خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_REZA نمایش پست ها

بله برای همینه که روی الگو تأکید دارم. نه وسواسی نیستم ولی چند نفری بودن توی انجمن که همچین چیزایی گفتن. در مورد پرداخت هم نگرانی ندارم نهایتش زنگ می زنم بهشون درستش می کنن
      بانک کتابوخریدکردم خوب بودکتابچی هم امسال خریدکردم هنوزبه دستم نرسیده درموردچسبوندن هم شایعس مطمئنم چون تخفیف داره شک دارن من کدتخفیف 10درصدی35که خودش داره+10ازکتابچی دارم میخوای بدم بخر؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      بانک کتابوخریدکردم خوب بودکتابچی هم امسال خریدکردم هنوزبه دستم نرسیده درموردچسبوندن هم شایعس مطمئنم چون تخفیف داره شک دارن من کدتخفیف 10درصدی35که خودش داره+10ازکتابچی دارم میخوای بدم بخر؟
      هرکی بخوادمیدم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_REZA نمایش پست ها
      ارزون ترین جا برای خرید کتاب کمک درسی کجاست؟ الان نشر الگو 25 درصد تخفیف داده اونایی که لازمه رو الان بخرم یا جای دیگه هم 25 درصد الگو گیر میاد؟(چون اینترنتمون غیرحجمیه حجمشم تموم شده الان اوردن رو 128 چند روز دیگه حجم می ریزن.) به دست دو بقیه که نمیشه اعتماد کرد. فروشگاه های یک مهر و کتابچی هم که میگن کلاه بردارن فقط چند صفحه از ویرایش جدید رو می چسبونن قالب می کنن به مردم. این تخفیف های گاج که بعضی ها میگن چیه؟ من دو تا کد از تو انجمن پیدا کردم هیچ کدوم کار نکردن. کسی از اقوامش معلم یا المپیادی یا تیزهوشانی سراغ داره؟(معلما که کتاب رایگان میدن. المپیادی و تیزهوشانی هم بعضی جاها مثل گاج مارکت بیشتر تخفیف میدن.) اگه هم کسی کد تخفیفی چیزی داشت بهم بده خیلی ممنونش میشم
      من کد تخفیف 30درصد گاج مارکت دارم کدش:42103613

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      در حال حاضر بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید کتاب گاج مارکت هست که برای همه ی کتاب ها 20 درصد و برای کتاب های خودش 25درصد تخفیف گذاشته...علاوه بر این بسته بندیش وزمان ارسالش هم بهتر از بقیه هست.بعداز گاج مارکت بانک کتاب هم هست که مزیتش به گاج اینه که همه ی کتاب هارو داره...ولی فقط برای خرید های بالای 200(!)هزار تومن تخفیف 15درصدی میده اینم زمانش ارسال کتاباش خوب وسریع هست...
      از کتابچی ویک مهر تاحالا چیزی نخریدم برای همین چیزی در بارشون نمی دونم
      بانک کتاب پایتخت منظورتونه؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی خیلی سبز پایه (دهم و یازدهم)
      شیمی مبتکران یازدهم
      هدیه : فارسی الگو (قرابت و آرایه و دستور و لغت و املا و تاریخ ادبیات )
      میخوای؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من ازکتابچی خرید داشتم. دروغ محضه که میگن کلاهبردارن.3 بار خرید داشتم.هر سه بار هم کتاب های کاملا سالم و البته چاپ جدیدی رو فرستادن. شایعات عجیبی درست میکنن مردم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن