز نوشتن خیلی راضی کننس . با ازموناشون راحت به ۷۰ ۸۰ میرسوننت

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      سال به سال که دوازدهم بود . منتها این حرف من مال سال پیش بود . الان تستشم اومده . ولی خودم از خیلی سبز دوازدهم راضی ام . گرچه از پایه دهم و یازدهمشون راضی نیستم اما انصافن دوازدهم و که با ماز نوشتن خیلی راضی کننس . با ازموناشون راحت به ۷۰ ۸۰ میرسوننت
      دهم و یازدهمش رو هم که با ماز نوشتن دیگه
      من الان گیج شدم برای میکرو سال به سالهای زارع رو میگن خوبه یا جامع زیستش یا پایه؟؟؟
      لامصب گاج چندین کتاب زده برای میکرو

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دهم و یازدهمش رو هم که با ماز نوشتن دیگه
      من الان گیج شدم برای میکرو سال به سالهای زارع رو میگن خوبه یا جامع زیستش یا پایه؟؟؟
      لامصب گاج چندین کتاب زده برای میکرو
      نه اون پینوکیو هستش . منظور من اون دهم و یازدهم هستش که خالی خودشون نوشتن . البته یه همکاری ریزی با ماز داشتن واسه یازدهم اما پینوکیو به کل مال مازه .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن