خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

انتقالی در تهران امکان پذیر است؟

سلام
      من علاقه ی اصلی و واقعیم رشته ی کامپیوتر بود. همه ی دانشگاه ها هم به جز شریف قبول میشدم

متاسفانه اشتباه انتخاب رشته کردم و برق شریف در اومدم. اینجا هم توی شریف امکان تغییر رشته برام وجود نداره..
      از‌ یک طرف دیگه زمان زیادی برای تغییر رشته ندارم. یعنی اگه بخوام یکی دوسال دیگه انتقالی بگیرم فقط به برق میشه

با این اوصاف ۲ راه دارم. یکی اینکه اینجا علوم کامپیوتر بخونم و یکی اینکه برم کامپیوتر تهران

یه راه دیگه هم هست که گزینه ی اخرمه... اینکه برم دانشگاه شهر خودم!! که واقعا دلم نمیخاد اینکارو بکنم

میخواستم بپرسم میشه یک نفر از یک دانشگاه توی تهران بیاد یه دانشگاه دیگه؟؟ توی سنجش که رفتم میگفتن احتمال موافقت باهاش خیلی کمه

نمیشه باهاشون صحبت کرد تا موافقت کنن؟؟

من تصور میکردم وقتی وارد برق میشم کم کم علاقه پیدا میکنم ولی تغییری که نکردم هیچ. تازه هر روز افسوس هم دارم میخورم که نرفتم کامپیوتر تهران

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      سلام
      من علاقه ی اصلی و واقعیم رشته ی کامپیوتر بود. همه ی دانشگاه ها هم به جز شریف قبول میشدم

متاسفانه اشتباه انتخاب رشته کردم و برق شریف در اومدم. اینجا هم توی شریف امکان تغییر رشته برام وجود نداره..
      از‌ یک طرف دیگه زمان زیادی برای تغییر رشته ندارم. یعنی اگه بخوام یکی دوسال دیگه انتقالی بگیرم فقط به برق میشه

با این اوصاف ۲ راه دارم. یکی اینکه اینجا علوم کامپیوتر بخونم و یکی اینکه برم کامپیوتر تهران

یه راه دیگه هم هست که گزینه ی اخرمه... اینکه برم دانشگاه شهر خودم!! که واقعا دلم نمیخاد اینکارو بکنم

میخواستم بپرسم میشه یک نفر از یک دانشگاه توی تهران بیاد یه دانشگاه دیگه؟؟ توی سنجش که رفتم میگفتن احتمال موافقت باهاش خیلی کمه

نمیشه باهاشون صحبت کرد تا موافقت کنن؟؟

من تصور میکردم وقتی وارد برق میشم کم کم علاقه پیدا میکنم ولی تغییری که نکردم هیچ. تازه هر روز افسوس هم دارم میخورم که نرفتم کامپیوتر تهران
      سلام. بذار اول نظر خودمو بگم : به نظر من همین برق شریف بمون و در کنارش خودت برنامه نویسی رو حرفه ای دنبال کن. باور کن کامپیوتر رفتن خیلی تاثیر نداره و مهم کار کردن و کد زدن خودته. الان هم تا دلت بخواد فیلم آموزشی و خود آموز هست که راحت میتونی باهاشون یاد بگیری. یه نکته ی دیگه هم اینکه شریف رو به سادگی از دست نده، شاید بگی تهران و شریف خیلی فرق ندارن با هم. ولی من میگم خیلی فرق دارن.
      میان ماه من تا ماه گردون، تفاوت از زمین تا آسمان است!
      اگر هم مجنون وار به کامپیوتر علاقه داری، تا دیر نشده همین اول ترم برو دنبال کارای انتقالی به دانشگاه تهران. یادت باشه تو انتقالی سازمان سنجش هیچ نقشی نداره و مهم دانشگاه های مبدا و مقصد هستند. اگه بری آموزش دانشگاه شریف احتمالا بهت میگن انتقالی تو تهران ممنوعه. ولی تو باید از طریق آموزش دانشگاه تهران اقدام کنی. برو دانشکده کامپیوترشون بگو میخوام بیام اینجا. پیش کارشناس و
      .. نرو. برو پیش معاون آموزشی. رتبه ات هم که خوبه. از خداشونه بری تهران. کارنامه سبزت رو هم ببر نشون بده. کارنامه کنکورت رو هم ببر. خلاصه به هیچ وجه کوتاه نیا. هر جور شده موافقتشون رو جلب کن. بعدش بیا شریف موافقت شریف رو هم بگیر. که معمولا واسه رفتن خیلی اذیت نمیکنن.
      موفق باشی انشاءالله.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      درصورتی که دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنن ، انتقال میشه
      میتوانی بری تهران و با ریس دانشگاه اونجا صحبت کنی
      بعد اگر تایید کرد برگردی دانشگاه خودت هم صحبت کنی ، اگر اونم قبول کرد فرم انتقال رو پر کنی و درخواست بدی ، بعداز در خواستت هم بری دانشگاه تهران و اطلاع بدی ، خلاصه پیگیری کنی تا بشه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی میدونه برای انتقالی دانشگاه مقصد حتما باید شهر خودت باشه یا نه؟

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دیروز رفتم دانشگاه تهران. معاون آموزشی هم رفتم پیشش. البته پیش منشی اش! نذاشت برم پیش خود معاون
      بهش گفتم میخام بیام اینجا. برداشته میگه : "شریف و تهران بینشون 4 تا خیابون فاصله هست!! بعدشم طبق آیین نامه انتقالی توی تهران ممنوعه"
      برای اونا 4 تا خیابون فرقشه ولی برای من 4 سال از عمرم هست...

با رئیس دانشگاه هم که نمیشه همینطوری صحبت کرد.. باید وقت ملاقات گرفت

حالا یه درخواست پر کردم که میگن داره سنجش شعبه کرج بررسی میشه. شنبه میرم کرج ببینم اونجا میتونم کاری بکنم یا نه.

اون خانمی که اونجا توی معاونت بود میگفت شما از سنجش نامه بیار تا ما ثبت نام ات کنیم.. حالا نمیدونم سنجش نامه رو میده یا نه...

ظاهرا سنجش باید Ok بده.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من دیروز رفتم دانشگاه تهران. معاون آموزشی هم رفتم پیشش. البته پیش منشی اش! نذاشت برم پیش خود معاون
      بهش گفتم میخام بیام اینجا. برداشته میگه : "شریف و تهران بینشون 4 تا خیابون فاصله هست!! بعدشم طبق آیین نامه انتقالی توی تهران ممنوعه"
      برای اونا 4 تا خیابون فرقشه ولی برای من 4 سال از عمرم هست...

با رئیس دانشگاه هم که نمیشه همینطوری صحبت کرد.. باید وقت ملاقات گرفت

حالا یه درخواست پر کردم که میگن داره سنجش شعبه کرج بررسی میشه. شنبه میرم کرج ببینم اونجا میتونم کاری بکنم یا نه.

اون خانمی که اونجا توی معاونت بود میگفت شما از سنجش نامه بیار تا ما ثبت نام ات کنیم.. حالا نمیدونم سنجش نامه رو میده یا نه...

ظاهرا سنجش باید Ok بده.
      سنجش نمیتونه موافقت یا مخالفت کنه. سنجش فقط میتونه گواهی کنه که شما بر اساس کارنامه ی سبز، کامپیوتر تهران قبول شدی. همین! حالا شما پیگیر همون نامه اش شو حتما.

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      جواب نامه ی سنجش من اومده
      فقط ۲تا سوال:
      من از ترم ۱ میتونم برم اونجا یا ترم ۲؟ و میتونم ترم ۱ توی دانشگاه مبدا بمونم؟
      سوال دوم اینکه الآن مدارک رو دانشگاه مبدا برای مقصد نمیفرسته و میگه باید نامه بیاری از دانشگاه... بهش میگم آدم حسابی نامه از سنجش دارم میگه نه باید از دانشگاه باشه!! الآن به دانشگاه بگم چه نامه ای بده.

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      فقط ۲تا سوال:
      سوال دوم اینکه الآن مدارک رو دانشگاه مبدا برای مقصد نمیفرسته و میگه باید نامه بیاری از دانشگاه... بهش میگم آدم حسابی نامه از سنجش دارم میگه نه باید از دانشگاه باشه!! الآن به دانشگاه بگم چه نامه ای بده.
      آقا کسی نمیدونه؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا کسی نمیدونه؟
      پیام خصوصی رو چک کن.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      فقط ۲تا سوال:
      1-از ترم دوم میشه درخواست تغییر رشته داد
      (فقط اگر از طریق انتخاب رشته و سنجش تغییررشته دادید ، همین ترم 1 هم میتونی البته اگر فرصت انتخاب رشته و این چیزا تموم نشده باشه)
      2- وقتی بری برای ثبت نام ، خودشون میفهمن مدارکت اونجا هست و بهشون نامه میفرستن حالا از طریق پست یا از طریق خودت
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #11
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان میدونم این چیزی که میخوام کلا برای ترم 1 عملی نیست
      اما کسی راه میانبری چیزی بلد هست که بشه همین ترم اول از تبریز بیام شیراز؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن