خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      سلام
      عذر میخوام کتاب زیستش هم به صورت درس به درس جداست ؟

سلام گرامی
      منظورم از درس به درس بودن یعنی درس ادبیات جداست ، عربی جداست ، دینی جداست و زبان هم جداست
      به معنی اینکه مثلا ادبیات درس 1 دوم سوالاتش جدا باشه و به همین ترتیب سایر دروس نیستش
      درس زیست هم خیر سوالا به صورت فصل به فصل طبقه بندی
      نشده است ، البته من کتابش رو ندارم
      موفق باشید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال دارم ولی از مسخره بود به بزرگیتون ببخشید ....... میگن موج ازمون.ازمون خیلی سبز.خط ویژه مال دوران جمعبندیه بعدش ازمون 3 روز یکبار هم مال جمعبندیه اونوقت موج ازمون و....کی باید بزنیم؟من هنوز کنکور ندادم این چیزا نمیدونم
      دوره جمعبندی برای مرور و تسته ... یعنی دیگه 24 ساعته در حال تست زدن و تحلیلشون باشی + مرور تستای مارکداری که در طول سال زدی ...اولویتت باید تستای کنکور باشه یعنی اونارو حتما کار کنی.. درسته که کتابای ازمون رو گفتن برای دوره ی جمعبندیه ولی من همین الانم ازشون استفاده میکنم. مشکلی نیست چون مبحثی ازمون گرفتن هرمبحث رو ک در طول سال هم مسلط شدی میتونی ازمونش رو بزنی و تستای سختشو مارک دار کنی ک بعد باز مرور کنی (بعد عید حتما باید مرور بشن قبلشم مرور کردی بهتر کلا از تکرار ضررنمکینی)
      از بین کتابهای ازمون هم یکیشون رو انتخاب کن...همه رو که قرار نیست کار کنی...من تو مصاحبه ها زیاد موج رو دیدم ک میگن خوب بوده حالا برا درسای مختلف ممکنه کتابای دیگه هم باشن ک بهتر از موج باشن ولی تو یه درس یه مجموعه ازمون کافیه
      ویرایش توسط MeGa-Mind : 08 آبان 1397 در ساعت 15:09

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. در مورد کتاب های سنجش 90 به بعد، مطلب توی نت و انجمن خیلی کم پیدا کردم. کسی هست این کتابا رو استفاده کرده باشه؟می خوام ببینم ارزش این که دور خودمون رو شلوغ تر کنیم داره یا نه؟ چون من هر چی گشتم pdf کامل یا حتی پیش نمایشی ازش پیدا نکردم که بفهمم کتاباش چجوریه. (بیشتر در مورد پاسخ نامه هاش کنجکاوم)

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      سلام دوستان. در مورد کتاب های سنجش 90 به بعد، مطلب توی نت و انجمن خیلی کم پیدا کردم. کسی هست این کتابا رو استفاده کرده باشه؟می خوام ببینم ارزش این که دور خودمون رو شلوغ تر کنیم داره یا نه؟ چون من هر چی گشتم pdf کامل یا حتی پیش نمایشی ازش پیدا نکردم که بفهمم کتاباش چجوریه. (بیشتر در مورد پاسخ نامه هاش کنجکاوم)
      خیلی چیز خاصی نیست،سوالای کنکور+جامع های سنجش از سال 90 به این ور
      پاسخ نامش هم بنظر من بهتر از دور دنیا بود

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      پیرو پست قبلی، من کتاب های زیست شناسی، شیمی، ریاضی، ادبیات و کتاب های آزمون های 97 سنجش رو تهیه کردم.چون هنوز بعضی از این کتاب ها در سایت سنجش موجود هستن، تجربه ام رو می نویسم شاید به درد کسی بخوره.
      زیست سنجش: سوالات سنجش تا آزمون های سال 95، سطح ساده تری از کنکور دارن و چنگی به دل نمی زنه. اما پاسخ نامه ها بسیار عالی و پرنکته هستن و باعث مرور کلی میشه.
      شیمی سنجش: بهترین کتابی که دیدم. آزمون های 90 ساده ان. اما از 91، طوفان شروع میشه. سوالاتی با سختی استنباطی و منطبق بر کنکور (نه مثل سوال های درپیت قلم چی). فکر می کنم هنوز موجود باشه. به نظرم اگه نظام قدیم هستین در تهیه ی این کتاب دریغ نکنین.
      ادبیات سنجش: چیدمان سوال های سنجش و حتی بارم بندی مباحث، با کنکور منطبق نیست. اما برای جامع کار کردن جالبه. پاسخ نامه های کاملی هم داره.
      ریاضی سنجش: برای جامع کار کردن خوبه و پاسخ نامه ها هم کامل ولی نه خیلی عالی هستند.
      نقطه ی مثبت همه ی این کتاب ها، شباهت کامل فونت و نگارش سوالات به دفترچه ی کنکوره (مثل 0 تو خالی معروف) که باعث میشه کمی ترس آدم بریزه.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من هم راجب این کتاب ها شنیدم اما متاسفانه نظام جدید ها نمیشه ازشون استفاده کنن. بنظرتون خریدنشون خوبه واسه یه نظام جدید؟ حداقل واسه عمومی ها یا مثلا زیستش؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      سلام. من هم راجب این کتاب ها شنیدم اما متاسفانه نظام جدید ها نمیشه ازشون استفاده کنن. بنظرتون خریدنشون خوبه واسه یه نظام جدید؟ حداقل واسه عمومی ها یا مثلا زیستش؟
      برای نظام جدید هم سازمان سنجش یه سری کتاب چاپ کرده...از اونا استفاده کنید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن