خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 63
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VPN نمایش پست ها
      هر کی آزمون میره میگه آزمون خوبه برو آفرین برو عمو ببینههر کی نمیره میگه ن بابا تاثیری نداره ک
      ماهم رفتیم دیدیم ثمرش
      اگه اشتباه هم میگم بگو اشتباه میگی
      انصافا راه از این بهتر
      چندنفر با خودتون ببرین کتابخونه حس رقابت هم بگیرید

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      همه چی بستگی به خودتون داره
      هر کس که آزمون میره لزوما تو کنکور موفق نمیشه
      هر کسی هم ک نمیره لزوما شکست نمیخوره

قرار نیست که وقتی اکثریت به یه سمت رفتن ،، ما هم همون سمت بریم

آزمون هم معایب خودش رو داره
      استرس و اعصاب خوردیش سر تراز و رتبه
      و اینکه برنامه های راهبردی اصلن انعطاف پذیر نیستن و نمیشه راحت شخصی سازیشون کرد... و اگه یه هفته عقب موندی ازش ، دیگه تمومه
      سوالاتشون هم چندان استاندارد و قابل اتکا نیستن
      هزینه ی مالیش هم هست ، که یه سریا شاید واقعن نتونن از پیش بر بیان

مهم فقط تلاش خودتونه ،،، مطمعن باشید بدون آزمون هم میتونید موفق بشید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم رو ازمون رفتن تاکید داشتم تا اینکه با شهریه قلم چی آشنا شدم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از رتبه برتر های سال ۹۵فقط آزمون جمع بندی رفته بود رتبشم فکر کنم ۲۰۰شده بود

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه نتیجه گرا هستی ( ترازگرا، رتبه گرا،حاشیه گرا و...) فقط در صورتی برو که بر مباحث آزمون مسلط باشی در غیر این صورت آرامش خودتو بهم میزنی .

اگه نتیجه گرا نیستی ( تلاش گرا، منطقی و ...) حتما لازمه ،چون تو رو جدی تر میکنه و به تلنگر دو هفته ای نیاز داری و دچار توهم نمیشی و ذهن تو 9 ماه رو 2 هفته 2 هفته میبینه و ذهنت از یکنواختی و تنبلی دور میشه.

افرادی رو که میبینی فقظ جامع شرکت میکنن و رتبه خوبی هم میارن اونا کاملا میدونن دارن چیکار میکنن ولی وقتی شما این سوال رو میکنی یعنی تردید ....
      ویرایش توسط ehsan.hp : 12 مهر 1397 در ساعت 19:33

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اشتبا میگی عمویی
      بخون نبودی اونوقتا ک ثمرش این شده
      بچه جون درستو بخون که اخرش ترتر نزنی

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بی تربیت ادب نداری خانوادگی داشته باش
      تو بخون واسه من بسته
      حسش نیس بخونم امروز ی ریستارت نیاز دارم اگه کاری نکنم میمیرم باید وقتی درس نمیخونم ی کار دیگه کنم
      بزا ب پستام ادامه بدم ایش
      بی مخ
      خواستم بهت یه هشدار بدم
      بی مخ هم خودتی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تاثیر نداره روم
      کاریو بخوام بکنم هیشکی نمیتونه جلومو بگیره و کاریم نخوام بکنم هیشکی نمیتونه زورم کنه
      باور کن اصن حسش نیس و این عمومیه اگه بود تو اینجا چیکار میکردی
      قول میدم فقط امشب گند بزنم ب درس و انجمن
      ن اول تو :/
      سعی کن اصلا اینجا نیای بجز عمرتلف کردن چیز دیگه ای نداره
      منم چون تنها زندگی میکنم حوصلم سرمیره بیام اینجا شروور مینویسم
      بیخیال
      وقت نباید ازدست داد من روزی پنج دقیقه به مطالعه ام اصافه میکنم شاید اینجوری جواب بده

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      میشه ولی سخته
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      میشه ولی سخته
      با آزمون راحته؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بدون آزمون هم میشه به شرطی که سال های قبل آزمون داده باشی و يه جورایی آب دیده باشی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminsd نمایش پست ها

با آزمون راحته؟
      تو جو آزمون و اینا باشی میفهمی کجای کاری، وگرنه شما هی بیا از خودت آزمون بگیر، سطحت باید معلوم شه اونم در شرایط stp
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

آهان ينى اگه سطحت مثلا در حد پزشكي پرديس باشه
      با ١/٥ دادن به كاظم آزاد يا پرديست ميشه روزانه!!!!! چه منطقى
      ادم منطقی مجبور نیستی وقتی حرف طرف متوجه نشی در افشانی کنی
      ۹۹%افرادی که دارو دندون پزشکی اوردن ازمون میرفتن حالا یکی میگه بخاطر هزینش نمیرم اگر بدون ازمون پردیس بیاد ممکن بود با ازمون دولتی دربیاد
      حالا شما موارد استثنا مثال بزن بیل گیتس از مدرسه اخراج شد و این شد ولی۹۹%افرادی که از مدرسه اخراج شدن اخرش چکاره شدن؟هیچ

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا باید مطابق برنامه ازمون پیش بریمم؟
      آزمون 2 هفته یک بار بستگی به آدمش داره
      اگه یه آدم تنبل باشه قطعا واسش خیلی بده
      هر 2 هفته یکبار استرس و ترس از نرسیدن و عملا پشت هم رو استرسی!
      میشه بدون ازمون دادن و یا بدون پیش رفتن با برنامه ازمون موفق شد؟
      یک نمونه های خاص داریم مثلا چمیدونم رتبه یک فلان سال که آزمون نرفتن و برنامه خودشونو داشتن
      یک موردی که میفته بین بچه ها مخصوصا پشت کنکوریها که میگن: ما خودمون عاقلیم دیگه برنامه خودمونو بریزیم! چون بهترین کسی که مارو میشناسه خودمونه! و میبینی عید شده و نصف درساشم با برنامه خودش نخونده
      قسمت دوم این درسته, اما ریسکش هم زیاد تره.
      99 درصد افراد که رتبه خوبی میارن با برنامه آزمون میرن جلو(نگفتم حتما حضوری ممکنه تو خونه هم بزنن موفق بشن)
      همیشه سعی کنید برنامه ریزی هات رو روی اکثریت افراد انجام بدی نه تعداد کمی از افراد!
      قانون احتماله دیگه. به احتمال خیلی قوی تر تو شبیه اون 99% باید باشی و اون 1% خیلی احتمالش کمه که شبیهشون باشی.
      (یا یک مثال دیگه. بیل گیتس اخراج شد از مدرسش. آیا هر کسی که از مدرسش اخراج میشه بیل گیتس میشه؟ نه دیگه. تعداد افراد خیلی خیلی کمی اینطور میشن. نمیشه بگی: "خب, بیل گیتس اینطور شد پس بده منم اینطور بشم و پولدار بشم!" بلکه باید نگاه کنی ببینی 99 درصد افرادی که اخراج میشن عملا داغون میشن و...)
      لُب مطلب, اگه از من میشنوی با برنامه آزمون قلم چی پیش برو
      برنامه خودت ممکنه بیشتر شبیه خودت باشه ولی ریسک بالاتری برای موفق نشدن داره.
      همینطور آزمون ندادن. خیلیا میگن نه فلان کس که فلان سال بود رتبه برتر شد بدون آزمون پس منم آزمون ندم
      عزیز من شما توی گروه آزمایشتون انصافا ببینید چند نفر بدون آزمون رتبه برتر میشن. مطمئن باشید زیر 20 درصد افراد اینطورین.

تابستون چندان مهم نیست. نمیگم مهم نیست! مهم هست اما خودتم میتونی تو خونه باشی و برنامه خودتو داشته باشی بدون آزمون
      فقط حتما با یه برنامه خوب پیش برو
      پس نظرم در کل روی قلم چیه. البته به هیچ وجه نباید خیلی توی تراز غرق بشی! نه بیخیال باشی نه اینکه جوری غرق بشی توش که از همه چیز عقب بیفتی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا باید مطابق برنامه ازمون پیش بریمم؟🌹🌹
      آزمون 2 هفته یک بار بستگی به آدمش داره
      اگه یه آدم تنبل باشه قطعا واسش خیلی بده
      هر 2 هفته یکبار استرس و ترس از نرسیدن و عملا پشت هم رو استرسی!
      میشه بدون ازمون دادن و یا بدون پیش رفتن با برنامه ازمون موفق شد؟🌹
      یک نمونه های خاص داریم مثلا چمیدونم رتبه یک فلان سال که آزمون نرفتن و برنامه خودشونو داشتن
      یک موردی که میفته بین بچه ها مخصوصا پشت کنکوریها که میگن: ما خودمون عاقلیم دیگه برنامه خودمونو بریزیم! چون بهترین کسی که مارو میشناسه خودمونه! و میبینی عید شده و نصف درساشم با برنامه خودش نخونده
      قسمت دوم این درسته, اما ریسکش هم زیاد تره.
      99 درصد افراد که رتبه خوبی میارن با برنامه آزمون میرن جلو(نگفتم حتما حضوری ممکنه تو خونه هم بزنن موفق بشن)
      همیشه سعی کنید برنامه ریزی هات رو روی اکثریت افراد انجام بدی نه تعداد کمی از افراد!
      قانون احتماله دیگه. به احتمال خیلی قوی تر تو شبیه اون 99% باید باشی و اون 1% خیلی احتمالش کمه که شبیهشون باشی.
      (یا یک مثال دیگه. بیل گیتس اخراج شد از مدرسش. آیا هر کسی که از مدرسش اخراج میشه بیل گیتس میشه؟ نه دیگه. تعداد افراد خیلی خیلی کمی اینطور میشن. نمیشه بگی: "خب, بیل گیتس اینطور شد پس بده منم اینطور بشم و پولدار بشم!" بلکه باید نگاه کنی ببینی 99 درصد افرادی که اخراج میشن عملا داغون میشن و...)
      لُب مطلب, اگه از من میشنوی با برنامه آزمون قلم چی پیش برو
      برنامه خودت ممکنه بیشتر شبیه خودت باشه ولی ریسک بالاتری برای موفق نشدن داره.
      همینطور آزمون ندادن. خیلیا میگن نه فلان کس که فلان سال بود رتبه برتر شد بدون آزمون پس منم آزمون ندم
      عزیز من شما توی گروه آزمایشتون انصافا ببینید چند نفر بدون آزمون رتبه برتر میشن. مطمئن باشید زیر 20 درصد افراد اینطورین.

تابستون چندان مهم نیست. نمیگم مهم نیست! مهم هست اما خودتم میتونی تو خونه باشی و برنامه خودتو داشته باشی بدون آزمون
      فقط حتما با یه برنامه خوب پیش برو
      پس نظرم در کل روی قلم چیه. البته به هیچ وجه نباید خیلی توی تراز غرق بشی! نه بیخیال باشی نه اینکه جوری غرق بشی توش که از همه چیز عقب بیفتی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن