خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      خیلی سبز دهم یازدهم 650 صفحه هست مبتکران یازدهم1000صفحه
      آرش بنظرت از نظر درسنامه مبتکران بهتره یا خیلی سبز(برای دهم و یازدهم)؟؟
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یازدهمی یا دوازدهم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.jrA نمایش پست ها

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه یازدهمی مبتکران بهتره اگه دوازدهمی خیلی سبز پایه بگیر یه میکرو تست پایه هم بزن تنگش توپ میشه چون تستای پایه خیلی سبز متوسط هست ولی میکرو جون دار تره
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.jrA نمایش پست ها

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      اگه یازدهمی مبتکران بهتره اگه دوازدهمی خیلی سبز پایه بگیر یه میکرو تست پایه هم بزن تنگش توپ میشه چون تستای پایه خیلی سبز متوسط هست ولی میکرو جون دار تره
      نظام قدیمم!
      برای دهمم چی؟
      بحث وقت نیست، مهم درسنامه است.
      حاتل با این حساب کدوم بهتره؟
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بازرگان بهترینه خیلی سبز هم شیمیش رو ازشیمی بازرگان کپی زده سایه تا باز گرفتی زچمن مرغ سحر برو لای چمن توپ بازی کن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      خط ویژه تست های کمی داره بیشتر خلاصه آموزشی و جمع بندی هست نه کتاب تست!
      به هرحال کتابش به روز نشده ، این توجیه قشنگی نیست ! درسنامه اش هم کامل نیست حتی ، توی درسنامه هاش ، همیشه میفرستت سمت کتاب ، حتی توی فصل اوله سال دوم که تئوری هست بیشتر ، حدود 40 تا درسنامه داره ، درصورتی که خود کتاب 29 صفحه هست کلا ، شما کا 40 تا درسنامه اش رو هم ک بخوانی بازم مجبوری کتاب رو بخوانی چون تست هایی ک داده داخل درسنامه اش نیست و توی کتاب هست نصفش ، درصورتی که میتوانست همین 4 تا جمله ای رو هم ک توی کتاب هست ، توی درسنامه ی خودش جا بده تا کامل باشه !!! خلاصه ایراد داره این کتاب ، فقط بین مردم خوب جا باز کرده ، اینم از سال 93 جا باز کرد ، تا مشهور شد دیگه ادامه نداد بروزرسانیش رو ، گاج جامع بهتراز مبتکران واجب هس
      دوست عزیز
      کتابهای بازرگان عالی و کامل هستن.
      حالا درسته کم لطفی این یکی دو سال بروز رسانی نشده و لی نهایت مگه میخواست چند تا تست سخت واسه تست های مفهومی کنکور اضاف کنه....و در نهایت شما بازهم برای تست های سخت کنکور نیازبه یه منبع قوی تر داشتی.تازه اون کتاب بیشتر واسه اموزش هست که هیچ کم و کسری نداره.کتاب های پیشرفتش واسه تست سخت هم هس.
      شما میگی کامل نیس....قرار نیس متن کتابو کپی کنه تو کتابش که کامل بشه....جاهایی که نیاز به اموزش و توضیح داشته به بهترین نحو اموزش داده و جای نامفهومی باقی نذاشته.مگه کدوم کتاب شیمی متن کتابو اورده تو کتابش که میگی این نیاورده.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      بله.
      شما پشت کنکورین؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      این بهمن بازرگان مقدمه ی کتاباش همیشه میاد همچین چیزایی رو مینویسه ، توی نوشتن کتاب خوبه ولی توی به روز رسانی کتاباش نه ، مثلا کتاب شیمی مبتکران سری واجب نظام قدیم رو آخرین باری که به روز رسانیش کرده سال 94 هست ، از بعداز اون فقط کنکورها آخرش اضافه شده و توی تست ها و درسنامه تغییری نداده
      شیرین کاری نیست...کتاب اقای بازرگانی بهترین هستش..مخصوصا شیمی 2...من شیمی دو از این کتاب خوندمم طوری اموزش دادن اصلا یادم نرفته الان ک بدون مرور تست هاشو میزنم همشو درست میزنم...بدبین نباشیم...فقط بروزرسانی نشده همین

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا اگه نظام قدیمی98 نمیتونی نظام جدید کنکور بدی باید99بدی....اگه مشکل وقت نداری مبتکران برا دهم یازدهم بگیر تستاش خیلی زیاده یه فصلش800تا تست داره اونوقت پایه خیلی سبز 4فصلش 800تا.......از لحاظ درسنامه مبتکران خیلی بهتره ولی پایه خیلی سبز نسبت به حجمش عالیه هیچی رو جا نمیزاره .....من که خودم از درسنامه خیلی سبز خوشم میاد چون کوتاه و مفیده...درسنامه فصل2_3مبتکران یازدهم درسنامه توپی داره مجبورم اون دو فصل رو روی مبتکران بخونم چون مبحث مهمی هست باید عمیق یادش گرفت...شیمی نظام جدید خوشبختانه زده تو کار حفظیات دیگه مثل نظام قدیم سخت نیست مفاهیمش
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shpilman نمایش پست ها
      نظام قدیمم!
      برای دهمم چی؟
      بحث وقت نیست، مهم درسنامه است.
      حاتل با این حساب کدوم بهتره؟

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا هرچی باشه قبول کن الکی حجمو برده بالا میتونم قسم بخورم30صفحه تو کتاب یازدهم درباره مولف صحبت کرده که شیمی رو به بیراهه برده همین کارا میکنه حجم کتاب یازدهمش1000صفحه میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      شیرین کاری نیست...کتاب اقای بازرگانی بهترین هستش..مخصوصا شیمی 2...من شیمی دو از این کتاب خوندمم طوری اموزش دادن اصلا یادم نرفته الان ک بدون مرور تست هاشو میزنم همشو درست میزنم...بدبین نباشیم...فقط بروزرسانی نشده همین

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهمن بازار گان یجورایی میشه گفت پدر شیمی کنکور ایران هست...همه ی دبیرا از اون معروفاش تا همه ی کتابای کمک درسی یه نیم نگاهی به کتابای ایشون داشتن.بعنی کتاباش یه کلاس خصوصی کامل هست!

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایشون استاد مندلیف هستن اقوام نیلز بور
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      بهمن بازار گان یجورایی میشه گفت پدر شیمی کنکور ایران هست...همه ی دبیرا از اون معروفاش تا همه ی کتابای کمک درسی یه نیم نگاهی به کتابای ایشون داشتن.بعنی کتاباش یه کلاس خصوصی کامل هست!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم حجم کتاباشون خیلی زیاده . درواقع با اومدن موج آزمون به کلی کتابای شیمی دیگه کنار زده شد . انصافا رو دست موج آزمون نیست
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من آقای بهمن بازرگانی رو میشناختم ولی کتاباشو نخونده بودم . عالی بود

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه نخوندی چطور میدون عالیه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      من آقای بهمن بازرگانی رو میشناختم ولی کتاباشو نخونده بودم . عالی بود

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن