خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شب دیر خوابیدن و صبح زود بیدار شدن

سلام دوستان من یه مشکلی دارم ک از هر هفت روز هفته شیش روزش مهمون داریم و مهمونامونم تا دیر وقت مثلا ۲ و ۳ میمونن و چون من سال اولم نیست همکاری باهام وجود نداره و اگه بخوام ساعت مطالعه ی بالا هم داشته باشم باید صبحا زود بیدار بشم اما خوابم میاد اونطوری تا ظهر ( اگه هم دیر بیدار بشم اصلا نمیتونم اون روزو خوب استفاده کنم به دلم نمیچسبه اصن نمیدونم چه اخلاق بدیه بنظرتون چه کنم؟
      میدونم شاید تاپیک بیخودی باشه ولی برا من تبدیل به یه مشکل بزرگ شده [emoji17]

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خو سلام منم همین مشکلو دارم / داشتم البته به نحو دیگه ینی روزا چون خانواده بیرون اتاق فعالن هم صدا میامد حواسم پرت میشد (خیلی رو صدا ها حساسم) هم اینکه دلم میخواست برم پیششون و تو بحثاشون باشم
      ولی الان من تاییممو برعکس کردم ینی جای شبو روز رو عوض کردم 11 ظهر مخیوابم هفت /8 شب بیدار میشم
      خونه کامل ساکت
      هماسیه های صدا نمیکنن ( دوستانی ک راستی در اطراف خونشون بنایی میشه هم این روش جوابیه ) البته منظورم از صدا ، صدای بچه هاشون و موزیکاشون بود انصافا هم موزیکای خوبی گوش میدن
      این روشو یکی دوماه تست کن
      اولش سخته شب بیدار بمونی اما اگر دیدی نمیتونی پای درس اولا بیدار بمونی یکی دو شب کلا بیخیال درس شو با گوشی / پی سی بازی کن ک خوابت نبره شب e سوم عادت میکنی پای درسم بیدار میمونی
      دوستان نگین سیکل خواب بهم میخوره و ضرر داره چون ضرر داره ولی نه اونقدر برای کسی ک 7 ماه اینجوری یکسان باشه مشکلی نداره البته مطمین نیستم
      دو ماه قبل کنکورم خوابتو تنظیم کن مث بقیه ک سر کنکور به مشکل نخوری (حتما از دو ماه قبلش تنظیم کن نگی یک ماه ک بیچاره میشی)
      این روشو تست کن اگر جواب گرفتی خوشحال میشم همینجا یا پ خ بگی بهم موفق

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه مشکلی دارم ک از هر هفت روز هفته شیش روزش مهمون داریم و مهمونامونم تا دیر وقت مثلا ۲ و ۳ میمونن و چون من سال اولم نیست همکاری باهام وجود نداره و اگه بخوام ساعت مطالعه ی بالا هم داشته باشم باید صبحا زود بیدار بشم اما خوابم میاد اونطوری تا ظهر ( اگه هم دیر بیدار بشم اصلا نمیتونم اون روزو خوب استفاده کنم به دلم نمیچسبه اصن نمیدونم چه اخلاق بدیه بنظرتون چه کنم؟

خب چرا یه مدت کتابخونه نمیری ؟
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      خو سلام منم همین مشکلو دارم / داشتم البته به نحو دیگه ینی روزا چون خانواده بیرون اتاق فعالن هم صدا میامد حواسم پرت میشد (خیلی رو صدا ها حساسم) هم اینکه دلم میخواست برم پیششون و تو بحثاشون باشم
      ولی الان من تاییممو برعکس کردم ینی جای شبو روز رو عوض کردم 11 ظهر مخیوابم هفت /8 شب بیدار میشم
      خونه کامل ساکت
      هماسیه های صدا نمیکنن ( دوستانی ک راستی در اطراف خونشون بنایی میشه هم این روش جوابیه ) البته منظورم از صدا ، صدای بچه هاشون و موزیکاشون بود انصافا هم موزیکای خوبی گوش میدن
      اولش سخته شب بیدار بمونی اما اگر دیدی نمیتونی پای درس اولا بیدار بمونی یکی دو شب کلا بیخیال درس شو با گوشی / پی سی بازی کن ک خوابت نبره شب e سوم عادت میکنی پای درسم بیدار میمونی
      دوستان نگین سیکل خواب بهم میخوره و ضرر داره چون ضرر داره ولی نه اونقدر برای کسی ک 7 ماه اینجوری یکسان باشه مشکلی نداره البته مطمین نیستم
      دو ماه قبل کنکورم خوابتو تنظیم کن مث بقیه ک سر کنکور به مشکل نخوری (حتما از دو ماه قبلش تنظیم کن نگی یک ماه ک بیچاره میشی)
      اصلا روش خوبی رو پیشنهاد نمیکنی داری بهش میگی بهترین ساعت روز رو بگیره بخوابه که شب بیدار شه درس بخونه ؟
      تا کنکور 9 ماه بیشتر فرصت نیست که ایشون بخواد 2 ماه تست کنه ببینه میتونه اینطوری درس بخونه یا نه ... در ضمن ضرر داره شاید الان فکر کنی عادت کردی به خاطر مدت طولانیش البته این دیگه مشکل خودته
      بهترین کار اینه برید کتابخونه از صبح مثلا 8 تا 6 عصر ... بقیشم تو خونه بخونید بگیرید بخوابید ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب خونه اگر میتونی برو حتما..و یا با خانواده صحبت کن بهرحال اگر درست صحبت کنید درک میکنند..ساعت شبانه روزتم عوض نکن حماقت محضه! ضررش رو خودت سر جلسه کنکور میبینی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      خونه کامل ساکت
      اتفاقا این روشو امتحان خیییلی کردم ولی شب بیدار بودنی خیلی بدنم ضعیف میشه همش بیحالم و زود ب زودم مریض میشم خیلی بی اشتها میشم نمیتونم هیچی بخورم تمرکزمم صبا و شب از ساعت ۶ تا ۱۰ دقیقا تایمی ک هر شب به خاطر مهمون گرفته میشه خیلی خوبه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      خب چرا یه مدت کتابخونه نمیری ؟
      کتابخونه خیلی از خونمون دوره یدونه کتابخونه ی درسا و حسابی بیشتر شهرمون نداره و البته هم کسی نیست ببرتم باید با اتوبوس و اینا برم کتابا خیلی سنگینن هرروز رفتنی خیلی سختمه بعدم تا ساعت ۶ و نیم هیچ کتابخونه ی دخترونه ای بیشتر باز نیست اینجا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابخونه خیلی از خونمون دوره یدونه کتابخونه ی درسا و حسابی بیشتر شهرمون نداره و البته هم کسی نیست ببرتم باید با اتوبوس و اینا برم کتابا خیلی سنگینن هرروز رفتنی خیلی سختمه بعدم تا ساعت ۶ و نیم هیچ کتابخونه ی دخترونه ای بیشتر باز نیست اینجا

خب خیلی بده ، بهتره یه جوری دنبال یه راه برای رفتن به کتابخونه باشی ولی اگه نشد فوم جاذب صدا بخر بچسبون به در و دیوار اتاقت عایق صداش کن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیزم برو کتابخونه
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      خب خیلی بده ، بهتره یه جوری دنبال یه راه برای رفتن به کتابخونه باشی ولی اگه نشد فوم جاذب صدا بخر بچسبون به در و دیوار اتاقت عایق صداش کن
      چشم اینکارو میکنم ...ممنون

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      ب نظرم ب مهمونا توجهی نکن ی کنکوری ک نمیشه هی بیاد بشینه وره دله مهمونا
      اگه شبا ک مهمون دارین سر و صداس و نمیتونی بخونی بگیر بخواب ساعت یازده و وقتی ک رفتن بیدار شو درس بخون همون ساعت 3-4
      اگه روزا هم مهمون دارین و باز سر و صداشون نمیزاره بخونی برو کتابخونه

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظر منم بدون توجه به مهمونا شب ساعت ۱۰_۱۱ بگیر بخواب
      صبح زود بیدار شو درس بخون

اصلنم توجه نکن ، که زشته ،، مهمونا حرف در میارن و اینا
      مهم ترین چیز آینده ی خودته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VPN نمایش پست ها
      ب نظرم ب مهمونا توجهی نکن ی کنکوری ک نمیشه هی بیاد بشینه وره دله مهمونا
      اگه شبا ک مهمون دارین سر و صداس و نمیتونی بخونی بگیر بخواب ساعت یازده و وقتی ک رفتن بیدار شو درس بخون همون ساعت 3-4
      اگه روزا هم مهمون دارین و باز سر و صداشون نمیزاره بخونی برو کتابخونه
      آره راس میگیاا نباید اصلن پیششون بشینم چون یه شب دو شبم نیس هرشببب

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      به نظر منم بدون توجه به مهمونا شب ساعت ۱۰_۱۱ بگیر بخواب
      صبح زود بیدار شو درس بخون

اصلنم توجه نکن ، که زشته ،، مهمونا حرف در میارن و اینا
      مهم ترین چیز آینده ی خودته
      آره حرفت خیلی منطقیه ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سلام
      خب از کتابخونه استفاده کنید
      ولی لطفن دست به شب زنده داری نرنید چون فرداش حال عجیبی پیدا میکنی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن