خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

تأثیر معدل برای نظام قدیم ها برای همیشه مثبت خواهد شد

سلام.طبق طرحی که اقای لاشکی دادن به مجلس تأثیر معدل برای نظام قدیم ها برای همیشه مثبت میشه و برای نظام جدیدها هم تا زمانی که هر سال دهم و یازدهم‌و‌دوازدهم امتحاناش به صورت نهایی برگزار نشه مثبت میشه که حداقل تا 4 سال آینده برای نظام جدیدها هم تأثیر معدل مثبته و این یعنی نور علی نور لطفا همه چه نظام قدیم چه جدید یکبار برای همیشه تلاش کنید تا توی مجلس طرح اقای لاشکی رای بیاره تا برای همیشه از شر معدل خلاص شید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فکر نمی کنم رای بیاره

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      من فکر نمی کنم رای بیاره
      صد در صد رای میاره اگه بصورت دو فوریت میرفت مجلس دو سوم آرا رو میخاست و اون موقع احتمال داشت رای نیاره ولی الان به صورت عادی میره توی صحن و 50+1 رأی میخاد تا تصویب شه بخاطر همین احتمالش خیلی زیاده تصویب شه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تهش مثبته

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      باید چیکار کنیم ک را بیاره؟ اس ام اسی چیزی لازمه بدیم ایا؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من فکر نمی کنم رای بیاره
      تو اصلا فکر نکن، کاش یکی تو رو اخراج میکرد

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      نه دیگه نیازی نیست، این کارا رو قبلا انجام دادیم الان اکثر نماینده ها دیگه آگاه هستن

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      اره به همه ی نماینده ها پیام بده

9. Top | #9
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من فکر نمی کنم رای بیاره
      حالت خوش نیست !

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام.طبق طرحی که اقای لاشکی دادن به مجلس تأثیر معدل برای نظام قدیم ها برای همیشه مثبت میشه و برای نظام جدیدها هم تا زمانی که هر سال دهم و یازدهم‌و‌دوازدهم امتحاناش به صورت نهایی برگزار نشه مثبت میشه که حداقل تا 4 سال آینده برای نظام جدیدها هم تأثیر معدل مثبته و این یعنی نور علی نور لطفا همه چه نظام قدیم چه جدید یکبار برای همیشه تلاش کنید تا توی مجلس طرح اقای لاشکی رای بیاره تا برای همیشه از شر معدل خلاص شید
      دوستان اگر واقع بین باشند باید به چند نکته توجه کنند: اول اینکه مجلس مستقیما نمی تواند آیین نامه تصویب کند و چگونگی تاثیر معدل یک ایین نامه است و حتی در صورت تصویب، شورای نگهبان آن را رد خواهد کرد. دوم اینکه خود مجلس به این شورا (شورای سنجش) اعتبار داده و اعضای آن را مشخص کرده است پس اصولا نمی تواند تصمیمات این شورا را از تاثیر بیندازد. سوم اینکه نماینده دولت ممکن است نمایندگان مجلس را این گونه قانع کند که شماها هر روز دم از این می زنید که کنکور بلای جان جامعه شده است و از طرف دیگر می خواهید با تصمیمی مخالفت کنید که به تدریج می خواهد اثر کنکور را کمرنگ کند و این یک پارادوکس است. در هر صورت معلوم نیست طرح جناب لاشکی می خواهد از چه طریقی مصوبه شورای سنجش را لغو کند؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تا قانون های پر حاشیه ای مثلfatf و مبارزه با قاچاق کالا و مناطق آزاد تجاری و هزار تا کوفت و زهرماری دیگه وجود داره، این نماینده ها دور و بر کنکور نمیرن. حاضرم قسم بخورم هستن نماینده هایی که فرق بین تاثیر مثبت و قطعی رو نمیدونن.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiri نمایش پست ها
      تا قانون های پر حاشیه ای مثلfatf و مبارزه با قاچاق کالا و مناطق آزاد تجاری و هزار تا کوفت و زهرماری دیگه وجود داره، این نماینده ها دور و بر کنکور نمیرن. حاضرم قسم بخورم هستن نماینده هایی که فرق بین تاثیر مثبت و قطعی رو نمیدونن.
      ربطی نداره

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil نمایش پست ها
      دوستان اگر واقع بین باشند باید به چند نکته توجه کنند: اول اینکه مجلس مستقیما نمی تواند آیین نامه تصویب کند و چگونگی تاثیر معدل یک ایین نامه است و حتی در صورت تصویب، شورای نگهبان آن را رد خواهد کرد. دوم اینکه خود مجلس به این شورا (شورای سنجش) اعتبار داده و اعضای آن را مشخص کرده است پس اصولا نمی تواند تصمیمات این شورا را از تاثیر بیندازد. سوم اینکه نماینده دولت ممکن است نمایندگان مجلس را این گونه قانع کند که شماها هر روز دم از این می زنید که کنکور بلای جان جامعه شده است و از طرف دیگر می خواهید با تصمیمی مخالفت کنید که به تدریج می خواهد اثر کنکور را کمرنگ کند و این یک پارادوکس است. در هر صورت معلوم نیست طرح جناب لاشکی می خواهد از چه طریقی مصوبه شورای سنجش را لغو کند؟
      طرح اصلاح طرح شورا هست آیین نامه نیست و خود نمایندگان می تونن طرح خودشون رو اصلاح کنن در صورت رای، آوردن طرح در مجلس شورای نگهبان هم تایید می کنه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اونایی که فک میکنن به امسال نمیرسه یا رای نمیاره بالاخره که مثبت خواهد شد حالا یا امسال یا از سال دیگه پس میخواید درس نخونید کلا بذارید از سال دیگه بخونید!!!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil نمایش پست ها
      از همان طریقی که سال 95 لغو شد!!!!!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن