خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      امیدوارم بشی عزیز ولی خیلی سخت و بستگی به انگیزت داره موفق باشی ای کم اوازهرگز خجل نبینی

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون امیدوارم که لطف خدا شامل حالم بشه و بهش برسم به دعای تک تک دوستان محتاجم ،بین دعاهاتون منم فراموش نکین دعا کنین به اهدافم برسم
      برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من فکر کردم منطقت ۱۰k عه بابا!!
      چجوری پایت ۰ عه و ترازت ۹۴۰۰ ؟
      باید خوب باشی ک

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی راحت میشه :/

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

از عجایب خلقت اینه که بیش از 9 ماه دیگه کنکور برگزار میشه و ملت میگن از الان میشه!؟ از فردا میشه؟!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط intouchable نمایش پست ها
      میگم میشه اورد به خاطر دوری از کنکور از سطح ترازا بی خبرم و برای سال بعد نهایت رتبه کشوری 18 هزار کشور و تراز 8800 میخوام و هر چی بهتر از این هم نورعلی نور ، ولی در واقع هدفم رتبه کشوری 10 هزار هست
      اهاا‌..
      من فکر کردم پزشکی میخوای تازه!!!!

معلومه ک میشه بابا

از نیم سال دوم از ۰ شروع کنی درس خوندنو
      خیلی خوب و درست بخونی میاری کشوری ۱۰k..

اگ از الان شروع کنی نیم سال اول هرچقدرم بد باشی ولی اگ ادامه بدی از نیم سال دوم میتونی به پزشکی هم فکر کنی به شرطی ک از نیم سال دوم دیگه روش خوندنت درست شده باشه

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

از عجایب خلقت اینه که بیش از 9 ماه دیگه کنکور برگزار میشه و ملت میگن از الان میشه!؟ از فردا میشه؟!
      منم ازین افراد خیلی بدم میاد
      ی بار تذکر هم بهم دادن بخاطر بی ادبی نسبت ب این افراد
      XD
      ولی این یکی بیچاره میگه ۰ ام...
      هنوز هیچی نمیدونه درباره درس خوندن یا شدن و نشدنا

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوستان سوء تفاهم نشه من فقط با توجه به توصیفاتی که از کنکورای اخیر شنیده بودم سوالمو پرسیدم ، و اینکه تنها هدفم اینه رتبه آبرومند بیارم که باعث بشه پدر و مادرم خوشحال بشن و بهم افتخار کنن نه اینکه باعث ناراحتیشون بشم ، مثلا این چند وقته اصلا نمیتونم رو درسم تمرکز کنم تا یه صفحه میخونم همش فکر اینکه میشه نمیشه به ذهنم میاد ، بالاتر هم گفتم نمیدونم شاید منتظر اینم یکی بگه میشه منتظر تایید شدنم ، من میخوام تراز زیر گروه یکم کمتر از 9400 نشه و رتبه کشوری زیر گروه یکم هم از 10 هزار بیشتر نشه از دوستان که تجربه داشتن راهنمایی خواستم

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط intouchable نمایش پست ها
      دوستان سوء تفاهم نشه من فقط با توجه به توصیفاتی که از کنکورای اخیر شنیده بودم سوالمو پرسیدم ، و اینکه تنها هدفم اینه رتبه آبرومند بیارم که باعث بشه پدر و مادرم خوشحال بشن و بهم افتخار کنن نه اینکه باعث ناراحتیشون بشم ، مثلا این چند وقته اصلا نمیتونم رو درسم تمرکز کنم تا یه صفحه میخونم همش فکر اینکه میشه نمیشه به ذهنم میاد ، بالاتر هم گفتم نمیدونم شاید منتظر اینم یکی بگه میشه منتظر تایید شدنم ، من میخوام تراز زیر گروه یکم کمتر از 9400 نشه و رتبه کشوری زیر گروه یکم هم از 10 هزار بیشتر نشه از دوستان که تجربه داشتن راهنمایی خواستم
      چیزایی ک نوشتو بخون

نیم سال اول هیچی نخونی نیم سال دوم خیلی خوب بخونی= میتونی ۱۰هزار شی

( البته تضمینی نیست نیم سال دوم بتونی یا بلد باشی «خوب» بخونی!
      بنابر بر شرایط محیطی یا روش های درس خوندنت)

نیم سال اول بد بخونی... ولی بخونی!! نیم دوم خیلی خوب بخونی = به پزشکی هم میتونی فکر کنی

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      چیزایی ک نوشتو بخون

نیم سال اول هیچی نخونی نیم سال دوم خیلی خوب بخونی= میتونی ۱۰هزار شی

( البته تضمینی نیست نیم سال دوم بتونی یا بلد باشی «خوب» بخونی!
      بنابر بر شرایط محیطی یا روش های درس خوندنت)

نیم سال اول بد بخونی... ولی بخونی!! نیم دوم خیلی خوب بخونی = به پزشکی هم میتونی فکر کنی

ممنون از راهنماییتون ولی به امیدخدا نیمسال اول رو جدی میگیرم تا به نتیجه برسم ، اگه میشه درصدایی که صفحه قبل نوشتم رو یه نگاه بندازید این درصدا مدنظر من هست و هرچی بهتر بزنم هم خیلی عالی میشا

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم برای جلوگیری از هدر رفتن وقت تون و آشنایی با روش های مطالعه و منابع و ... و شروع سریع ، هرچه زودتر یک مشاور معتبر بگیرید و با استارت کار رو بزنید . برای مورد شما میتونه خیلی مفید باشه

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      متاسفانه تو یه منطقه محرومم و اصلا مشاوری نیست بقیه هم واقعا نمیشه اعتماد کرد ولی منابعم خدا رو شکر عالی هستن

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فایل های صوتی مشاوره ای خوب هم زیاد پیدا میشه تو اینترنت و تلگرام . ایدی تلگرام تون رو برام بفرستید تا ارسال کنم براتون

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      متاسفانه تلگرام ندارم ممنون از لطف و کمکتون

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina97 نمایش پست ها

اها پس نیاوردی خب رتبه کشوری 18 اگه می خواي از الان روزی 8 ساعت به طور معمولی همونطوری که مدرسه می خوندي بخون سال بعد رتبت میشه 10 هزار الی 18 هزار
      حاجی نابودش کردی که
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن