خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

آيا واقعا بدون آزمون مرحله اى نميشه موفق شد!؟ (فارغ التحصيل)

يه جوى هست ميگن همه حتما بايد برن آزمون!
      حتى اگه فارغ التحصيل باشى و سال اولت هم همه آزمونارو رفته باشى
      ميگن باز بايد برى آزمون
      سوالم اينه بدون رفتن به اين آزمونهاى مسخره و حل سوالا تو خونه نميشه نتيجه گرفت؟ نميشه ٣رقمى شد؟ نميشه ٢رقمى شد؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرف بقیه رو بیخیال
      میشه...الان یه سریا میگن چون همه میرن تو هم برو و تراز و این چرت و پرتا...ولی همش کشکه...ازمون بری خوبه ولی اینجوری نیست که اگه نری قضیه تمومه !!
      من خودم ازمونای گزینه دو از 90 تا 97 به بعد رو گیر اوردم میخوام حل کنم..اگه اونی که میره ازمون میده 15 یا 20 تا ازمون میده من تو خونه 100 تا ازمون حل میکنم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بدبخي اينه به آزمون اولش نرسى ديگه هيچكدومو نميشه برى

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      ميگن باز بايد برى آزمون
      سوالم اينه بدون رفتن به اين آزمونهاى مسخره و حل سوالا تو خونه نميشه نتيجه گرفت؟ نميشه ٣رقمى شد؟ نميشه ٢رقمى شد؟
      سلام
      حاجی همش چرت و پرته ول کن بیشین خونه درست رو بخون سوالای آزمون هم گیر بیار تو خونه تست بزن رفع اشکال کن یاد بگیر هدف آزمون هم همینه
      مگه مخم عیب کرده برم 1 و نیم میل پول بی زبون رو بریزم تو حلقومشون وقتی فردای آزمون سوالا و جواباشون هست مفت و رایگان ... البته به قول دوستان برای پیوسته خوندن و مرحله مرحله پیش رفتن خوبه ولی اگه به خودت اعتماد نداری و فکر میکنی که نصف راه روحیه ات رو از دست میدی بهتره بری آزمون که یه چوبی چماقی زوری چیزی بالاسرت باشه حداقل از درد پولی که به باد دادی بشینی درس بخونی
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه نمی خواید ازمون برید مشکلی نیست...
      ولی سعی کنید برنامه راهبردی ازمون خودتون استفاده کنید و سوال ها رو توی خونه حل کنید.

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هم خدا میخوای هم خرما؟هم میخوای خرج نکنی هم پزشک بشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      سلام
      حاجی همش چرت و پرته ول کن بیشین خونه درست رو بخون سوالای آزمون هم گیر بیار تو خونه تست بزن رفع اشکال کن یاد بگیر هدف آزمون هم همینه
      مگه مخم عیب کرده برم 1 و نیم میل پول بی زبون رو بریزم تو حلقومشون وقتی فردای آزمون سوالا و جواباشون هست مفت و رایگان ... البته به قول دوستان برای پیوسته خوندن و مرحله مرحله پیش رفتن خوبه ولی اگه به خودت اعتماد نداری و فکر میکنی که نصف راه روحیه ات رو از دست میدی بهتره بری آزمون که یه چوبی چماقی زوری چیزی بالاسرت باشه حداقل از درد پولی که به باد دادی بشینی درس بخونی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      هم خدا میخوای هم خرما؟هم میخوای خرج نکنی هم پزشک بشی
      200 300 تومن نیست که لامصب 1 و نیم میلیون تومن پول میگیرن برا هیچی ... دیگه والدین هم قطع امید کردن خرج نمیکنن برا پزشکی رفتم 25 تومن خرج مدرسه غیرانتفاعی گذاشتن دس بابام بعد کنکور ریاضی دادم
      الانم که ایشالا میخوام دکتر شم
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      سلام

۱.۵حلق اونا نمیریزی تو جیب خودت میریزی که ترمی۱۲برای ازاد(با خرجا اضافی)و۱۴به پردیس ندی
      البته اگر اهل خوندن باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره میشه بدون آزمونم موفق شد. چرا نشه
      در کل نه اونی که آزمون میره لزوما موفق میشه نه اونی که نمیره لزوما شکست میخوره.
      بستگی به درس خوندن و تلاش خود فرد داره.
      همون 3-4 تا آزمون آخر کافیه. بقیه رو لازم نیست برید. خودتون با برنامه ای منعطف درس بخونید.
      stay focused and never give up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ميگن باز بايد برى آزمون
      سلام
      قطعن میشه
      اینطور بگم تعداد کسایی ک با ازمون موفق شدن خیلی خیلی بیشتر از کسایی هست ک ازمون نرفتنو و موفق شدن مزیت ازمون رفتنه برنامه خوبشه قرار گرفتن تو رقابت و از همه مهمتر شناخت نقاط ضعف و قوتتون ...چون اگ بدون ازمون پیش برید هیچ وقت خوب نقاط قوتتونو نخواهید شناخت اما با ی برنامه خوب میشه بدون ازمونم موفق شد اما باید بیشتر حواستون باشه ازمونای جمع بندی رو هم حتمن شرکت کنید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها
      اره میشه بدون آزمونم موفق شد. چرا نشه
      در کل نه اونی که آزمون میره لزوما موفق میشه نه اونی که نمیره لزوما شکست میخوره.
      بستگی به درس خوندن و تلاش خود فرد داره.
      همون 3-4 تا آزمون آخر کافیه. بقیه رو لازم نیست برید. خودتون با برنامه ای منعطف درس بخونید.
      ممنونم ازتون
      مرسى كه با اينكه از جو كنكور دور شديد و به نتيجه رسيديد بازم براى راهنمايى بچه ها مياين اينجا

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      قطعن میشه
      اینطور بگم تعداد کسایی ک با ازمون موفق شدن خیلی خیلی بیشتر از کسایی هست ک ازمون نرفتنو و موفق شدن مزیت ازمون رفتنه برنامه خوبشه قرار گرفتن تو رقابت و از همه مهمتر شناخت نقاط ضعف و قوتتون ...چون اگ بدون ازمون پیش برید هیچ وقت خوب نقاط قوتتونو نخواهید شناخت اما با ی برنامه خوب میشه بدون ازمونم موفق شد اما باید بیشتر حواستون باشه ازمونای جمع بندی رو هم حتمن شرکت کنید
      اخه والا اون رقابتى هم كه ميگن درست نيست والا انقدر تقلببببب ميشه تو اين آزمونا كه من پارسال فقط نااميد ميشدم سر اين موضوع!
      هيچ مقايسه صحيحى نميشه به خدا كرد
      نقات قوت رو نميشه تو خونه شناخت؟
      مثلا من دينى ميخونم
      دينى آزمونايى كه برگزار شده ميزارم جلوم با تايم ميزنم
      مثلا همرو بالا ٩٠ ميزنم
      خب ميشه نقطه قوت ديگه! حالا چه تو خونه رو صندلى بشينى چه تو يه حوزه امتحانى
      به نظرم فرق نداره

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      ۱.۵حلق اونا نمیریزی تو جیب خودت میریزی که ترمی۱۲برای ازاد(با خرجا اضافی)و۱۴به پردیس ندی
      البته اگر اهل خوندن باشی
      آهان ينى اگه سطحت مثلا در حد پزشكي پرديس باشه
      با ١/٥ دادن به كاظم آزاد يا پرديست ميشه روزانه!!!!! چه منطقى

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ميگن باز بايد برى آزمون
      کسی تو کنکور موفقه که عطش موفقیت داشته وهرجوری شده براش تلاش کنه این ازمونا ومنابع اونقدر تاثیر ندارن
      شما دوست عزیز با برنامه قلمچی پیش برو ازمونش جمعه کپی بگیر شنبه برو تو کتابخانه از خودت ازمون بگیر بعدش همونجا تحلیلش کن درصدات هم توتخمین تراز قلمچی بزن خودم میخوام واسه ازمون بعدی همینکار بکنم
      شما سال پیش رفتی که اخر نتیجش چی بود مگه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VPN نمایش پست ها
      هر کی آزمون میره میگه آزمون خوبه برو آفرین برو عمو ببینههر کی نمیره میگه ن بابا تاثیری نداره ک
      حال یه سریا هستن مث من نمیرن ولی میگم بری خوبه
      ولی دوستی ندیدم که بره ازمون و بگه میشه نرفت

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن