خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انتقال دانشجویان پزشکی خارج به ایران از سال ۲۰۱۹ ممنوع می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، جمعی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در اعتراض به انتقال دانشجویان از دانشگاه‌های خارجی به این دانشکده اعتراض کردند.

این در حالی است که حسن‌ قاضی‌زاده هاشمی،‌ وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که انتقال دانشجویان پذیرفته‌شده سال 2019 به دانشگاه‌های داخل کشور ممنوع است.

شنیده‌ها حاکی از این است که مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قصد دارند که با انتقال 100 دانشجو به دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه موافقت کنند.

برخی از دانشجویان از قول رئیس دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی می‌گویند این دانشگاه از وزارت برای قبول و تائید تحصیل حدود ۱۰۰ دانشجوی انتقالی از دانشگاه های کشورهایی چون فیلیپین ، مجارستان ، اسلواکی که بعضا از فرزندان مسئولین کشور هم هستند، تحت فشارند

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

لجـن زاده ها که با موفقیت به دانشگاه ملی انتقال داده شدن ، ایشالاش حالا از 2019 ممنوع خواهد شد!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فشار مسئولایی که گل پسرا و دختراشون میخوان بیان نمیزاره لامصب خدایااااااااااا گیر چه مملکتی افتادیم
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطلب تکمیلی در مورد خبر بالا این هست:
      photo_2018-10-03_00-24-51.jpg
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وزیر بهداشت داره پولشو میگیره چیکار ب عدالت اموزشی و تربیت پزشک ناکارامد داره...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال 2019 هم ، واس یک سال بستن دهن اعتراضات هست ، خبری نمیشه !!!
      سهمیه ایثارگران ، دست کمی از آقا زاده ها نداره !!! الان مگه حذف شده؟! نه ، محکمتر هم دارن میان تازه !!!
      من ک دستم به جایی گیر نیست لی اگر شما تواناییش رو دارید اعتراضات رو ادامه بدید ، بیشتر خود دانشجوهای پزشکی باید اعتراض کنن ، اگر آشنایی دارید بهش اطلاع بدید توی رشته های پزشکی تا با کمپین هایی ک تشکیل میدن از این بی سواد پروری جلوگیری کنن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فریاد در این شهر ز هر گوشه بلند است ...

حالا باز بیاین و بگین که علم بهتر از ثروته ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طرف یه سال نه بلکه شاید دو و یا سه سال همه چی رو بر خودش حروم می کنه که پزشکی دانشگاه های تاپ رو بیاره بعد یکی مثل اینا ...

واقعا دیگه حرفی واسه گفتن نمی مونه ...

ای کاش بعضی از مسئولین ما واقعا نماینده خواسته های اکثریت جامعه بودن ، نه منافع خودشون .... ای کاش ... !!!

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امیدوارم یه روزی برسه که هرکس با سهمیه رفته دانشگاه رو از دانشگاه بندازن بیرون
      آقازاده ها رو هم بدن به دانش اموزان پشت کنکوری تا دو نونه خدمتشون برسن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تــــــــف تو مملکتی که یه کنکوری بدبختش روز و شب براش نمیمونه و به انواع افسردگی و بیماری دچار میشه .. آخرشم یه اتفاقاتی میوفته که رتبشو دوبرابر میکنه و از رسیدن به رشته ای که به عشق اون شب بیداری کشیده باز میمونه ...
      اونوقت یه سری لــجــن زاده با پول بیت المال این مملکت میرن فیلیپین و سریع برمیگردن دانشگاه تهران تا خدای نکرده تو غربت بهشون سخت نگذره ...
      تـــــف تو این خراب شده ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هی روزگار ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی سال بعد ک میشه 98 دیگه انتقالی نمیدن ؟ ظرفیت پزشکی میاد بالا یه همش چیزشعره ؟
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن