خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال درباره ی چارت درسی و منابع دانشگاه های دیگر و تطبیق واحد

سلام
      می خواستم ببینم چارت درسی و منابع دانشگاه های دیگه به خصوص روزانه های تهران رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
      تو سایت چند تا دانشگاه گشتم ولی نتونستم پیداشون کنم.

یه سوال دیگه هم داشتم
      این که می گن برای تطبیق واحدها باید 80 درصد منابع مشابه باشن, این تشابه رو کی بررسی می کنه؟
      آیا یه چیز سلیقه ایه؟
      چه قدر احتمال داره قبول کنن؟
      من چه طوری می تونم بررسی کنم؟

اگه اطلاع دارید ممنون می شم پاسخ بدید...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای چارت درسی ، دانشگاه ها دو صورت دارن ، یا اینکه داخل سایت خود دانشگاهشون قرار میدن
      یا اینکه باید حضوری بری دانشگاه و از انتشارات یا اموردانشجویی بگیری
      برای تطبیق دروس هم ، در صورتی که دانشگاه دوم ، دانشگاه اول رو قبول داشته باشه از نظر سطح علمی و نمره دروس بالای 12 باشه و دقیقا کد و اسم درسی که پاس شده با اسم درسی که داخل دانشگاه دوم ارائه میشه یکی باشه ، تطبیق میدن
      اون شباهتی هم که گفتی بر میگرده به سر فصل ها ، هر درس و هر دبیر یک سرفصل هایی رو باید برای هر درس ، تدریس کنه ، شباهت و تفاوتش رو خود دانشگاه برسی میکنه ، گاهی وقتا یه سری درسا با هم تشکیل میشن درصورتی ک اسمشون متفاوت هست ولی چون 80% سرفصل شبیه به هم هست میان داخل یک کلاس تشکیل میدن ، مثل استاتیک 1 ، ایستایی 1 ،مقاومت مصالح 1 ، یا فیزیک عمومی با فیزیک مکانیک ...
      احتمال قبول کردن واحدها هم ، معمولا سخت میگیرن تا مجبور بشی دوباره پاس کنی ولی خب اگر مشکلی نداشته باشه و اسم و کد درس یکی باشه و نمره کمی نگرفته باشی قبول میکنند
      برای برسی کردن هم شما درخواست میدی توی دانشگاه ، از طریق پنل دانشجوای میتوانی چک کنی ببینی تایید شده یا نه ، یا هر چند وقت یبار حضوری بری بپرسی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن