خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بدترین کار ممکن اینه که تسیلمش بشی مثلا پیش خودت بگی الان که ساعت هفته بذار برم یه فیلم ببینم و....این چن ساعت بگذره فردا از اول صبح شروع میکنم خودتو مجبور کن پای کتاب بمونی. میتونی با یکی از دوستات که دررس خونه حرقح بزنی اونم نه اینکه کلی وقت بذاری یه مقداری یا کسی که رتبه خوبی داشته

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دخترخوب ، دوست عزیز ، پایبند بودن ، ورد و جادو نداره ، تک تک متن های ما هم فقط راهکار و راهنمایی هست ، هیچکدومش بدردت نمیخوره
      فرمول ریاضی نیست ک شما جایگذاری کنی و حل بشه
      میخوای پایبند باشی ، باید خودت رو بشناسی ، هدفت رو بشناسی ، بفهمی اصلا داری واس چی کنکور میدی ، چی میخوای از این کنکور لعنت الله علیه؟!
      مثلا شخصی دوست داره پرستار بشه ، دوست داره معمار بشه ، این شخص واس ورود به رشته ی مورد علاقه اش باید حتما از شر غول کنکور خلاص بشه ، حالا اگر واقعا دلش میخواد به هدفش برسه باید تلاش کنه و پایبند باشه
      بعدشم لازم نیست یه برنامه بنویسی و عین ربات هرروز و هر ساعت دقیقاااا طبق همون کاراتو انجام بدی ، برنامتو باز بذار
      یعنی بنویس : شنبه : دینی ، ادبیات ، شیمی
      حالا دینی 1ساعت و نیم ، ادبیات 1 ساعت و نیم ، شیمی 2 ساعت
      ساعت 12 ظهر هم از خواب بیدار میشی ، ساعت 1 شب هم میخوابی ، یعنی 13 ساعت وقت داری ، 5 ساعتش هم شامل دروس بالا میشه ، 5 ساعت رو در این 13 ساعتی که بیداری تقسیم کن ، مثلا 3 تا 4و نیم میوانی دینی بخوانی ، یک ساعت بعدش شیمی ، دو ساعت بعدش ادبیات
      اینم ک چه قسمتی بخوانی به خودت مربوطه ، هرچی رو هم خوندی روی یه دفتر یا کاغذ بنویس ک یادت بمونه
      ترجیحا وقتی تو نمیتوانی با برنامه مچ بشی و بهش پایبند باشی ، خب برنامه رو نسبت به خودت انعطاف پذیر کن
      من شخصا از برنامه درسی ک عین ربات دقیقا ی ساعت بخوانی و یه ساعت مشخص استراحت کنی و ی ساعت مشخص غذا بخوری ، با گروه خونی من سازگار نیست ، با همونی ک بالا نوشتم راحت ترم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با تایم مطالعاتی سبک واستراحت زیاد شروع کن اما همون تایم کم دقیقا مشخص کن چجور میخوای بخونی همه چی درنظر بگیر کم کم زیادش کن
      دنبال انگیزه گرفتن اینجور چیزا نباش فایده ای نداره بیشتر سعی کن مثل عادت بشه واست

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      منم مشکل شمارو دارم
      فحش بذار هرکی برنامه رو تموم نکنه...
      بی ادب
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن