خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب بین کلاس های کنکور

سلام دوستان من امسال میخوام برای اختصاصی ها کلاس بنویسم و چندین انتخاب دارم نظرتون رو بگید .
      من سال پیش غیرحضوری برداشتم و نتیجه خوبی به دست نیومد حالا امسال میخوام دیگه به هدف ام برسم.

برای فیزیک : کلاس اقای شهریاری هستش که خودم هم فکر میکنم کلاس خوبی باشه ، ولی کلاس های اقای عربشاهی ، عباسیان و کیان چهر و عزیزی هم هستش .
      برای شیمی : نمیدونم شیمی ثبت نام کنم یا نه . از طرفی فکر کنم خودم بتونم از روی کتاب ها و شیمی اقاجانی و صنیعی تو آلا جلو برم از طرفی هم فکر میکنم که شاید بهتر باشه کلاس شرکت کنم . ولی از بین معلم های مصلایی ، بابایی و سیاوش صمدی میتونم انتخاب کنم .
      ریاضی و دیفرانسیل : کلاس اقای عباسپور هست که چند جلسه ازش گذشته و همچین کلاس اقای گلزاری و ثابتی ( که تو آلا تدریس میکنه ) .
      هندسه و گسسته : کلاس اقای دکتر عزیزی هستش که خودم هم تا حالا نمیشناختمشون . برای این درس هم نمیدونم که کلاس شرکت کنم یا اینکه خودم بخونم .

هر نظری دارید بگید خیلی خوش حال میشم . استیکر تقدیم گل : )

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام من رشته ام تجربی هستش
      اما کلاس های آقای شهریاری خوب هستن تعریفش رو زیاد شنیدم و مثل کتابشون که درسنامه داره کامل درس میدن آزمون های منظم هم میگرفتن از بچه ها و تحلیل میکردن
      برای شیمی هم بین مصلایی و بابایی بستگی به سطح خودتون داره مثلا آقای مصلایی از پایین ترین سطح شروع میکنن و برای بچه هایی که پایه ضعیفی دارن ایشون خوب هستش و پسرشون هر هفته برای بچه ها یه تایم های جداگانه رفع اشکال میکنن من فقط یادمه ایشون اردیبهشت تموم کردن
      ولی آقای بابایی سطحشون یکم بالاتره و معمولا قبل از عید تموم میکنن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاس شهریاری سوال منم هست اگه کسی میدونه حتما بگه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mg443 نمایش پست ها
      سلام من رشته ام تجربی هستش
      اما کلاس های آقای شهریاری خوب هستن تعریفش رو زیاد شنیدم و مثل کتابشون که درسنامه داره کامل درس میدن آزمون های منظم هم میگرفتن از بچه ها و تحلیل میکردن
      برای شیمی هم بین مصلایی و بابایی بستگی به سطح خودتون داره مثلا آقای مصلایی از پایین ترین سطح شروع میکنن و برای بچه هایی که پایه ضعیفی دارن ایشون خوب هستش و پسرشون هر هفته برای بچه ها یه تایم های جداگانه رفع اشکال میکنن من فقط یادمه ایشون اردیبهشت تموم کردن
      ولی آقای بابایی سطحشون یکم بالاتره و معمولا قبل از عید تموم میکنن
      مرسی ، نظرتون در مورد جمعیت کلاس ها چطوره ؟ از این معلم های بالا بعضی هاشون کلاس هاشون جمعیت اش کمتره .
      نمیدونم زمان کم نمیاد برای خوندن درس ها اگه کلاس شرکت کنم ؟
      بچه ها هرکس نظری داره بگه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      مرسی ، نظرتون در مورد جمعیت کلاس ها چطوره ؟ از این معلم های بالا بعضی هاشون کلاس هاشون جمعیت اش کمتره .
      نمیدونم زمان کم نمیاد برای خوندن درس ها اگه کلاس شرکت کنم ؟
      بچه ها هرکس نظری داره بگه
      جمعیت بستگی به آموزشگاه داره
      من ماهان انقلاب میرفتم دخترانه توی تهران
      جمعیت کلاس ها بیشتر 30 نفر نمیشه
      توی فوق العاده ها چون کلاس ها ادغام میشدند 60 نفر هم میشه
      من فقط ی کلاس رفتم اونم فیزیک بود با استاد خسروی منش
      ولی دوستم هم شیمی بود هم فیزیک ی جوری ثبت نام کرده بود که فقط ی روز میرفت آموزشگاه
      آگه بتونید همچین آموزشگاهی پیدا کنید که آون کلاس های ک شما میخایید توی ی روز باشن تاییمون کمتر تلف میشه
      البته اگر واقعا نیاز ب کلاس دارید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه سطحتون بالاس شیمی بابایی وگرنه مصلایی ریاضی فقط فقط ملاکپور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم کسی تو تهران کتابخونه وی ای پی سراغ داره که صبخ تاشب باشه محدوده انقلاب

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلناز نمایش پست ها
      ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم کسی تو تهران کتابخونه وی ای پی سراغ داره که صبخ تاشب باشه محدوده انقلاب
      نمیدونم تهرانسر رو میشناسید یا نه ولی تا انقلاب نیم ساعت راهه
      ی کتابخونه هست از 6 صبح تا 12 شب
      اتاق vip هم داره
      میدونم در محدوده انقلاب نیست ولی گفتم شاید براتون مفید باشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه واقعا نیاز دارید برید کلاس وگرنه کتابای کمک اموزشی هم کامل هستن . ارزش وقتتون رو بدونید و واسه کلاس هم هزینه نکنید.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان به خاطر جواب هاتون . بقیه هم تجربیات خودشون رو بگن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال میخوام برای اختصاصی ها کلاس بنویسم و چندین انتخاب دارم نظرتون رو بگید .
      من سال پیش غیرحضوری برداشتم و نتیجه خوبی به دست نیومد حالا امسال میخوام دیگه به هدف ام برسم.

برای فیزیک : کلاس اقای شهریاری هستش که خودم هم فکر میکنم کلاس خوبی باشه ، ولی کلاس های اقای عربشاهی ، عباسیان و کیان چهر و عزیزی هم هستش .
      برای شیمی : نمیدونم شیمی ثبت نام کنم یا نه . از طرفی فکر کنم خودم بتونم از روی کتاب ها و شیمی اقاجانی و صنیعی تو آلا جلو برم از طرفی هم فکر میکنم که شاید بهتر باشه کلاس شرکت کنم . ولی از بین معلم های مصلایی ، بابایی و سیاوش صمدی میتونم انتخاب کنم .
      ریاضی و دیفرانسیل : کلاس اقای عباسپور هست که چند جلسه ازش گذشته و همچین کلاس اقای گلزاری و ثابتی ( که تو آلا تدریس میکنه ) .
      هندسه و گسسته : کلاس اقای دکتر عزیزی هستش که خودم هم تا حالا نمیشناختمشون . برای این درس هم نمیدونم که کلاس شرکت کنم یا اینکه خودم بخونم .

هر نظری دارید بگید خیلی خوش حال میشم . استیکر تقدیم گل : )
      دوستان اقای گلزاری دبیرریاضی که در اموزشگاه بعثت درس میدهند دبیره خوبیه؟؟ اصلا رزومه ایشون چی هست؟ در کدام مدارس درس میدهند؟ با تشکر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن