خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مرور مطالب

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مرور مطالب

سلام دوستان
      طبق برنامه گاج (البته با کمی تغییرات )دارم میخونم اخر هفته ها و هر روز قبل شروع مطالعه(مطالب روز قبل) رو کاملا گذاشتم واسه مرور .ولی مشکلم واسه زیسته چون مرور زیاد میخواد
      مثلا 30 اذر پیش1و دوم رو تموم میکنه ومطالب سال دوم در ازمون9 فروردین هستش . چطور برنامه واسه مرور زیست بریزم که مطالب فراموش نشن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قرار نیست که هر روز مرور کنی یکمی هم به مخت اعتماد کن

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیشه اعتماد کرد من که اصن میترسم دوهفته از خوندنم بگذره چون احساس میکنم همش فراموش شده
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      قرار نیست که هر روز مرور کنی یکمی هم به مخت اعتماد کن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام دوستان
      طبق برنامه گاج (البته با کمی تغییرات )دارم میخونم اخر هفته ها و هر روز قبل شروع مطالعه(مطالب روز قبل) رو کاملا گذاشتم واسه مرور .ولی مشکلم واسه زیسته چون مرور زیاد میخواد
      مثلا 30 اذر پیش1و دوم رو تموم میکنه ومطالب سال دوم در ازمون9 فروردین هستش . چطور برنامه واسه مرور زیست بریزم که مطالب فراموش نشن؟
      ++ اول این که هر روز زیست بخان ... مین 2 ماکس 5
      ++ بعدش تستای هر فصلو یه باره نزن ... یه کمشو بزن بقیش باشه واسه مرورا بعدیت
      ++ خب وقتی همه از همه فصلات از هر فصلش کمی از تستاشو زدی بعد از این هرچی تست باقی مونده میشه ادامه ی مرورت
      ++ باز بقیه تستاتم زدی ... باز دور اول غلطایی که داشتی میشه مرور بعدیت
      ++ باز مرور اول همه غلطات کامل شد ... بررسی دوم غلطات میشه مرور بعدی
      ++ باز بعد بررسی دوم غلطا .... بررسی تستای مهمی که خودت علامت زدی میشه مرور بعدی
      ++ بعدش باز بر حسب آزمون که میدی ببین کجا بیشتر ضعف داری رو همونا بیشتر تمرکز کن و مرور کن و تست بزن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      از یه طرف باید انقدر خوب بخونی که نیازت به مرور کم بشه و از طرفی درسی مثله زیست دائما با تست زدن در حال مرور شدنه،به جز یه سری فصلا که کلا از بقیه مستقلن سایر فصلا نیاز به ارتباط دادن با فصلای خونده شده ی قبلن و یه ذره یه ذره مرور میشن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      از یه طرف باید انقدر خوب بخونی که نیازت به مرور کم بشه و از طرفی درسی مثله زیست دائما با تست زدن در حال مرور شدنه،به جز یه سری فصلا که کلا از بقیه مستقلن سایر فصلا نیاز به ارتباط دادن با فصلای خونده شده ی قبلن و یه ذره یه ذره مرور میشن
      منظورتون اینه که یه طوری بخونم که انگار بار اول و اخره که دارم این مطلب رو میخونم درسته؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      منظورتون اینه که یه طوری بخونم که انگار بار اول و اخره که دارم این مطلب رو میخونم درسته؟
      اره
      اصن جوری که نخونی میمیری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن