خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

منابع برای تغییر رشته

سلام . راستش من تصمیمو گرفتم و میخوام با دیپلم تجربی ریاضی کنکور بدم میخواستم بدونم برای کدوم درسای اختصاصی باید کتاب کمک درسی فراهم کنم ؟؟ یعنی باید برای فیزیک و شیمی هم دوباره کتاب بخرم ؟؟ چون فیزیک پیش نشر الگو دارم برای تجربی و همینطور مبتکران برای شیمی حالا میخواستم بدومنم که کدوم کتابها رو دوباره باید تهیه کنم؟؟ کسانیکه تجربه دارند اگه راهنمایی کنند ممنون میشم .
      منابعم فعلا اینهاست
      عربی کامل گاج
      دینی سفیر خرد
      زبان شهاب اناری
      ادبیات موضوعی گاج
      شیمیم مبتکران واجب
      فیزیک الگو

اگر یکم راجع به منابع درسای اختصاصی ریاضی برای اموزش و تست (چون تغییر رشته دادم) به هم معرفی کنید ممنون میشم.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمومی ها که هیچی میشه از همونا استفاده کرد
      شیمی هم که همه چی عین همه
      ولی باید واسه ریاضی و فیزیک کتای های مجزا بگیری
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

3. Top | #3
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میتونید چند تا از منابع خوب اموزشی و تست رو معرفی کنید چون اطلاع کاملی ندارم

4. Top | #4
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عاپ

5. Top | #5
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی نیست
      ؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      میتونید چند تا از منابع خوب اموزشی و تست رو معرفی کنید چون اطلاع کاملی ندارم
      فقط ریاضیات میمونه. که مث ریاضیات تجربی روتین نیس. پس باید خیلی تست یزنی .

گاج و خیلی سبز خوب کار کردن

واسه تست بیشتر و سخت تر : الگو

7. Top | #7
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      کار درست رو تو میکنی با این همه هجوم به تجربی ، میری سمت ریاضی ، 15 سال آینده همین هجوم دوباره میاد سمت ریاضی چون خیلی از رشته های پیراپزشکی پر میشن و در عوض خیلی از مهندسیا خالی هستن و کارها میفته رو دوش خیلی از افراد اندک ، بیخیال بگذریم
      شیمی و فیزیک یکی هستن تقریبا ، شما همون مبتکران واجب و فیزیک گاج نقره ای بخوانی حله
      اما ریاضیات یکی نیست ، ریاضیات رشته ی ریاضی خیلی سنگین تر هست و ازش سوال بیشتری میاد ، خیلی سبز خوبه (برای تجربی که خوبه ، واس ریاضی هم حتما خوبه دیگه)
      در کل برو چند صفحه رو ورق بزن ببین خوشت میاد یا نه ، اما فکر نکنم بد باشه
      منابع عمومی هم ک توی تمام رشته ها یکی هست ، البته به جز انسانی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

9. Top | #9
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون از توجهتون اما به نظرتون واقعا کارم درسته ؟؟ چون هنوز یه ذره شک دارم!
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام
      کار درست رو تو میکنی با این همه هجوم به تجربی ، میری سمت ریاضی ، 15 سال آینده همین هجوم دوباره میاد سمت ریاضی چون خیلی از رشته های پیراپزشکی پر میشن و در عوض خیلی از مهندسیا خالی هستن و کارها میفته رو دوش خیلی از افراد اندک ، بیخیال بگذریم
      شیمی و فیزیک یکی هستن تقریبا ، شما همون مبتکران واجب و فیزیک گاج نقره ای بخوانی حله
      اما ریاضیات یکی نیست ، ریاضیات رشته ی ریاضی خیلی سنگین تر هست و ازش سوال بیشتری میاد ، خیلی سبز خوبه (برای تجربی که خوبه ، واس ریاضی هم حتما خوبه دیگه)
      در کل برو چند صفحه رو ورق بزن ببین خوشت میاد یا نه ، اما فکر نکنم بد باشه
      منابع عمومی هم ک توی تمام رشته ها یکی هست ، البته به جز انسانی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،اگه تصمیمتون قطعی شد برا رشته ریاضی من کتاب دارم و ۴۰درصد تخفیف میدم ،منابع هم عالیه چون برا خریدش کلی تحقیق کردم اصلا هم استفاده نشده کاملا نو

11. Top | #11
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوب من کرمانیم راستش و نمیشه از همدان بگیرم که
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme18 نمایش پست ها
      سلام،اگه تصمیمتون قطعی شد برا رشته ریاضی من کتاب دارم و ۴۰درصد تخفیف میدم ،منابع هم عالیه چون برا خریدش کلی تحقیق کردم اصلا هم استفاده نشده کاملا نو

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      ممنون از توجهتون اما به نظرتون واقعا کارم درسته ؟؟ چون هنوز یه ذره شک دارم!
      قربانت
      ببین در حال حاضر نه ، کارت درست نیست چون بازار کار مهندسی ها خوابیده
      ولی یه نکته هست شما الان ک کنکور بدی قبول بشی 5 سال دیگه میشی یه مهندس ، البته بستگی داره چه نوع مهندسی ، یه سری مهندسیا مثل عمران و معماری بازم چن سال طول میکشه تا روال کار بیاد دستت اما یه سری مهندسیا مثل کامپیوتر راحتره ، تا 5 سال دیگه هر اتفاقی ممکنه سر رشته های تجربی بیفته ، سر مهندسی اومده تموم شده رفته ، الان بهترین استعداد ها دارن میان تو تجربی و کنکور میدن ، رقابتش سخته ، ولی در عوض یه سری ضعیف تر دارن وارد مهندسی میشن ، ینی اگر شما آینده نگر باشی و خیلی پر تلاش ، به دلیل اینکه رقیبات ضعیف هستن ، میتوانی خودت رو خیلی راحت تراز تجربی بکشونی بالا ، البته زحمت و تلاش زیاد میطلبه ، یه خوبی ک رشته های مهندسی نسبت به پیراپزشکی دارن اینه حقوقشون ثابت نیست ، یه پرستا 3 تومن تا 8 تومن حقوق میگیره ، این دیگه ثابت هست ، اما یه مهندس ممکنه روی یه پروژه دوماهه 100میلیون در بیاره ، بازم میگم بستگی به تلاش و زحمت فرد داره چون همونطور ک میبینی بازار کار مهندسی جالب نیست.
      اگر به فکر حقوق ثابت و بدون استرس کاریابی هستی ، بعضی رشته های پیراپزشکی بهتره ، ینی تجربی بهتره
      اما اگر پشتیبان داری و تلاش و کوشش و علاقه ات به مهندسی هست ، ریاضی بهتره ، یا حتی فنی و حرفه ای
      به قول پروفسور سمیعی ، باید عاشق رشته ات باشی تا موفق باشی ، گفت من عاشق جراحی مغز و اعصاب بودم و هستم که الان توش موفق هستم ، شما ببینید عاشق چی هستید توی اون موفق میشید
      ریسک تجربی ، کمتراز ریاضی هست ، البته نه قبولیش چون قبولیش ده برابر سختره ، ریسک کاریابیش کمتره
      یک روزی ، هیچکس نمیرفت تجربی ، همه عشق مهندسی داشتن ، حدود 10 سال پیش ، همین درآمد و هجومی ک میبینی سمت تجربی هست ، سمت ریاضی بود ، طرف اگر تو خیابون میگفت رشته ی ریاضضی هستم به چشم تخبه و این چیزا نگاهش میکردن ، تو مدراس همه جو میدادن رشته ی ریاضی سخته و قبول نمیشین ، مثل الان ک اسم تجربی میارن ، خلاصه هر چیزی زمانی داره ، ممکنه یک روز زمان تجربی هم به پایان برسه.
      بنظر من بهتره شما ببا یه سری مهندس های شاغل صحبت کنی ، بگی ایا من بیام این سمت ، میتوانم موفق باشم یا نه ، با کسانی ک دستشون تو کار هست مشورت کنی بهتره تا کسانی مثل ما که دوراز شغل هاش هستیم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

13. Top | #13
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستش من خودم مهندسی کامپیوتر شریف رو میخوام . خدا کنه موفق بشیم

14. Top | #14
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #15
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عاپ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)