خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسانی که زیست حرف اخر را دارند

روش استفاده تون از فیلم های شعبانی به چه شکلی است؟قبل از خوندن استفاده میکنید یا بعد از ان؟جزوه اش رو چطور می نویسید و چقدر زمان از شما میگیرد ؟جزوه را از کجا می شود پیدا کرد؟
      اگر جزوه دست نویس دارید در سایت قرار بدهید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب درسی چشه که ابن همه ساعت پای دی وی دی میزارید

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونم ربطی نداره ولی دیگه الکی تاپیک نمیزنم.....ریاضی جامع منتظری دارم ولی دو دلم فکر میکنم روش هاش رو همه سوالات جواب نمیده تصمیم گرفتم فقط مشتق و حد باهاش برم خوبه؟کسی دیده؟تونسته تست بزنه ؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin.na نمایش پست ها
      روش استفاده تون از فیلم های شعبانی به چه شکلی است؟قبل از خوندن استفاده میکنید یا بعد از ان؟جزوه اش رو چطور می نویسید و چقدر زمان از شما میگیرد ؟جزوه را از کجا می شود پیدا کرد؟
      اگر جزوه دست نویس دارید در سایت قرار بدهید
      من بعنوان منبع اصلی ازش استفاده میکنم چون خط به خط کتاب درسی رو تحلیل کرده نوشتن نکاتش در کتاب درسی دو برابر تایم خود dvd از من وقت گرفت اما ارزشش رو داشت بعدشم از روی نشر الگو تست میزنم و تحلیل میکنم زمان های مرور رو هم به مطالعه کتاب+نکات اموزشی و تستی که توش نوشتم اختصاص میدم
      در مورد جزوه هم خودتون باید بنویسید چون سیستم تدریس شفاهیه و حتی کتابی که با لوح ها ارائه میدن مطابق اسلاید هایی که استاد از روشون تدریس میکنه نیست و فقط توضیحات کلی درس هست.
      البته من نظام قدیم هستم و لوح های جدیدشو ندیدم.
      موفق باشید.
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.
      ویرایش توسط Heni : 20 اسفند 1397 در ساعت 20:07

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من گیاهی رودارم بنظرم خیلی بدیهی حرف زده اندشعبانی وشاکری نمیدونم چراواقعازیست اینانمیتونم ارتباط برقرارکنم خوب نیست واقعاکاری هم به موسسشون ندارم من خودم ازریاضیشون راضیم ولی نه زیستشون نه کتابکاروجزوه دارندالبته گیاهی که فقط دی وی دی وکتاب کاره بنظرم اگه گیاهیتون دراین حده که مثلانمیدونیددرنهاندانگان گامتوفیت به اسپوروفیت وابسته است ودربازدانگان قبل ازبلوغ اسپوروفیت به گامتوفیت وابسته است ودراین حدمثلاآگاهیتون پایینه میتونه کمک کنه ولی بازواسه گیاهی همون کتاب درسی خوبه حالانه دیگه خیلی مصریدحتماچیزدیگه ای بخونیدگیاهی تخته سیاه عالیه مثل ژنتیکشالبته میگم بازم تبلیغ نباشه
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 10 مهر 1397 در ساعت 02:22

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی چه فصلایی خوبه؟تو خصوصی یکم توضیح میدی؟اخه پک جامع دارم میخوام2_3فصل که توپ هست ببینم وقتمو برا بقیش هدر ندم اگه بد باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      من گیاهی رودارم بنظرم خیلی بدیهی حرف زده اندشعبانی وشاکری نمیدونم چراواقعازیست اینانمیتونم ارتباط برقرارکنم خوب نیست واقعاکاری هم به موسسشون ندارم من خودم ازریاضیشون راضیم ولی نه زیستشون نه کتابکاروجزوه دارندالبته گیاهی که فقط دی وی دی وکتاب کاره بنظرم اگه گیاهیتون دراین حده که مثلانمیدونیددرنهاندانگان گامتوفیت به اسپوروفیت وابسته است ودربازدانگان قبل ازبلوغ اسپوروفیت به گامتوفیت وابسته است ودراین حدمثلاآگاهیتون پایینه میتونه کمک کنه ولی بازواسه گیاهی همون کتاب درسی خوبه حالانه دیگه خیلی مصریدحتماچیزدیگه ای بخونیدگیاهی تخته سیاه عالیه مثل ژنتیکشالبته میگم بازم تبلیغ نباشه

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه میخوای تا کنکور فقط زیست بخونی از دی وی دیش استفاده کن و الا همین الان بنداز سطل اشغال.اگه میخوای همه درساتو عین ادم و با تلاش بخونی و موفق شی تو کنکور دنبال راه های اسان و استفاده از دی وی دی نباش این راه ها خوشایند در اولین روزها بعد ها تنبلت میکنن جوری که حوصله نداری یه جمله رو از کتاب بخونی و اکثرا تکنیکی و تدریساشون تو تستا جواب نمیده به قول معروف باد اورده را باد میبرد اگه زحمت نکشی فشار نکشی تلاش نکنی و از دی وی دی یاد بگیری این مطالب تو ذهن نمیمونن و کوتاه مدتن و کنکورتو به باد میدن من تجربشو دارم دنبال راه های راحت نباش چون که نیست مسیر کنکور ساده و مستقیم و سخته .کتاب درسی رو بخون بعد تست بزن نکته هایی که نمیدونی رو بنویس تو کتاب درسی موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اکثر دوستان دروغ میگن و خودشون استفاده میکنن
      میخوان حذف رقیب کنن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست72زدم منبع اصلی اموزشم بود تستم ای کیو اونم نه همشو تنها فلیم اموزشی بود ک باهاش پیرشفت کردم واقعا اتفاقا بهتر از کتاب بود برام من فقط ایکیو داشتم
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اول کتاب بخون بعد دی وی دی ونکاتشم وارد کتاب کن بعدش باز کتاب مفصل بخون بعدش تست خودم هیچی اما امید محمدی فقط9ماه خوند 80زد بدون دی وی دی یا یکی دیگه زا بچه ها140شد پارسال زیست88زد اونم حرف اخر دید بود
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حامد اگه کسی میشناسی ریاضی حرف اخر دیده ببین چه مباحثی هست که ارزش دیدن داشته باشه خودم که حد و مشتق میخوام ببینم خوب کار کرده؟وقتم کمه نمیتونم ازمون خظا کنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      زیست72زدم منبع اصلی اموزشم بود تستم ای کیو اونم نه همشو تنها فلیم اموزشی بود ک باهاش پیرشفت کردم واقعا اتفاقا بهتر از کتاب بود برام من فقط ایکیو داشتم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه اقایی بود پزشکی بم قب.ول شد حرف اخر دیده بود عربی ریاضیشو برو تو بخش مصاحبه ها پیداش کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      حامد اگه کسی میشناسی ریاضی حرف اخر دیده ببین چه مباحثی هست که ارزش دیدن داشته باشه خودم که حد و مشتق میخوام ببینم خوب کار کرده؟وقتم کمه نمیتونم ازمون خظا کنم
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها

من بعنوان منبع اصلی ازش استفاده میکنم چون خط به خط کتاب درسی رو تحلیل کرده نوشتن نکاتش در کتاب درسی دو برابر تایم خود dvd از من وقت گرفت اما ارزشش رو داشت بعدشم از روی نشر الگو تست میزنم و تحلیل میکنم زمان های مرور رو هم به مطالعه کتاب+نکات اموزشی و تستی که توش نوشتم اختصاص میدم
      در مورد جزوه هم خودتون باید بنویسید چون سیستم تدریس شفاهیه و حتی کتابی که با لوح ها ارائه میدن مطابق اسلاید هایی که استاد از روشون تدریس میکنه نیست و فقط توضیحات کلی درس هست.
      البته من نظام قدیم هستم و لوح های جدیدشو ندیدم.
      موفق باشید
      ميشه لطفا بگين هر درسش حدودا چند ساعته مثلا فصل ٤ يا ٦ دومش و اينكه بيشتر مفهومي درس ميده يا نكته اي؟
      ممنون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا جایی که می دونم آقای شعبانی و شاکری در ۲ موسسه فعالیت می کنند:
      ۱- حرف آخر (که در اون فقط دی وی دی تدریس می کنن)
      ۲- لیموترش (که مال خودشونه و در امر جزوه های کنکوری - تدریس آنلاین و آزمون آنلاین فعالیت دارند)

که با توجه به تجربیاتم و شواهد در موسسه دوم خیلی بهتر فعالیت می کنن(شاید چون مال خودشونه؟؟؟؟؟؟)
      من خودم الان سال یازدهم هستم و امسال و سال قبل فقط از جزوه ها و آزمونشون استفاده کردم و به نوعی راضی بودم

اینو گفتم که برید محصولات لیموترش رو هم نگاهی بندازین
      درسته مولفا یکین ولی شاید تفاوتی بینشون باشه

چند پیشنهاد دوستانه:
      دی وی دی نبینید.
      کتاب درسی رو زیاد بخونین(خیلی کم درسنامه و جزوه بخونین)
      تست زیاد بزنین

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      #به شخصه خودم از فیلمی که جزوه نداشته باشه و تازه بخوای بشینی جزوه بنویسی خوشم نمیاد ( مصداق بارز حرف اخره >>> مخصوصا توی زیست و فیزیک و شیمی که همش باید نکته باشه ولی حرف اخر هیچکدوم از اینارو نداره )
      #من دی وی دی + کلاس رو واسه زیست اصلا پیشنهاد نمیکنم چون شما در قدم اول کتاب درسی رو خوب بخونید بعدش برید سراغ نکات ترکیبی بعدش مفهومی بخونید ... در کل پیشنهاد نمیدم واسه زیست دی وی دی ببینی ( چون خودم خداییش دیدم چقد جیغ جیغ میکنن این شعبانی و شاکر نژاد )
      #یه نصیحت دوستانه شما 2000 بار هم dvd رو ببینی ولی تست نزنی ( یعنی جوری بشه که dvd هارو حفظ باشی ) فایده نداره
      #یه چیز دیگه شما اول درسنامه رو حالا از رو هر کتابی که داری بخون و بعدش با تستا یکم سر و کله بزن تا اصلا با خط فکری طراح و بیس و پایه از فصل بفهمی
      ویرایش توسط MehranWilson : 23 مهر 1397 در ساعت 22:04

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن