خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      از نظر معدل مشکلی ندارم ضمنا هرچه قدر گشتم علوم تغذیه بدون آزمون پیدا نکردم
      Nerd_Girl جان ...
      اولا این دوراهی که قرار گرفتی دوراهی خیلی سختیه .. میفهمم چه حسی داری الان ...
      من خودم تا آخرین لحظات انتخاب رشته میخواستم علوم تغذیه بزنم و اگه میزدم هم میاوردم ولی پرستاری رو آوردم جلوتر چون با اینکه تغذیه خیلی رشته شیک تریه ولی به خاطر اوضاع خراب بازار کارش مجبور شدم از علاقم بزنم ...
      ببین اولویتت علاقه اس یا کار ...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به من الان زنگ زدن که علوم تغذیه ی آزاد سراب قبول شدم نمیدونم برم یا رزروش کنم برا سال بعد دودلم ...از طرفی خیلی از همکلاسیای دبیرستانم انصراف دادن و بر گشتن برا 98 بخونن و آخرین شانسشونو امتحان کنن
      خودمم هم خیلی دوست ندارم برم راه سراب سخت و خطرناکه دیروز که برا پر کردن فرم 15 رفته بودم خیلی اذیت شدم امکان انتقالی هم وجود نداره چون این رشته تو4 تا دانشگاه هست که نزدیک ترینش همین سرابه
      خانواده ام میگن باید حتما برم و کلا بیخیال 98 بشم اما من نمیتونم راضی بشم واقعا نمیدونم چی کار کنم امسال چهارمین کنکورمه اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه ....
      پ.ن: کسی تو تاپیک قبلی جوابمو نداد مجبور شدم تاپیک بسازم
      من خودم به شخصه تا پزشکی قبول نشم ول کن نیستم
      البته بگم هیچ گونه علاقه ای به به پزشکی وپزشکا ندارم واززیست هم حالم بهم میخوره اما خوب فعلا تنها راهی میتونم برم تا به اون زندگی ایده الم برسم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من اردیبهشت ماه با کلی بدبختی فارغ التحصیل شدم البته اصلش بهمن ماه بود چون نزدیک دو ماه منتظر ثبت یه نمره بودم. بعدش کارای فارغ التحصیلیم لاک پشتی پیش رفت و همین باعث شد دیر فارغ التحصیل بشم
      الان تو یه مرکز بهداشت میرم طرح ، راستش حق داشتم که نمیخواستم برم دانشگاه و این رشته نه چندان جذاب رو بخونم ، بازار کارش تقریبا اشباع شده و و همین الان هم به زور تونستم بیام طرح ، تاسیس مطب سرمایه زیادی میخواد و بازدهیش هم به عوامل زیادی بستگی داره ،میشه گفت بدون دستگاه لاغری سودی نداره. از یه طرف حتی آرایشگاه ها و باشگاه ها هم دستگاه لاغری دارن و رژیم میدن اتفاقا اونا دستشون بازتره و کسی بهشون گیر نمیده
      نمیتونم بگم از رشته ام بدم میاد اما ای کاش سرنوشت یه جور دیگه رقم میخورد .
      ویرایش توسط Nerd_Girl : 12 شهریور 1402 در ساعت 11:11

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من اردیبهشت ماه با کلی بدبختی فارغ التحصیل شدم البته اصلش بهمن ماه بود چون نزدیک دو ماه منتظر ثبت یه نمره بودم. بعدش کارای فارغ التحصیلیم لاک پشتی پیش رفت و همین باعث شد دیر فارغ التحصیل بشم
      الان تو یه مرکز بهداشت میرم طرح ، راستش حق داشتم که نمیخواستم برم دانشگاه و این رشته نه چندان جذاب رو بخونم ، بازار کارش تقریبا اشباع شده و و همین الان هم به زور تونستم بیام طرح ، تاسیس مطب سرمایه زیادی میخواد و بازدهیش هم به عوامل زیادی بستگی داره ،میشه گفت بدون دستگاه لاغری سودی نداره. از یه طرف حتی آرایشگاه ها و باشگاه ها هم دستگاه لاغری دارن و رژیم میدن اتفاقا اونا دستشون بازتره و کسی بهشون گیر نمیده
      نمیتونم بگم از رشته ام بدم میاد اما ای کاش سرنوشت یه جور دیگه رقم میخورد .
      سلام. توی اینستاگرام پیج بزن کمک کننده هست
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)