خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      ميشه لطفا بگين هر درسش حدودا چند ساعته مثلا فصل ٤ يا ٦ دومش و اينكه بيشتر مفهومي درس ميده يا نكته اي؟
      ممنون
      در کل 110 ساعته و میانگین هر فصل هم 3 ساعت اما چون با انیمیشن تدریس میشه اصلا خسته کننده نیست.
      هر چیزی که در کتاب درسی مطرح شده باشه رو کامل و مفهومی توضیح میدن و با بخش های دیگه هم ترکیب میکنن و نکات تستی حتی شیوه برخورد با انواع تستا رو به خوبی پوشش میده.
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ...
      من به شخصه با هر دی وی دیی برای زیست مخالفم ، حتی اگر کسی که تدریسش میکنه استاد دانشگاه تهران باشه!!

زیست رو باید خودتون بفهمید و تحلیل کنید و نکاتش رو پیدا کنید ... این که یه نفر که n تا کلاس خصوصی داره 10000000000.... *n دی وی دی میفروشه ، بیاد 1000 تا نکته از زیست در بیاره و حین تدریسش بنویسه و شما و n هزار نفر دیگه اون ها رو بنویسید و هر روز از روشون بخونید تا حفظ بشین ، به درد نمیخوره ...

امیدوارم از این حرفام ناراحت نشید که برای صلاح خودتون میگم ... از همین الان سعی کنید که توی زیست به خودتون متکی باشید و اگر قرار هست نکته ای پیدا کنید از کتابای کمک آموزشی پیدا کنید ، وقتی تست میزنید فقط دنبال جواب تست ها نباشید ، نکات جالب رو دریابید ....

ایشالله روزی که دکتر شدید و دیگه این دی وی دی ها کارآمد نبودن ، بتونید مفاهیم کتابای تخصصی رو هم متوجه بشید

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای اینکه از دی وی دی زیست حرف اخر نتیجه بگیرین طبق گفته های خود اقای شعبانی عمل کنین یعنی اول کتاب درسی رو بخونین بعد مبحثت اون دی وی دی رو ببینین موقع حل سوال هم باید قبل اون خودتون بگین بعد دی وی دی کتاب الگو تا رتبه دارن که جزوه خود استاد شاکری هست اونو بخونین بعئ خود کتاب رو دقیق بخونین باز بعدش مبحث تک رقمی بخون رو ببینین از دی وی دی اخرشم الگوی عمل 100 بعد اون فقط تست
      مطمین باشین نتیجه میده اونم وقتی که پشت بندش تست و مرور داشته باشین انصافا انیمیشن هاش هم عالیه...........ولی صرف اینکه فقطدی وی دی نگا کنین ارزشی نداره مراحل باید کامل طی بشه
      موفق باشین

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای یکی دو تا فصل که مشکل داشته باشین خوبه در غیر اینصورت خیلی وقت گیره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      یه اقایی بود پزشکی بم قب.ول شد حرف اخر دیده بود عربی ریاضیشو برو تو بخش مصاحبه ها پیداش کن
      من پیدا نکردم لینکش رو یکی بده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها

من بعنوان منبع اصلی ازش استفاده میکنم چون خط به خط کتاب درسی رو تحلیل کرده نوشتن نکاتش در کتاب درسی دو برابر تایم خود dvd از من وقت گرفت اما ارزشش رو داشت بعدشم از روی نشر الگو تست میزنم و تحلیل میکنم زمان های مرور رو هم به مطالعه کتاب+نکات اموزشی و تستی که توش نوشتم اختصاص میدم
      در مورد جزوه هم خودتون باید بنویسید چون سیستم تدریس شفاهیه و حتی کتابی که با لوح ها ارائه میدن مطابق اسلاید هایی که استاد از روشون تدریس میکنه نیست و فقط توضیحات کلی درس هست.
      البته من نظام قدیم هستم و لوح های جدیدشو ندیدم.
      موفق باشید
      کاملا دقیق اشاره کردید
      منم به ترتیب همین مراحل رو انجام میدادم و نتیجه داد
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن