خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 82
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      من کاری باپشت کنکوریاندارم من میگم که مگه مامسخره دست سازمان سنجشیم که هر دقیقه یه تصمیم میگیرن!! درضمن سبطی هم هیچی غلطی نمیکنه!
      همین سبطی و امثال اون اگه نبودن که تو و امثال تو با 30 درصد تأثیر قطعی معدل تا سال 99 بیچاره میشدین چون مجبور بودی کل کتابای نظام قدیمو تشریحی بخونی و بری و معدلتو ترمیم کنی و عمرا 20 میشد معدلت.پس باید ممنون سبطی هم باشی که داره واسه تأثیر مثبت تلاش میکنه.تا اینجا که ده درصدشو برداشته کل معدلم برمیداره اثرشو تا چن ماه دیگه کنکور هم مطمئن باش میتونه کاری کنه که دوباره جدا برگزار کنن

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به درک که اخراج میشم !!!بخدا دیگه ازدست سبطی روانی شدم ده باراینوازش پرسیدم گفت 99یه نوعه !!! منم 400هزارتومن پول کتاب دادم !!اصلا پولش به جهنم این همه وقت که میذارم واسه ایندم چی!!!!!حالا مارومسخره کرده بخدااعصابم خرابه دیگه الان افتادم گریه !!! روانیمون کردن
      والا منم تو کانال شم نگفته همچین کاری میکنه بعضی ها همین جوری حرف میزنن جالبه

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      بیخیال واقعا دیگه حوصله بحث درمورد سوابق تحصیلی رو داخل سایت ندارم ، هرچی شماها میگید درسته ، والا پولش رو آموزش و پرورش میکشه بالا ، بحثش رو ما بکنیم
      والا

4. Top | #49
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      مگه حرف سبطی ملاک هست؟ اصلا تو ازش پرسیدی اونم گفت 99 یه کنکوره.سبطی کجای قوانین کنکوره اخه که با قطعیت حرفی بزنه اونم تو کشوری که قوانینش در کسری از ثانیه تایید میشن و در کسری از ثانیه هم لغو میشن.از حالا برا 99 با اطمینان حرف زدن اونم تو ایران؟ مگه داریم همچین چیزی!.بعدشم اگه کمپین راه انداختن تو ایران جواب میداد وضعمون این نبود. الان روزی صد تا کمپین تو تلگرام میبینم که میگن نخرید تا ارزون بشه باز مردم میرن گونی گونی میخرن.اگه 99 یه مدل سوال باشه یا 2 مدل سوال نه دست سبطی هست نه علی نه تقی نه قلی نه سمیه!! نه هیشکی غیر از دیوان و مجلس و وزارت علوم.فعلا بخشنامه رسمی سنجش اینه که 99 یه کنکور هست.برا همه هم همینجوریه.نه فقط تو.درست رو بخون
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      همین سبطی و امثال اون اگه نبودن که تو و امثال تو با 30 درصد تأثیر قطعی معدل تا سال 99 بیچاره میشدین چون مجبور بودی کل کتابای نظام قدیمو تشریحی بخونی و بری و معدلتو ترمیم کنی و عمرا 20 میشد معدلت.پس باید ممنون سبطی هم باشی که داره واسه تأثیر مثبت تلاش میکنه.تا اینجا که ده درصدشو برداشته کل معدلم برمیداره اثرشو تا چن ماه دیگه کنکور هم مطمئن باش میتونه کاری کنه که دوباره جدا برگزار کنن
      من ازمعدلم راضی هستم حتی اگه 50درصدم بشه تاثیرمعدل ترمیم نمیدم!!!! من باکمپین تاثیرمعدل سبطی کاری ندارم اما الان دیگه این اقاتکلیفش باخودش هم مشخص نیست وهردقیقه یه حرف میزنه وگرنه تاثیرمعدلوبرداره خیلیم مهم نیست اما بهتر که بردارتش... اما بهتره توی یه سری چیزا دخالت نکنه یا اگه دخالت هم میکنه قبلش بقیه روگمراه نکنه ....شماهم ازحاشیه بیابیرون وبااین تاپیکت ذهن همه روخراب نکن وبه حاشیه نبر وخودتم درگیرحاشیه نشو!موفق باشید ...

5. Top | #50
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه حرف سبطی ملاک هست؟ اصلا تو ازش پرسیدی اونم گفت 99 یه کنکوره.سبطی کجای قوانین کنکوره اخه که با قطعیت حرفی بزنه اونم تو کشوری که قوانینش در کسری از ثانیه تایید میشن و در کسری از ثانیه هم لغو میشن.از حالا برا 99 با اطمینان حرف زدن اونم تو ایران؟ مگه داریم همچین چیزی!.بعدشم اگه کمپین راه انداختن تو ایران جواب میداد وضعمون این نبود. الان روزی صد تا کمپین تو تلگرام میبینم که میگن نخرید تا ارزون بشه باز مردم میرن گونی گونی میخرن.اگه 99 یه مدل سوال باشه یا 2 مدل سوال نه دست سبطی هست نه علی نه تقی نه قلی نه سمیه!! نه هیشکی غیر از دیوان و مجلس و وزارت علوم.فعلا بخشنامه رسمی سنجش اینه که 99 یه کنکور هست.برا همه هم همینجوریه.نه فقط تو.درست رو بخون
      ببخشیدازشمانمیخواستم نقل بگیرم.

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من ازمعدلم راضی هستم حتی اگه 50درصدم بشه تاثیرمعدل ترمیم نمیدم!!!! من باکمپین تاثیرمعدل سبطی کاری ندارم اما الان دیگه این اقاتکلیفش باخودش هم مشخص نیست وهردقیقه یه حرف میزنه وگرنه تاثیرمعدلوبرداره خیلیم مهم نیست اما بهتر که بردارتش... اما بهتره توی یه سری چیزا دخالت نکنه یا اگه دخالت هم میکنه قبلش بقیه روگمراه نکنه ....شماهم ازحاشیه بیابیرون وبااین تاپیکت ذهن همه روخراب نکن وبه حاشیه نبر وخودتم درگیرحاشیه نشو!موفق باشید ...
      تأثیر معدل شاید برای تو مهم نباشه برداشتنش ولی اگه قطعی بمونه تو‌خودتم بکشی دیگه نمیتونی پزشکی قبول شی.تکلیف مشخصه قبلا هم سابقه داشته زمانی که نظام ها عوض شد سنجش سه بار کنکور جدا برگزار کرده پس الان هم میتونه اینکارو کنه مطمئن باش بیشتر از 50 درصد از نظام قدیما سال 98 پشت کنکور میمونن و سنجش مجبوره دوباره کنکور جدا برگزار کنه ضمن اینکه سنجش الان میگه 99 یه کنکوره بخاطر اینکه یکاری کنه همه هر طور شده برن دانشگاه قبل نتایجم تو پیک سنجش زده بود سال دیگه سهمیه بندی میشه نظام جدید و قدیم و خلاصه همه رو تشویق میکرد برن دانشگاه بعد خودش حرفشو تکذیب کرد.وقتی بیشتر از 50 درصد از افراد نظام قدیم پشت کنکور باشن سنجش چاره ای جز برگزار کردن دو تا کنکور نداره چون اعتراضا زیاد میشه

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تویکی دیگه حرف بیخودنزن ! تورویه زن به دنیا اورده پس اگه یه ذره ازعقل ناقصت استفاده میکردی اینومیفهمیدی ! امامتاسفانه شعور ودرک این موضوع رونداری!وخداشماپسرارونمکد ن افریده!!!
      پ.ن:بعدشم اون سبطی ازخدابی خبربیشتراز10بارخودم توی تلگرام ازش پرسیدم درموردکنکور99 وهمش گفت که یه نوعه حتی صداش وپیاماشودارم کلی هزینه کردم اماحالا دبه کرده ومیگه دونوعه بچه ها رو مسخره کرده!!! من کاری باکمپین تاثیرمعدل ندارم امااینکه همش حرفشوعوض میکنه وباعث حاشیه میشه منوازارمیده
      اصلا بحث دوتا کنکور برا سال99 نیست تو کانال سیطی هم همچین چیزی نیست و سنجش هم بارها گفته یه کنکور هست شبکه خبر هم اعلام کرد .
      اگه سال80 به بعد سه بار کنکور برگزار شده به این دلیل بوده که پذیرش یک بیستم این سالها هم نبوده و99 یه کنکور هست چون در غیراین صورت حق نطام جدیدی ها ضایع میشه واونا میگن دانش اموزای نظام قدیم قوی هاشون قبول شدن رفتن واگه قرار باشه برانظام قدیمیا کنکور جداگانه باشه باید برانظام جدیدیا98هم که بازکتاباشون دچار تغییراتی شده کهحتی کتاب تستاشون هم با99 ای ها فرق داره یه کنکور بذارن ......یعنی سه تاکنکور

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ول کنید دیگه
      شما همین 98 رو بچسب و حسابی درس بخون

9. Top | #54
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      تأثیر معدل شاید برای تو مهم نباشه برداشتنش ولی اگه قطعی بمونه تو‌خودتم بکشی دیگه نمیتونی پزشکی قبول شی.تکلیف مشخصه قبلا هم سابقه داشته زمانی که نظام ها عوض شد سنجش سه بار کنکور جدا برگزار کرده پس الان هم میتونه اینکارو کنه مطمئن باش بیشتر از 50 درصد از نظام قدیما سال 98 پشت کنکور میمونن و سنجش مجبوره دوباره کنکور جدا برگزار کنه ضمن اینکه سنجش الان میگه 99 یه کنکوره بخاطر اینکه یکاری کنه همه هر طور شده برن دانشگاه قبل نتایجم تو پیک سنجش زده بود سال دیگه سهمیه بندی میشه نظام جدید و قدیم و خلاصه همه رو تشویق میکرد برن دانشگاه بعد خودش حرفشو تکذیب کرد.وقتی بیشتر از 50 درصد از افراد نظام قدیم پشت کنکور باشن سنجش چاره ای جز برگزار کردن دو تا کنکور نداره چون اعتراضا زیاد میشه
      باشه توتنبل بازی دربیار وهی دنبال حاشیه باش تاببینم ایشالا میمونی واسه99یانه!!! همش بروتوحاشیه تاثیرمعدل ونظام قدیم وجدید وقتی به خودت بیای میبینی سال 1400هست وتوهیچجانرفتی ....به هرحال من بحثی باشماندارم ...امیدوارم موفق باشی

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باشه توتنبل بازی دربیار وهی دنبال حاشیه باش تاببینم ایشالا میمونی واسه99یانه!!! همش بروتوحاشیه تاثیرمعدل ونظام قدیم وجدید وقتی به خودت بیای میبینی سال 1400هست وتوهیچجانرفتی ....به هرحال من بحثی باشماندارم ...امیدوارم موفق باشی
      هعی روزگار پششمالو ... هنوز ک در حال بحث و جدال هستی سارا خانوم ، بیخیااااال بذار بقیه تو حاشیه بمونن ، به نفع بقیه که دارن درس میخوانن
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #56
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به درک که اخراج میشم !!!بخدا دیگه ازدست سبطی روانی شدم ده باراینوازش پرسیدم گفت 99یه نوعه !!! منم 400هزارتومن پول کتاب دادم !!اصلا پولش به جهنم این همه وقت که میذارم واسه ایندم چی!!!!!حالا مارومسخره کرده بخدااعصابم خرابه دیگه الان افتادم گریه !!! روانیمون کردن
      سال 99 یه نوع کنکوز خواهر من چرا خودتو عصبانی میکنی؟! خود سازمان سنجش هم گفته یه، نوعه
      هرکسی اینجا یه چیزی میگه که شما نباید باور کنی

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شاید تنها ادمی بودم که تو حاشیه معدل و این چیزا نرفتم از همون اولم که این بحثا پیش اومد گفتم تهش میره مجلس و مثبت میشه یعنی خیالم از معدل راحت بود.این دو کنکور هم‌خودم از سبطی پرسیدم گفت اگه بالای 50 درصد دوباره پشت کنکور بمونن یه کمپین میزنم تا کنکور جدا بگیرن.ضمن اینکه به حال من فرقی نداره چون من از تابستون دارم میخونم و امسال هم میرم دانشگاه ولی اگه دو تا کنکور 99 بگیرن شما باید 1400 کنکور بدی تا شاید قبول شی!

13. Top | #58
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مطمئنا دو کنکور میشه چون همینایی که الان بیست و چهار ساعته کمپین سبطین قبول نمیشن باز اه و ناله راه میندازن که تاثیر معدل باعث شد ما عقب بمونیم کمپبن میزنن از طریق همین سبطی و لاشکی به سنجش فشار میارن مصوبه های شورا هم که ماشالله از کم ترین اعتباری برخوردار نیست

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا بزارید کنکور ۹۸ تموم سه انقد بحث کنید .....ولی احتمالش ۹۹ هم دو کنکور باشه ولی فعلا باید با زمان حال پیش رف...

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید من نظام قدیمم واس سال ۹۸ میشه کنکور نظام جدید شرکت کنم؟بر فرض اگه امکان شرکت تو نطام جدید رو هم داشته باشم تاثیر معدل واس نظام جدیدا قطعیه. پس واس کسی که نظام قدیمه و میخواد نظام جدید بده هم تاثیر قطعی میشه؟

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن