خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Lightbulb هزینه آزمون های آزمایشی کنکور

|سلام ، هزینه آزمون های آزمایشی رو از مهر تا کنکور گذاشتم ، تابستون تموم شده برای همین ننوشتمش دیگه ... (توضیحات نیست فقط قیمت هست ، برای توضیحات به لینک زیر مراجعه کنید)|
      | http://forum.konkur.in/thread64018.html#post1379676 |

قلم چی:

از مهر تا کنکور 20 تا آزمون داره ، قیمت هر آزمون 42 هزار تومان (4 تا جامع) ( جمعا حدود 840 هزارتومان ، بدون کتاب )

گزینه 2:

از مهر تا کنکور 15 تا آزمون داره ، قیمت هر آزمون 38 هزارتومان (3 تا جامع) ( جمعا 570 هزارتومان )

سنجش:

کلا 10 تا آزمون داره که 6 تاش مرحله ای و 4 تاش جامع هست ( جمعا 340 هزارتومان )
      قیمت هر آزمون مرحله ای 30 هزارتومان
      قیمت هر آزمون جامع 40 هزارتومان

گاج:

از مهر تا کنکور 19 تا آزمون داره ، قیمت هر آزمون 42 هزارتومان هست ( جمعا 798 هزارتومان) ( در صورت پرداخت یکجا ، 5% تخفیف میده)
      خلاصه و مفید . موفق باشید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|
      ویرایش توسط AceTaminoPhen : 10 مهر 1397 در ساعت 19:03

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قلمچی این ازمون چند نفر شرکت کننده داشته.کسی رفت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از نمایندگی گاج شهرمون سوال کردم.گفتن یک میلیون و نود و دو تومن البته با مشاوره.بدون مشاور حدودا 850 تومن درمیاد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید بچه ها کانالی یا سایتی سراغ ندارین که ازمون های قلمچی رو برای فارغ التحصیلان رو قرار بده؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس چرا اینقدر تاپیک تکراری هست؟!

من برای چندمین بار میگم که اگه کسی واقعا میخواد ثبت نام کنه بدونه. گاج شهریه اش 798 بود، به من گفتن اگه توی سایت پیش ثبت نام کنی یا نمیدونم به چه شماره ای اس ام اس بدی، 20% تخفیف میدن. اگه هم یک جا پرداخت کنی 5% دیگه هم تخفیف میدن. با احتساب اینها، من دیروز با هزینه 598 تومن گاج ثبت نام کردم. بدون هزینه اضافی، مشاوره انفرادی مرتب با دانشجوهای پزشکی هم داره. پشتیبان هم داره که به نظر من مهم نیست. بن کتاب هم داره ( البته چون برای نظام قدیم دیگه کتاب چاپ نمیشه، نظام قدیما شاید اونقدری بن به دردشون نخوره. طبیعتا فقط از کتابایی که توی انبار گاج هست میتونن انتخاب کنن)

شهر: همدان

+ یه سری طرح تخفیف برای ارگان های مختلف مثل فرهنگیان و بنیاد شهید و... هم هم گویا دارن.
      ویرایش توسط Sonnet : 06 مهر 1397 در ساعت 16:33

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم میخوام ثبت نام کنم واسه ازمون ازمایشی ها !
      البته واسه ی منحصرا زبان

قلم چی برم بهتره یا جایِ دیگه ؟ :/ تابستون که هزینه ش رو پرسیدم گفتن 1 میلیون 100
      الان طبیعتا باید کمتر شده باشه دیگه ؟

پ.ن :
      اگه گروه تلگرامی واسه زبان انگلیسی دارید لطف کنید و دریغ نکنید

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh.hassan irani نمایش پست ها
      من از نمایندگی گاج شهرمون سوال کردم.گفتن یک میلیون و نود و دو تومن البته با مشاوره.بدون مشاور حدودا 850 تومن درمیاد
      مرسی . ینی گاج برای مشاوره دادن و پشتیبانش هم علاوه بر آزمون ، پول میگیره؟! آخه موسسه های دیگه با همون پول آزمون بهت مشاوره رایگان هم میدن معمولا
      |

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها

من برای چندمین بار میگم که اگه کسی واقعا میخواد ثبت نام کنه بدونه. گاج شهریه اش 798 بود، به من گفتن اگه توی سایت پیش ثبت نام کنی یا نمیدونم به چه شماره ای اس ام اس بدی، 20% تخفیف میدن. اگه هم یک جا پرداخت کنی 5% دیگه هم تخفیف میدن. با احتساب اینها، من دیروز با هزینه 598 تومن گاج ثبت نام کردم. بدون هزینه اضافی، مشاوره انفرادی مرتب با دانشجوهای پزشکی هم داره. پشتیبان هم داره که به نظر من مهم نیست. بن کتاب هم داره ( البته چون برای نظام قدیم دیگه کتاب چاپ نمیشه، نظام قدیما شاید اونقدری بن به دردشون نخوره. طبیعتا فقط از کتابایی که توی انبار گاج هست میتونن انتخاب کنن)

+ یه سری طرح تخفیف برای ارگان های مختلف مثل فرهنگیان و بنیاد شهید و... هم هم گویا دارن.
      سلام
      تشکر بابت اطلاعاتتون ، قسمت گاج رو ویرایش کردم.
      |

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من تو سايت پيش ثبتنام كردم واسه اون20درصده تماس كه بگيرن ميگن 20 درصد تخفيف گيرم اومده يا sms ي چيزي مياد؟
      و اينكه خود نمايندگي در مورد اين20درصد بهتون گفتن؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh.dk نمایش پست ها
      ببخشید بچه ها کانالی یا سایتی سراغ ندارین که ازمون های قلمچی رو برای فارغ التحصیلان رو قرار بده؟؟
      من دیدم چند باری داخل نرم افزار یا سایت دکتر آیکیو ، آزمونای گاج رو برسی میکنن ، قلم رو چی رو نمیدونم
      |

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمجی تو شیراز میگه 1 میلیون و نیم نهایت تخفیف بده میشه 1و300
      ما باید چیکار کنیم؟
      گاجم زنگ زدم میگه 1میلیون و 160

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan78 نمایش پست ها
      قلمجی تو شیراز میگه 1 میلیون و نیم نهایت تخفیف بده میشه 1و300
      ما باید چیکار کنیم؟
      گاجم زنگ زدم میگه 1میلیون و 160
      با هزینه ی کتاب ها میشه حدود 1 میلیون و نیم !!! بگو کتاب نمیخوای برات کتاب ها رو حذف کنن
      کم کردن هزینه ی کتاب ها دست خود موسسه هست ، اگر صحبت کنی میشه واست حذفش کنن ک بشه همون 840 تومان
      |

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiD2829 نمایش پست ها
      من تو سايت پيش ثبتنام كردم واسه اون20درصده تماس كه بگيرن ميگن 20 درصد تخفيف گيرم اومده يا sms ي چيزي مياد؟
      و اينكه خود نمايندگي در مورد اين20درصد بهتون گفتن؟
      بله خود نمایندگی یه بار زنگ زد گفت. من اصلا اطلاع نداشتم.
      اما سری بعد که خودم زنگ زدم و بعد که برای ثبت نام رفتم، خودشون چیزی نگفتن. مثلا نپرسیدن که توی سایت ثبت نام کردی یا نه. ولی من چون اطلاع داشتم، گفتم توی سایت پیش ثبت نام کردم و تخفیفشو میخوام. گفتن آره باشه.
      چون حواسم به فروم بود، اینم ازشون پرسیدم که این تخفیف برای همه هست دیگه؟ برم به دوستام بگم؟ گفتن بله برو به همه بگو.

نتیجه گیری اینکه، حتی اگه زنگ نزدن خودتون برید بگین پیش ثبت نام کردم و تخفیفمو میخوام.
      ویرایش توسط Sonnet : 07 مهر 1397 در ساعت 14:00

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله خود نمایندگی یه بار زنگ زد گفت. من اصلا اطلاع نداشتم.
      اما سری بعد که خودم زنگ زدم و بعد که برای ثبت نام رفتم، خودشون چیزی نگفتن. مثلا نپرسیدن که توی سایت ثبت نام کردی یا نه. ولی من چون اطلاع داشتم، گفتم توی سایت پیش ثبت نام کردم و تخفیفشو میخوام. گفتن آره باشه.
      چون حواسم به فروم بود، اینم ازشون پرسیدم که این تخفیف برای همه هست دیگه؟ برم به دوستام بگم؟ گفتن بله برو به همه بگو.

نتیجه گیری اینکه، حتی اگه زنگ نزدن خودتون برید بگین پیش ثبت نام کردم و تخفیفمو میخوام.
      فك كنم شانس فقط در خونه ي شما دختران گرامي مملكتم رو ميزنه
      وگرنه واسه ما همه چي خار داره كه
      زنگ زدم اول خود گاج اينو پرسيدم
      گفتن تخفيفها رو خود نمايندگي تصميم ميگيره ارائه بده يا نه!
      گفتم خب شما بعنوان شعبه مركزي نظارت داريد بالاخره كه
      ميگه بعله ولي اين تخفيف ها رو خود نمايندگي تصميم ميگيره درباره ش

زنگ زدم نمايندگي شهرمون گفتن در اين مورد اطلاعي نداريم ولي يه شماره ميدم براي مسئول آموزشگاس با خودشون صحبت كنيد
      زنگ زدم گفت نه ما فقط براي دانش آموزايي كه مشاوره گرفتن ازمون تخفيف داشتيم كه اونم تموم شد(مگه نذري بود!؟)
      ديگه حالا هي من كه از وضع اقتصادي بگم و اينكه تخفيف ميخوام و هي اون هر هر كه هزينه ش نسبت به باقي موسسات كمتره و اين حرفا
      آخرم گفت حالا با اينكه من نديدمت ولي چون از صدات خوشم اومده با اينحال 50هزار تومن تخفيف ميدم به شما تشريف بياريد
      منم تشكر و خدافظي كردم

نيفتي تو ديگ باباجان!!!الآن حتي ديگه امنيت هم ندارم!!!لامصب رو صدام كراش زد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همين1آزمون رو صبر ميكنم اگه گاج تخفيف خوبي در حد همين20درصد گذاشت كه ميرم ثبت نام ميكنم
      اگر نه و بخواد مثل قلم چي دزدبازي و باند بازي درآره تو آزمون هم بيخيالش ميشم آنلاين قلم چي ثبت نام ميكنم هزينه ش هم پونصد و خورده اي هس

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن