خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

رتبه کشوری 9 تا 10 هزار با پایه صفر از امروزشدنیه ،نظام قدیم

سلام به نظرتون رتبه کشوری 9 تا 10 هزار زیر گروه یک و تراز 9400 زیر گروه یک برای منطقه سه و برای کسی که صفره از امروز با چه وشرطی میشه ؟! لطفا دوستانی که موفق شدن و تراز در این محدوده و بالاتر دارن کمک کنن ممنونم
      منظور از صفر اینکه هیچچی از دروس به خاطر ندارم وگرنه یادگیریم خوبه ' بهترین روش درس خوندن و مرور هم بفرمایید ممنون
      اگه تراز تا 8800 هم تغییر کنه موردی نیست ولی میشه واقعا چون از جو کنکور دور بودم میپرسم ، رتبه کشوری تراز 8800 هم نمیدونم واقعا باتلاش شبانه روزی از امروز میشه از پایین ترین تراز مدنظر به تراز 9 رسید میانگین رو گفتم
      ویرایش توسط intouchable : 13 مهر 1397 در ساعت 11:43

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط intouchable نمایش پست ها
      سلام به نظرتون رتبه کشوری 9 تا 10 هزار زیر گروه یک و تراز 9400 زیر گروه یک برای منطقه سه و برای کسی که صفره از امروز با چه وشرطی میشه ؟! لطفا دوستانی که موفق شدن و تراز در این محدوده و بالاتر دارن کمک کنن ممنونم
      منظور از صفر اینکه هیچچی از دروس به خاطر ندارم وگرنه یادگیریم خوبه ' بهترین روش درس خوندن و مرور هم بفرمایید ممنون
      ميشه بفرمایید اگه هيچي بخاطر نداری چطور 9000 آوردی؟؟

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina97 نمایش پست ها

ميشه بفرمایید اگه هيچي بخاطر نداری چطور 9000 آوردی؟؟
      میگم میشه اورد به خاطر دوری از کنکور از سطح ترازا بی خبرم و برای سال بعد نهایت رتبه کشوری 18 هزار کشور و تراز 8800 میخوام و هر چی بهتر از این هم نورعلی نور ، ولی در واقع هدفم رتبه کشوری 10 هزار هست

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوستانی که اطلاع دارن و میتونن کمک کنن ممنون میشم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میگم میشه اورد به خاطر دوری از کنکور از سطح ترازا بی خبرم و برای سال بعد نهایت رتبه کشوری 18 هزار کشور و تراز 8800 میخوام و هر چی بهتر از این هم نورعلی نور ، ولی در واقع هدفم رتبه کشوری 10 هزار هست
      اها پس نیاوردی خب رتبه کشوری 18 اگه می خواي از الان روزی 8 ساعت به طور معمولی همونطوری که مدرسه می خوندي بخون سال بعد رتبت میشه 10 هزار الی 18 هزار

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

اها پس نیاوردی خب رتبه کشوری 18 اگه می خواي از الان روزی 8 ساعت به طور معمولی همونطوری که مدرسه می خوندي بخون سال بعد رتبت میشه 10 هزار الی 18 هزار
      خیلی جامع گفتین راستش تراز و رتبه کشوری که بهم گفتن نهایت تا 25 هزار هست و تراز 8500 هست، حالا نمیدونم اینطور که میگن کنکور تغییر کرده و اینا میخواستم بدونم برای یه همچین تراز و رتبه ای هم کنکور همچنان همونقدر سخته ؟؟؟چون من میگم رتبه کشوری 10 هزار نهایت و تراز 9400 کمتر نشم ولی کسی رو در این حد پیدا نکردم ازش بپرسم برای این سطح چیکار باید کرد

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی جامع گفتین راستش تراز و رتبه کشوری که بهم گفتن نهایت تا 25 هزار هست و تراز 8500 هست، حالا نمیدونم اینطور که میگن کنکور تغییر کرده و اینا میخواستم بدونم برای یه همچین تراز و رتبه ای هم کنکور همچنان همونقدر سخته ؟؟؟چون من میگم رتبه کشوری 10 هزار نهایت و تراز 9400 کمتر نشم ولی کسی رو در این حد پیدا نکردم ازش بپرسم برای این سطح چیکار باید کرد
      نه اصلا سخت نیست برای 3000 رتبه کشوری به پایین سخت میشه

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

نه اصلا سخت نیست برای 3000 رتبه کشوری به پایین سخت میشه
      یعنی با تلاش از امروز شدنیه ، ممنون از لطفتون که پاسخ دادید براتون آرزوی موفقیت دارم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رتبه كشورى ١ هم از امروز با تلاش و پشتكار با پايه صفر امكان پذيره

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      رتبه كشورى ١ هم از امروز با تلاش و پشتكار با پايه صفر امكان پذيره
      در کنار تلاش و پشتکار چه کارهایی باید انجام داد !؟مثلا روش مطالعه زیست و مرور و همچنین روش مطالعه شیمی و مرورش رو میشه بفرمایید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون با آرزوی موفقیت برای شما

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      در واقع یه همچین درصدایی هدفمه بزنم
      ادبیات 68 و عربی 80 و معارف 100 و خارجه 40
      ریاضی و شیمی و زیست 60 و فیزیک 50
      کاری ندارم تراز و رتبه چند میده فقط برای خودم میپرسم نمیدونم شاید احتیاج به تایید شدن دارم شدنیه با تلاش شبانه روزی !؟؟چون نمیخوام شرمنده پدر و مادرم شم میخوام به آرزوم برسم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در واقع یه همچین درصدایی هدفمه بزنم
      ادبیات 68 و عربی 80 و معارف 100 و خارجه 40
      ریاضی و شیمی و زیست 60 و فیزیک 50
      کاری ندارم تراز و رتبه چند میده فقط برای خودم میپرسم نمیدونم شاید احتیاج به تایید شدن دارم شدنیه با تلاش شبانه روزی !؟؟چون نمیخوام شرمنده پدر و مادرم شم میخوام به آرزوم برسم
      اینا که گفتی همه درست ولی به شرط اینکه عملی بشن

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      اینا که گفتی همه درست ولی به شرط اینکه عملی بشن
      بله همین گفتم از کنکور دور بودم نه زیاد ولی تقریبا یادمن الان و الان برم سر جلسه اینجور نیست نفر اخر بشم شاید تو منطقه سه رتبه هایی پایین بزنم مثلا 50 هزار بشم ، حالا یکم اینور یکم اونور ولی مسئله اینه من این درصدا رو میخوام با توجه به کنکور از امروز شدنیه ، گفتم که شاید یه حس تایید شدن میخوام

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن