خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تبادل نظردرباره* روش برنامه ریزی برای آزمونهای آزمایشی*

سلام یکی از مشکلاتی که شاید 90درصد داوطلبا باهاش روبه رو هستن روش برنامه ریزی برای ازمونهای آزمایشی هست مثلا من خودم اغلب میومدم از جمعه بعد ازمون برای کل دوهفته برنامه ریزی میکردم که خب وقتی به برنامه نگاه میکردم وحشت میکردم برای همین تصمیم گرفتم که این تاپیک رو بزنم تا بتونیم با تبادل روش و تجربه در برنامه ریزی به همدیگه کمک کنیم...

لطفا هرکس روش برنامه ریزی دوهفته ای خودش یا تجربه خودش رو در برنامه ریزی ارسال کنه تا از این طریق بتونیم به هم کمک کنیم:
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودم نظرم اینه که برای هر هفته یه سری از مباحث ازمون رو مشخص کنم و روزانه برنامه بچینم نه هفتگی...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برا دروس عمومی به نظرم خیلی نباید روی برنامه ازمون قلمچی پیش رف چون بعضی از بخش ها اگر ضعف داشته باشی شاید مدت طولانی لازم باشه تا توش پیشرف کنی عین قرابت و ارایه کلوز تست و ریدینگ درک مطلب عربی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرجور خواستم واسه برنامه سنجش برتامه ریزی کنم نشد خیلی زیاده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای دریافت نمونه برنامه در نلگرام به آیدی @mrfarhadپیام بدید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرجور خواستم واسه برنامه سنجش برتامه ریزی کنم نشد خیلی زیاده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام روش ایشونmatrooke واسه برنامه ریزی خیلی عالیه واسه ازمون با همین همین برنامه ریزی کردم دیگه واسه برنامه ریختن نگران نیستم .یه ازمون با این روش پیش برید شاید واسه شما هم خوب بود .
      http://forum.konkur.in/thread54794.html

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام روش ایشونmatrooke واسه برنامه ریزی خیلی عالیه واسه ازمون با همین همین برنامه ریزی کردم دیگه واسه برنامه ریختن نگران نیستم .یه ازمون با این روش پیش برید شاید واسه شما هم خوب بود .
      http://forum.konkur.in/thread54794.html
      راستش من اصلا نفهمیدم چی بود روشش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من اول برنامه قلمچیو میذارم رو به روم حجمو اول در نظر میگیرم مثلا میبینم فیزیک حجمش بالاس و حدود ۳۰۰ تست باید بزنم خب میام روزی ۲۰-۲۵ تا تست میزنم البته یکی در میون تا هفته بعدم مرور کنم
      واسه زیست هر روز ۲ الی ۳ ساعت وقت میذارم هفته اول تست الگو و هفته ی دوم آیکیو البته ترجیح میدم آی کیو منبع اصلیم‌باشه
      واسه شیمی هر فصلو دو یا سه بخش میکنم مثلا تو دو روز میخونم و بیشتر تست میزنم تا مطلب جا بیفته
      روش matrooke ی عزیز جالب بود بنظرم چون بیشتر وقتا روزانه مینوشت مثله خودم چون اکثرا تو هفتگی ادم اولش گیج میشه من هفته ی المو مشخص میکنم بعد اگه مشکلی داشت روزانه عوضش میکنم
      من از ایشون‌یاد گرفتم چجوری عمومیامو بخونم و دوره کنم از همون روش مربعی
      موفق باشید
      ♡Be your Own HERO

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن