خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

چطور خستگی ناپذیر تلاش کنیم؟!!

سلام خدمت همه.میخاستم ببینم راهکار شما برای اینکه روزانه دوازده ساعت به بالا درس بخونید چیه؟!اصلا چیکار کنیم تا اون انگیزه ی لازم به وجود بیاد تا شل کن سفت کن نکنیم ساعت مطالعه رو و هر روز حداقل 12 ساعت به بالا درس بخونیم.راهکار شما چیه؟چیکار میکنید چطوری بر خستگی غلبه میکنید و......

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام خب اول اینکه هیچکی با 12 ساعت شروع نکرده
      اول کم بوده بعد زیاد شده و به 12 رسیده
      به نظرم مهم ترین عامل اینکه شما تو برنامه ریزی زمان دقیق نزاری یعنی مثلا نگید شیمی از ساعت 10 تا 12 بگید امروز باید 2 ساعت شیمی بخونم حالا یا ی جا میخونم یا پخشش میکنم
      مغز ما سیستم پاداش و جزا مجزایی برای خودش داره که اگر خودمان هم ازش استفاده کنیم تایم خستگی مون کمتر میشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      سلام خب اول اینکه هیچکی با 12 ساعت شروع نکرده
      اول کم بوده بعد زیاد شده و به 12 رسیده
      به نظرم مهم ترین عامل اینکه شما تو برنامه ریزی زمان دقیق نزاری یعنی مثلا نگید شیمی از ساعت 10 تا 12 بگید امروز باید 2 ساعت شیمی بخونم حالا یا ی جا میخونم یا پخشش میکنم
      مغز ما سیستم پاداش و جزا مجزایی برای خودش داره که اگر خودمان هم ازش استفاده کنیم تایم خستگی مون کمتر میشه
      سلام اين روش مشخص نكردن و پخش نكردن زمان مطالعه حواب ميده؟؟ كسي تست كرده ايا؟
      من نميگم مثلا از ٦ تا ٨ زيست
      ولي
      ميگم ك تايم اول ١:١٥ ساعت زيست تايم دوم ٠٠:٣٠ ساعت كلمه زبان
      روش دوست عزيزمون رو برم يا روش خودم ؟ لطفا دقيقا پاسخ بدين ممكنه رو سرنوشتم تاثير بزاره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام خدمت همه.میخاستم ببینم راهکار شما برای اینکه روزانه دوازده ساعت به بالا درس بخونید چیه؟!اصلا چیکار کنیم تا اون انگیزه ی لازم به وجود بیاد تا شل کن سفت کن نکنیم ساعت مطالعه رو و هر روز حداقل 12 ساعت به بالا درس بخونیم.راهکار شما چیه؟چیکار میکنید چطوری بر خستگی غلبه میکنید و......
      می دونی اولا که من اصلا نمی فهمم خستگی ناپذیر یعنی چی؟ مگه میشه خسته نشد؟ مگه میشه کم انگیزه نشد؟ ما آدمیم و اینها همش طبیعیه.
      ولی اگر بخوام جوابتو بدم بدون اینکه حرف کلیشه ای زده باشم اینه که هدف باید داشته باشی. میدونی وقتی هدف داری یه چیزی مثل خوره تو جونته همیشه تو فکرشی وقتی داری فکر می کنی داری اون هدف رو زندگی می کنی و ...
      براش وقت بزار اگر اونو پیدا کنی حل می شه همه چیز

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      سلام اين روش مشخص نكردن و پخش نكردن زمان مطالعه حواب ميده؟؟ كسي تست كرده ايا؟
      من نميگم مثلا از ٦ تا ٨ زيست
      ولي
      ميگم ك تايم اول ١:١٥ ساعت زيست تايم دوم ٠٠:٣٠ ساعت كلمه زبان
      روش دوست عزيزمون رو برم يا روش خودم ؟ لطفا دقيقا پاسخ بدين ممكنه رو سرنوشتم تاثير بزاره
      این کاملا بستگی به نظم ذهنی خودتون داره که با کدوم روش راحتتر هستید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن