خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درصد موفقیت من چقدر است؟

من از صفر شروع میکنم کسی با شرایط من چقدر امکان موفقیت دارد؟می شود امسال پزشکی سراسری قبول شد؟چند ساعت باید مطالعه کنم؟برنامه ریزی من به چه شکلی باشد؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی چز ای 0شروع میکینید؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب از صفر شروع کردن ها متفاوت هست
      مثلا با دوچرخه ، با موتور ، با ماشین
      شما اگر با دوچرخه شروع کنی ، میشه روزی 3 ساعت مطالعه مثلا ، حالا با این ساعت مطالعه ، نمیشه به هدفت برسی
      اگر با موتور شروع کنی ، میشه روزی 5 ساعت مطالعه مثلا ، حالا با این ساعت مطالعه ، ممکنه به هدفت برسی اما خب خیلی سخت ، ینی حتما باید 5 ساعته مفید و کامل باشه
      اگر با ماشین شروع کنی ، میشه روزی 8 ساعت تا 10 ساعت مطالعه ، حالا با این ساعت مطالعه شما احتمال رسیدن به هدفت بالا تر میره البته در صورتی که مفید باشه مطالعه و فقط وقت نگذره
      خب
      پس میدونم وضعیت اقتصادی خرابه اما شما ول یه دوچرخه بخر ، دو هفته دوچرخه سوار شو ، بعدش دروچرختو قایم کن و یه موتور بخر ، با موتور سه ماه برو جلو
      بعدش موتورت رو بذار توی پارکینگ و برو یه ماشین خوب بخر ، درسته دلار گرونه ولی میشه خخخ ، بعدش با ماشینت شروع کن بقیه راه کنکور رو برو
      البته با یک برنامه ی خوب که اون روز چه کتابی رو بخوانی و چیکار کنی ، آخر هر روز هم بنویس ک چیکار کردی
      خواستن توانستن است ، بخوای چرا نشه ، اما خب چنین رشته ای ، تلاشی در سطح خودش میطلبه !
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin.na نمایش پست ها
      من از صفر شروع میکنم کسی با شرایط من چقدر امکان موفقیت دارد؟می شود امسال پزشکی سراسری قبول شد؟چند ساعت باید مطالعه کنم؟برنامه ریزی من به چه شکلی باشد؟
      نمیدونم چرا بعضی آدما همچین سوالایی میکنند. ببینید اصلا سوال اینه چقدر امکان موفقیت داری اونم توی این انجمن خیلی سوال بیهوده ای هستش ... اینجا یه عده هستن میان میگن آره موفق میشی یه عده میگن نه موفق نمیشی حالا شما به حرف کدوم گوش میدی ؟ بالاخره موفق میشی یا نه ؟ احتمالا شما از اونایی هستید که تا یکی بگه دیگه دیر شده نمیتونید قبول بشید درس خوندن رو میزارید کنار و کاسه چه کنم چه کنم دست میگیرید.
      موفقیت هر شخص حتی خود شما بستگی به تلاشی که دارید، داره . دوست خوبمون که راه درس خوندن رو به وسایل نقلیه تشبیه کرد ، شما میتونید با دوچرخه شروع به رکاب زدن کنید ولی تو راه یهو یکی رو میبینید که داره ماشین سواری میکنه یه نیگا میندازید بهش میگید وای اونا ماشین دارن زودتر میرسن من دیگه نمیتونم ماشین بخرم دیگه دیر شده پس بیخیال همون دوچرخه رو هم میزارید کنار و ... .
      خب حرفم اینه که صد در صد موفق میشی اگه و فقط اگه تمام تلاشت رو بکنی . چند ساعت مطالعه روزانه بستگی به خودت داره ولی خب از کم مثلا روزی 3 ساعت شروع کن و طی دو ماه برسونش به 10 ساعت . برنامه ریزی هم چیزی نیست که بقیه بیان بهت بگن اینطوری بخون ، هیچ کس بهتر از خود شما نمیتونه براتون برنامه بریزه اونم با توجه به موقعیتی که دارید . بهتره توی همین انجمن راه و روش های برنامه ریزی رو بخونید و بر حسب چیزایی ک یاد میگیری برای خودت یه برنامه ی خوب بریزی و باهاش بری جلو موفق باشی ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      یعنی چز ای 0شروع میکینید؟
      یعنی پایه درسی خوبی ندارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن