گروه آموزشی ماز مولف
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
مولف تبلیغات در انجمن کنکور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. Top | #1
    کاربر اخراجی

تشکر شده 247 بار در 124 ارسال
    نمایش مشخصات

با یوسفیان پور کنکور ۹۸ چیکار کردین?

سلام دوستان منظورم کنکور ۹۷ است شب بود اشتب شد کسی دی وی دی یوسفیان پور رو امسال استفاده کرد برا کنکور ۹۷. ایا نتیجه گرفت ? اگه نتیجه گرفت بگه چطوری خوند? من که تو کنکورغلط زدم فقط
    اینطور که معلومه همه ر ی د ن باهاش
    ویرایش توسط God_of_war : 14 مهر 97 در ساعت 02:08

2.  

آموزش شیمی آموزش تایپ ده انگشتی
  3. Top | #2
    کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    استان
    خراسان رضوی
    شهر
    مشهد
    تشکر شده 307 بار در 175 ارسال
    نمایش مشخصات
    داداش خداییش من کار به یوسفیان و اینا ندارم دینی یه دور از کتاب بخونی بدون تمرکز زیاد روی آیات 50میزنی تجربه خودمو میگم حالا یوسفیان پورم نگاه کنی باید کتابو بخونی همراهش من دوستم باهاش 96 زد تو کنکور بنده خدا داره دینی درس میده از خودش که نمیتونه چیزی در بیاره هرکیم باهاش کم زده خودش مشکل داشته
    من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #3
    کاربر اخراجی

تشکر شده 247 بار در 124 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
    داداش خداییش من کار به یوسفیان و اینا ندارم دینی یه دور از کتاب بخونی بدون تمرکز زیاد روی آیات 50میزنی تجربه خودمو میگم حالا یوسفیان پورم نگاه کنی باید کتابو بخونی همراهش من دوستم باهاش 96 زد تو کنکور بنده خدا داره دینی درس میده از خودش که نمیتونه چیزی در بیاره هرکیم باهاش کم زده خودش مشکل داشته
    چی میزنی حال خوش نیستا هر کی دی وی دیشو دیده میفهمه من چی میگم اونی هم که ۹۶ زده دوستت نیس تو سایت خود یوسفیان پور یه پسر زده فیلمشم گرفتن مصاحبه کردن ولی اینا همه تبلیغه خواهشا اگه دی وی دی رو دیدی اظهار نظر کن

5. Top | #4
    کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    استان
    خراسان رضوی
    شهر
    مشهد
    تشکر شده 307 بار در 175 ارسال
    نمایش مشخصات
    عزیزدل اگه نظر میخوای من بهت گفتم دوستمو اینجام واسه تبلیغ نیومدم میگم دینی کتابو بخونی بالا میزنی حالا وقت بزاری دی وی دی یا کتابی مثل گاج خب چ بهتر در مورد دوستم دروغ نگفتم دیگه نمیدونم شما شک داری خب نخر من خودم دو درسشو نگاه کردم چیزی کم نمیگه یاعلی
    من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)