خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      چرا 840 تومن ؟؟
      ینی برا نظام قدیما فرق داره ؟؟

من دوازدهم تجربی ثبت نام کردم گفت 780 تومن
      یکی از فامیلامون کارت حکمت داشت. اونو بردم نشون دادم گفتن 550
      از 20 مهر به بعد
      فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشه
      از آولین آزمون مهر ماه تا آخرین آزمون جامعش 20 تا بود ، 840 تومن ، ینی هر ازمون 42 هزارتومان ، البته بدون حساب کردن هزینه ی کتاب هاش یا استفاده از تخفیفی چیزی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من دیروز رفتم ۱ تومن ثبت نام کردم ۱۲ تجربی
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan78 نمایش پست ها
      هزینشو مطمنی؟چون من پرسیدم گفت قیمتش تفاوتی نداره با عادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      آره
      ميتوني اطلاعاتت رو تو صفحه ي زير بزني مرحله آخر قيمت روميزنه خودت ميتوني ببيني
      آزمون آنلاین کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) ویژه خارج از کشور

دقيقش 532 هس الان
      هر آزمون28تومن

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiD2829 نمایش پست ها
      آره
      ميتوني اطلاعاتت رو تو صفحه ي زير بزني مرحله آخر قيمت روميزنه خودت ميتوني ببيني
      آزمون آنلاین کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) ویژه خارج از کشور

دقيقش 532 هس الان
      هر آزمون28تومن
      دوست عزیز ، اینی که شم گفتی ، آزمون غیرحضوری و آنلاین هست نه آزمون حضوری و کتبی !!!
      |

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      دوست عزیز ، اینی که شم گفتی ، آزمون غیرحضوری و آنلاین هست نه آزمون حضوری و کتبی !!!
      مگه من چي گفتم؟!O_o
      گفتم كه آنلاين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه من چي گفتم؟!O_o
      گفتم كه آنلاين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      خب شما پیام کسی رو جواب دادید که منظورش آزمون حضوری بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
      |

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب شما پیام کسی رو جواب دادید که منظورش آزمون حضوری بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
      من در مورد آزمون آنلاين حرف زده بوده
      ايشون نقل كرده بود گفت مطمئني؟ من شنيدم هزينه ش با آزموناي عادي ش تفاوتي نداره
      منم گفتم نه اينطور نيست اينم لينك

اين كجاش در مورد حضوري پرسيده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من در مورد آزمون آنلاين حرف زده بوده
      ايشون نقل كرده بود گفت مطمئني؟ من شنيدم هزينه ش با آزموناي عادي ش تفاوتي نداره
      منم گفتم نه اينطور نيست اينم لينك

اين كجاش در مورد حضوري پرسيده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      عِه مثل اینکه راست میگی خخخ با یه پیام دیگه اشتباه گرفتمش ، ببخشید ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
      |

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      راست میگه واقعاااااقبول نمیکنن....
      قبول کردنش دست خودشونه ، مثلا من رفتم گفتن میتوانیم واست کتابا رو حذف کنیم (البته فقط قیمت گرفتم ثبت نام نکردم)
      بعدشم قلم چی فقط یه جامعه اماری بالایی داره ، الان برنامه گزینه 2 و گاج هم همسطح قلم چی هست ، خیلی گرون حساب کردین میشه رفت یکی از این دو تا ( گزینه 2 بهتر از گاج هس)
      باید باهاشون صحبت کرد دیگه ، یکم ادای بدبختا رو که هیچی پول ندارن جز یارانشون درآورد
      |

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عِه مثل اینکه راست میگی خخخ با یه پیام دیگه اشتباه گرفتمش ، ببخشید ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
      خواهش ميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. Top | #41
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبول کردنش دست خودشونه ، مثلا من رفتم گفتن میتوانیم واست کتابا رو حذف کنیم (البته فقط قیمت گرفتم ثبت نام نکردم)
      بعدشم قلم چی فقط یه جامعه اماری بالایی داره ، الان برنامه گزینه 2 و گاج هم همسطح قلم چی هست ، خیلی گرون حساب کردین میشه رفت یکی از این دو تا ( گزینه 2 بهتر از گاج هس)
      باید باهاشون صحبت کرد دیگه ، یکم ادای بدبختا رو که هیچی پول ندارن جز یارانشون درآورد
      خداییش چقدرهم که اوناباورمیکنن که مابگیم کم درامدیم !!!اونایی که واسه قلمچی کارمیکنن مار هفت خط هستن برادرم!!! حتی اگه هم نبودن من مظلوم نمایی نمیکردم ! بذارببینم اینابااین پول زوروناحقی که ازبقیه میگیرن تواین دنیا خیرمیبینن یانه!
      موفق باشین....

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیش به سمت گاج
      ثبت نام کردم 850 تومان

آرامش، سوالات خوب ، برنامه خوب (مرور محور )

میمونه فقط تلاش خودم. واسه همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

خودتون رو زیاد درگیر آزمونهای آزمایشی نکنین هر جا که آرامش بیشتری داشت و از نظر هزینه به صرفه بود
      برین.

منکه انصافا از گاج راضیم....

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      خداییش چقدرهم که اوناباورمیکنن که مابگیم کم درامدیم !!!اونایی که واسه قلمچی کارمیکنن مار هفت خط هستن برادرم!!! حتی اگه هم نبودن من مظلوم نمایی نمیکردم ! بذارببینم اینابااین پول زوروناحقی که ازبقیه میگیرن تواین دنیا خیرمیبینن یانه!
      موفق باشین....
      من شخصا حس خوبی به قلم چی ندارم ، فکر میکنم بخاطر قدمتی ک داره همه رو میکشونه سمت خودش ، ینی همین جامعه آماری بالاش ... وگرنه الان گاج برنامه اش شبیه به قلم چی هس ، گزینه 2 استانداردترین آزمونارو میگیری و برنامشو ویرایش کرده میگن خوب شده برنامه اش هم ...اگر خودم بخوام آزمونی رو انتخاب کنم بین گزینه 2 و گاج هست (بیشتر گزینه2)
      کلا حس قشنگی نسبت به قلم چی ندارم ، به بهونه ی آزمون ، میخواد کتاب های بی کیفیتش رو قالب کنه به بقیه.
      |

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.hp نمایش پست ها
      پیش به سمت گاج
      ثبت نام کردم 850 تومان

آرامش، سوالات خوب ، برنامه خوب (مرور محور )

میمونه فقط تلاش خودم. واسه همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

خودتون رو زیاد درگیر آزمونهای آزمایشی نکنین هر جا که آرامش بیشتری داشت و از نظر هزینه به صرفه بود
      برین.

منکه انصافا از گاج راضیم....
      مشاورشم اضافه کن به چیزایی که شمردی.
      من دیروز وقت مشاورم با گاج بود ( بدون هزینه اضافی )

منتظر بودم که مثل پشتیبانای قلمچی با یه چیز سطحی و سرسری رو به رو شم و بعدش برم بگم من مشاور نمیخوام ( پارسال به قلمچی کتبا تقاضا دادم که پشتیبانم دیگه بهم زنگ نزنه) . ولی در کمال تعجب دیدم مشاورس واقعا.

مشاور من ورودی 91 پزشکیه و رتبه خودشم 700 بوده. ازش راضی بودم و با وجود اینکه نسبت به مشاور تحصیلی همیشه گارد داشتم، ولی دیروز خوشم اومد و چون خودش رتبه برتر بوده و این راهو رفته، یه چیزایی از حرفاش برام جدید بود و به دردم خورد. نمیگم خیلی عالی بود. ولی خوب بود واقعا. مخصوصا وقتی با پشتیبان پارسالم تو قلمچی مقایسش کردم

+ بچه ها من اصلا قصد تبلیغ گاجو ندارم. اینو گفتم چون پستام درباره گاج داره زیاد میشه! هنوزم هیچ آزمونی ازش ندادم و نمیدونم در آینده نظرم دربارش چیه. فقط چون خودم موقع انتخاب آزمون خیلی دوست داشتم تجربه ها و اطلاعات دیگران درباره آزمونو بخونم، الان اطلاعاتمو شیر میکنم.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلمچی بوشهر پول زور انگار میگیره،پشتیبان اجباره و درکل 1/600/000 گرفتن(شاید کمتر شاید بیشتر .ولی همین طرفا) (قسط بندی کردم این پولو نداشتم بدم) کسی نیست رو سر این غارت گرا!!!!!!!
      .

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن