خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question سوالات یک دهمی در مورد روش مطالعه

سلام دوستان
      دیدم اینجا بچه ها باتجربه هستن گفتم سوالاتم رو مطرح کنم
      بنده دهم (دوم دبیرستان نظام قدیم) تجربی هستم در حال حاضر
      1- دوستانی که کنکوری هستن یا کنکور دادن قبلا اگر الان جای من بودند روزی چند ساعت درس میخوندند؟ به چه دلیل؟ لطفا صادقانه جواب بدید
      2- اینکه چیکار کنم خسته نشم از درس خوندن و انگیزم رو حفظ کنم؟
      3- آیا برای درس عمومی ای مثل دین و زندگی که متن کتاب طبق گفته بعضی ها کافی هست؛ کتاب کمک درسی بگیریم (برای درسنامش) یا فقط یه کتاب تست جامع بگیریم اونو حل کنیم؟ پیشنهادتون چیه؟ دلیلتون رو هم بگید اگه ممکنه
      4- بعضیا میگن کسایی که توی دهم ساعت مطالعه بالایی دارن بعد یه مدت زده میشن از درس خوندن و برنده کسایی میشن که سال های آخر شروع کردن. این گفته درسته؟ چرا؟
      5- آیا المپیاد شیمی بریم یا طبق گفته آقای براتی نریم و همون وقت کلاس رو بذاریم خودمون مطالعه کنیم شاید بازدهش برای کنکور بیشتر باشه. نظر شما چیه؟ تجربتون چی میگه؟
      6- این سوال شاید یکم مسخره باشه ولی من کتاب هام رو سیمی کردم. به نظرتون خراب نمیشن تا سال های بعد؟ چون یه سری ها میگن استحکام کتاب از بین میره. برم دوباره کتاب نو بگیرم؟
      7- میشه تک رقمی شد از الان خوند؟ چطور؟
      این سوالا ممکنه آینده من یا یک نفر دیگه رو تغییر بدن پس اگه ممکنه حتی اگه شده به یکیشون جواب بدید فقط
      از همتون پیشاپیش سپاسگزارم.
      ویرایش توسط navidgh : 12 مهر 1397 در ساعت 00:14

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم موفق باشید
      1_ نمیدونم دهم چندم ما نظام قدیم ها میشه ولی خب یا دوم یا سوم ما میشه من به شخصه روزای مدرسه 3 تا 4 ساعت روزای تعطیل 5 تا 6 ساعت نمرات هم عالی بود
      2_برنامه ریزی درست داشته باش که خسته نشی تو درس ها تک روی نکن همه باهم بخون به خودت استراحت بده و بدون اینکه اسم کنکوری رو خودت بزاری درس بخون
      3_عمومی بستگی به درسش داره مثلا ممکنه عربی ضعیف باشی کتاب مکمل بخای ولی زبان قوی باشی فقط تست بزنی معارف هم توصیه ام فقط حفظ آیه است و تست فراوان و مرور زیاد ادبیات هم مبحثی خونده بشه نتیجه مطلوب تر میشه ممکنه تو قرابت ضعف داشته باشید از کتاب کمک درسی استفاده کنید و تست زیاد بزنید
      5_المپیاد ممکنه از درس اصلی جا بیفتی خودم المپیادی نبودم نظری هم نمیدم
      6_نگران کتاب هاتم نباش هیچی شون نمیشه برا من از دوم دبیرستان سیمی بود تا سال 4 سالم موند و زیاد هم خوندمشون هیچی شون نشد
      7_برا رسیدن به موفقیت هیچ وقت دیر نیست سعی کن هدفت معلوم باشع
      در حد سوادم گفتم
      موفقیت های روز افزون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من به پاسخ هاتون نیاز دارم

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهتره به صورت منطقی یک راه رو انتخاب کنید و جلو ببرید یا المپیاد یا کنکور و تجربه من میگه تو المپیاد استاد خیلی موثره (مثل قضیه کنکور نیست) کلاس و استاد تاثیرش زیاده و تو راه المپیاد خیلی کمکتون میکنه و اینم بدونید که المپیاد هم مثل کنکور ساعت مطالعه خیلی بالا میخاد یعنی در حد مرگ بالا.... خیلی بالا...
      اگه از الان المپیاد بخونید خوبه و احتمال موفقیتتون زیاه در ضمن شخصیت خوبی رو شکل خواهد داد (یعنی یاد میگیرید چطوری درس بخونید و زیاد بخونید و خسته نشید و تحلیلی بخونید) اما میگم بزرگترین ریسکش اینکه زمانتون رو برای کنکور میسوزونه! اگه برای کنکور میخواهید بخونید ساعت مطالعه هفتگی حدود 30 با مدرسه خوبه براتون و بیشتر از اون نیاز نیست اصلا تو سال دهم و یازدهم یکم بیشتر و کنکور هم که هر چی بیشتر بهتر...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن