خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کنکور چهارم

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور چهارم

ببخشید.من برای کنکور چهارم 25شهریور رفتم انصراف دادم برای سال بعد اگر مهر ماه قبول شم مشکلی پیش نمیاد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درضمن من پیام نور بودم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه دفعه ی اولته انصزاف دادی فقط تا 25 شهریور سال بعد وقت داری برای ثیتنام (البته اگه انصراف سریع نداده باشی مشکلی پیش نمیاد و انصرافت تو ابان ثبت میشه و مشکلی پیش نمیاد )ولی اگه دفعه ی دومه انصراف دادی همین الان دفترجت ر و پست کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه دفعه اول که انصراف میدم خوب سال بعد ثبت نام برای مهر اگه تا بعد 25 شهریور طول کشید چی میشه؟ دوم انصراف سریع چیه ؟ ممنون میشم اگه جواب بدی من رفتم دانشگاه چند تا امضا گرفتم کارتمم گرفتن شماره دانشگاه هم دادن گفتن هر موقع نوبتت شد بهت زنگ میزنیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avengers نمایش پست ها
      نه دفعه اول که انصراف میدم خوب سال بعد ثبت نام برای مهر اگه تا بعد 25 شهریور طول کشید چی میشه؟ دوم انصراف سریع چیه ؟ ممنون میشم اگه جواب بدی من رفتم دانشگاه چند تا امضا گرفتم کارتمم گرفتن شماره دانشگاه هم دادن گفتن هر موقع نوبتت شد بهت زنگ میزنیم

عزیز ببین از کی انصرافی دانشگاه برایت دانشجو انصرافی زده معمولا 1 ماه بعد از انصراف دانشگاه در سیستم وا رد میکنه واگه همون روز هم رد کرده باشه بازم راه حل داره /انصراف دوم هم یعنی برای بار دوم انصراف بدی که تو دفعه اولته
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس خیالم بابته اینکه 25 شهریور انصراف دادم راحت باشه چون اون دوستمون گفت انصراف سریع نداده باشی دیگه انصراف دادم نمیدونم کند بود یا سریع

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avengers نمایش پست ها
      پس خیالم بابته اینکه 25 شهریور انصراف دادم راحت باشه چون اون دوستمون گفت انصراف سریع نداده باشی دیگه انصراف دادم نمیدونم کند بود یا سریع
      اگه اولین انصرافت باشه اره خیالت راحت باشه ولی اگه میخوای مطمئن بشی یه سر برو نظام وظیفه شهرتون بپرس
      بعد انصراف دانشگاه بهت نامه داد ببری پلیس +10 ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن