خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hexa01 نمایش پست ها
      واقعا دیگه می خوام امسال تمومش کنم ۸ ماه هم خیلی زیاده ولی گفتم اگه نشد ان شاءالله دیگه آخرین کنکور ۹۹
      دوست عزیز نشدی تو کار نیست ببین با روزی چن تست بیشتر کار کردن چن ساعت بیشتر خوندن از تفریح و دوست و رفیق وفامیل زدن و اینکه بعد هر فصلی که خوندی از یه بانک تست خوب خودتو محک بزنی و تو اون مبحث تسلط پیدا کنی دیگه 99ی هم در کار نیست این عمرگران حیف پشت کنکور تلف بشه بخدا قسم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      دوست عزیز نشدی تو کار نیست ببین با روزی چن تست بیشتر کار کردن چن ساعت بیشتر خوندن از تفریح و دوست و رفیق وفامیل زدن و اینکه بعد هر فصلی که خوندی از یه بانک تست خوب خودتو محک بزنی و تو اون مبحث تسلط پیدا کنی دیگه 99ی هم در کار نیست این عمرگران حیف پشت کنکور تلف بشه بخدا قسم
      سپاس از نصحیت شما بله متاسفانه نا امیدی بزرگ ترین دشمن هر فردی هستش

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hexa01 نمایش پست ها
      با سلام بچه ها در صورت ثبت نام در پیام نور حداکثر چند سال میشه در کنکور شرکت کرد؟
      توجه داشته باش نباید وارد سنوت ارفاقی شی قبل از اون باید انصراف بدی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

4. Top | #49
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

عزیز دوبا ره برو نظام وظیفه وبگو تا کی مهلت معرفی داری اگه تا بهمنی بود یا قبل 6/31 -98 //برو نیم سال دوم دانشگاه پیام نور ثبت نام کن واگه گفت 31-6 98 مهلت داری که اون وقت بدون ثبت نام می تونی کنکور بدی /////تاکید می کنم مهلت معرفی با معافیت تحصیلی فرق می کند اینو فقط نظام وظیفه می گه یک بار نری پلیس +10 //برو نظام وظیفه ببین تا کی مهلت معرفی داری//همین صبح برو /// نگران هم نباش می تونی 98 کنکوربدی / ازم نقل بگیر بگو چی گفتن تا راهنمایی ات کنم //ببخشید که دیر جواب دادم
      سلامی مجدد من امروز رفتم پلس منهای 10 گفتش تا 31 شهریور وقت داری ولی چرت گفت فردا میرم نظام وظیفه . مدرسه بهم اینجوری گفتن ، گقتن میری نظام وظیفه بهشون توضیح میدی داستان رو و اونا تا 12 ماه بعد از تاریخ تولدت بهت معافیت میدن بعد از 12 ماه میری واکنستو میزنی بعدش میگی میخام 2 ماه خدمتمو بندازین عقب بعدش نتایج کنکورم میاد و گم میشی میری دانشگاه و یه لگد محکم میزنی به سربازی (جمله آخر رو به زبون خودی ترجمه کنین !)
      حالا یه چیز سوال برام پیش اومد جالبه . معاقیت تحصیلی با پیام نور ک میشه بره اونایی ک سال سومشونو شخصی گفت میشه 5 سال استفاده کرد . یعنی چی ، کی میتونه هم درس دانشگاه بخونه هم کنکور
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      سلامی مجدد من امروز رفتم پلس منهای 10 گفتش تا 31 شهریور وقت داری ولی چرت گفت فردا میرم نظام وظیفه . مدرسه بهم اینجوری گفتن ، گقتن میری نظام وظیفه بهشون توضیح میدی داستان رو و اونا تا 12 ماه بعد از تاریخ تولدت بهت معافیت میدن بعد از 12 ماه میری واکنستو میزنی بعدش میگی میخام 2 ماه خدمتمو بندازین عقب بعدش نتایج کنکورم میاد و گم میشی میری دانشگاه و یه لگد محکم میزنی به سربازی (جمله آخر رو به زبون خودی ترجمه کنین !)
      حالا یه چیز سوال برام پیش اومد جالبه . معاقیت تحصیلی با پیام نور ک میشه بره اونایی ک سال سومشونو شخصی گفت میشه 5 سال استفاده کرد . یعنی چی ، کی میتونه هم درس دانشگاه بخونه هم کنکور
      سلام علیکم عزیز اوبگو وضعت نظام وظفهات چی شد وبعد میگم قه ی پام نور رو
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درمورد پیام نور اول دوترم اول رو مرخصی میدن بعد تا 4 سال می توانی معافیت دانشگاه داشته باشی بشرط حداقل ترم وواحد پاس شده به مسئول دانشگاه بگی می گت 2قبل از اتمام مهلت معافیت 4 ساله باید انصراف بدی یعنی قبل از سنوات ارفاقی بعد تا 1سال بعد از انصراف هم مهلت معافیت تحصیلی داری در پیام نور تو پول رو بده کمی واحد پاس کن باهات راه میایند / تازه هنگامی که دفترچه خدمت پست می کنی تا زمان اعزام کم کم 4 ماه مهلت است بعد 1 بار هم می توانی به مدت 2 ماه عقب بیندازی //شما بشین عین بچه ی گل امسالی کار رو تموم کن فکر سال بعد هم اصلا نباش
      برای انکس

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      دوست عزیز لازم نیست هیچ کاری انجام بدی هر کس یه سال وقت داره کنکور بده به تاریخ تولد هم ربطی نداره چرت گفتن من دیگه پیر خدمتم

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      دوست عزیز لازم نیست هیچ کاری انجام بدی هر کس یه سال وقت داره کنکور بده به تاریخ تولد هم ربطی نداره چرت گفتن من دیگه پیر خدمتم
      پیر خدمت برو صفحات قبل مدرک اوردم برای کسانی که فارغ از تحصیلی قبل مشمولیت است 6 ماه مهلت بعدمشمولیت است خواهشا نقل بی خود هم نگیر
      برای انکس

9. Top | #54
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

پیر خدمت برو صفحات قبل مدرک اوردم برای کسانی که فارغ از تحصیلی قبل مشمولیت است 6 ماه مهلت بعدمشمولیت است خواهشا نقل بی خود هم نگیر
      من خودم رفتم نظام وظیف پرسیدم خودمم قبل مشوملیت فارغ از تحصیل شدم و پشت کنکور بودم 4تا خبر تو نت خوندی مدرک کجا بود .برید نظام وظیفه سوال کنید نرید پلیس+10 نقل بیخودم نگرفتم

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برو نظام وظیفه بپرس اگر نگفتن هردانش اموز بعد گرفتن مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم یا دوازدهم و... یه سال وقت داره کنکور بده اونوقت بیا هر چی دلت خواست بگو

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهشا چیزی نمیدونید یا رفتین 4صفحه مصاحبه چرت این خبر نگارا رو خوندین که همش برعکس نوشتن یا مال عهد بوقن بچه ها رو گمراه نکنید اولا پشت کنکور بودم خدمت هم رفتم تو قسمت نیرو انسانی هم بودم پس بیخودی نگو نقل قول نگیر

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسانی که مشمول هستن بعد فارغ از تحصیل شدن حالا هر مقطعی باشه کارشناسی پیش دانشگاهی یا ارشد... بعد گرفتن مدرک یکسال فرصت دارن تا خودشونو به نظام وظیفه معرفی کنن ربطی به تاریخ تولد و...نیمه اول دوم و...نداره-2اگه دانشگاه برن میتونن مرخصی بگیرن یا حین خوندن درس های دانشگاه هم کنکور بدن البته غیر دولتی چون دولتی تا یه سال محرومن.اگر از دانشگاه هم انصراف دادن دقیقا از تاریخ انصراف یکسال مهلت دارن خودشونو معرفی کنن یعنی کسی که 6/8/97انصراف دادع تا 6/8/98مهلت داره خدشو معرفی کنه حالا یا دانشگاه جدید قبول شه یا بره خدمت

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن