خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امکان ثپت نام در دانشگاه ازاد در مقطع فوق لیسانس

با سلام خدمت دوستان

دوستان در این زمان از سال ایا امکان ثپت نام در مقطع ارشد دانشگاه ازاد وجود دارد؟؟ با تئجه به اینکه من در کنکور ارشد شرکت نکرده ام میتونم امسال در دانشگاه ازاد ثپت نام کنم؟؟ یا مثلا برای بهمن میتونم ثپت نام کنم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      سایت مسول اخبار و یا ثبت نام برای دانشگاه آزاد ، سایت آزمون هست ، شما از سایت آزمون اگر امکان ثبت نامش باز باشه میتوانید ثبت نام و انتخاب رشته کنید
      سایت رو چک کنید
      مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی
      البته الان چیزی ک توی سایت هست دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد (استعداد های درخشان) پزشکی هست ، واس مقاطع دیگه ثبت نام نزده
      اون لینک بالا سایت آزمون بود ، این پایینی هم سایت اخبار دانشگاه ازاده
      https://sanjesh2.iau.ac.ir/
      اگر خبری باشه توی این سایت ها میزنن ، البته مهر ماه که دیگه فکر نکنم ثبت نامی باشه ، اما احتمالا برای بهمن ماه بذارن
      شما میتوانی هم بری داخل یکی از دانشگاه های آزاد شهرتون ، مستقیم سوال کنی از اموردانشجویی ، چون اونا بر اساس تجربه میدونن کی سایت باز میشه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LIKELIGHT نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان

دوستان در این زمان از سال ایا امکان ثپت نام در مقطع ارشد دانشگاه ازاد وجود دارد؟؟ با تئجه به اینکه من در کنکور ارشد شرکت نکرده ام میتونم امسال در دانشگاه ازاد ثپت نام کنم؟؟ یا مثلا برای بهمن میتونم ثپت نام کنم؟
      برید توی کانال تلگرام https://t.me/konkur_iranmoshavere هر نوع خبری راجع به تحصیلات تکمیلی باشه میگه. همونجا سرچ کنید و اخبار قدیمیش رو چک کنید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن