خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چجوری به برناممون پایبند باشیم؟؟اونایی ک رتبه هاتون خوب شده کمکککککک

سلام
      من پشت کنکوری نظام قدیمم ,پارسال بخاطر کم کاری و حماقت خودم با یه تراز نسبتا خوب رسیدم به یه رتبه ی داغون ,یه هفتس ک شروع کردم حدودا ولی پایبند برنامه نیستم اصلا, یهو میبرم از درسو خسته میشم،مثلا دوشنبه رو نخوندم کلاا میدونم ک یکمش بخاطر تازه شرو کردنم طبیعیه ولی چون یکی از مهم ترین دلایل خراب کردن کنکور پارسالم بود این قضیه, یکم چشمم ترسیده
      کسایی ک تجربه داشتین و موفق بودین بیاین بگین چجوری خودتونو پایبند برنامه میکردین و خسته ک شدین چجوری بر میگشتین ب درس
      پیشاپیش مرسی ک نظر میدین
      ویرایش توسط gray girl : 14 مهر 1397 در ساعت 12:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم مشکل شمارو دارم
      فحش بذار هرکی برنامه رو تموم نکنه...
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یک صفحه اول برنامه ات بچسبون ، روش سرنوشت کسانی که تنبلی کردن رو بنویس که به چه نوع عذاب های دنیوی و اخروی دچار شدن
      بعدش اونارو الگو قرار بده و راهشون رو ادامه نده
      ضضمنا هدفت رو هم مشخص کن بدون هدف درس خواندن ینی عدم نتیجه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا فحش وناله ونفرین دیگه جواب نمیده رو من ،پوس کلفت شدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      یک صفحه اول برنامه ات بچسبون ، روش سرنوشت کسانی که تنبلی کردن رو بنویس که به چه نوع عذاب های دنیوی و اخروی دچار شدن
      بعدش اونارو الگو قرار بده و راهشون رو ادامه نده
      ضضمنا هدفت رو هم مشخص کن بدون هدف درس خواندن ینی عدم نتیجه
      سرنوشت ادم تنبل؟؟
      خودمو باید بنر کنم بزنم به دیوار

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gray girl نمایش پست ها
      سرنوشت ادم تنبل؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gray girl نمایش پست ها
      سرنوشت ادم تنبل؟؟
      آفرین اینم پیشنهادخوبی بود ، خودت رو بنر کن بزن به دیفال (دیوار) عکس خودت رو بچسبون روی یه کاغذ ، زیرش اسمت رو بنویس و خصوصیات پارسالت رو (تنبل - بی حوصله - بازیگوش - همش تو مجازی - بی اف - جی اف و غیره)
      بعدش با ماژیک قرمز یک ضربدر روش بزن ، حالا سمت راستش عکس خودت رو بچسبون و اسمت رو بنویس و زیرش بنویس ، شخصی که باید امسال باشم ( پرتلاش ، زحمت کش ، با حوصله ، زودتر بیدار شم ، باطرف کات کنم و غیره) آخر برگه هم بنویس ، هدف = هرچی خودت میخوای
      هرروز به اولی نگاه کن و بگو مُرد !!! به دومی نگاه کن و واسش تلاش کن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم اول كه شروع كرده بودم انگيزم و روحيه ام خيلي خوب بود اينقدر كه خودم خوشحال بودم كه روحيه ام اينقد خوبه
      ولي دو سه روزه يهو انگار آب سرد ريختن روم خيلي بي انگيزه شدم و اصلا حوصله خوندن ندارم
      واقعا نميدونم چطوري دوباره روحيه و انگيزمو برگردونم و ساعت مطالعمو بالا ببرم
      بچه ها كسي اگه پيشنهادي داره ممنون ميشم بگه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم اول كه شروع كرده بودم انگيزم و روحيه ام خيلي خوب بود اينقدر كه خودم خوشحال بودم كه روحيه ام اينقد خوبه
      ولي دو سه روزه يهو انگار آب سرد ريختن روم خيلي بي انگيزه شدم و اصلا حوصله خوندن ندارم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همدردا زیادیم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      همدردا زیادیم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولي دو سه روزه يهو انگار آب سرد ريختن روم خيلي بي انگيزه شدم و اصلا حوصله خوندن ندارم😔

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      ولي دو سه روزه يهو انگار آب سرد ريختن روم خيلي بي انگيزه شدم و اصلا حوصله خوندن ندارم������
      چرا پيام من باز تكرار شد

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      جانا سخن از درد ما میگوییاین مشکل همیشگی منم هست دیگه واقعا موندم چیکار کنم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مهم ترین قضیه که پایبند میکنه به اجرای برنامه ..هدفه! قطعا خودتون مستحضرید رتبه برترها رو به یاد بیارید ... لحظه ای غفلت نمیکنن و سخیارو به جون میخرن و تا اخر ادامه میدن.
      در درجه دوم برنامه ای بریزید مطابق با تواناییتون ، نه انقدر ارمانی که نرسید و زده بشید از هرچی درسه !! خیلی مهمههه ..
      دفتر برنامه ریزی هم خیلی خوبه ..روزی که درس نمیخونید یا کمتر از روز قبل میخونید ..صفر بزارید و اخطار بدید به خودتون! این خودتونید که مانع میشید ...پس خودتونو تقویت کنید و تنبل بار نیارید خودتونو!! میتونید گاهی خودتونو کتک بزنید حساب کار دستتون بیاد ...
      موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن