خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

Lightbulb یک عدد پشت کنکوری متاهل

سلام دوستان
      نمیدونم شما کسی رو میشناسید که دوسال پشت کنکور باشه و قبول شده باشه یانه ؟! و مثل من ازدواجم کرده باشه امیدی هس ؟!
      ویرایش توسط Zahrra8 : 04 مهر 1397 در ساعت 14:48

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم پشت کنکورم و 98 دومین کنکورم قراره بشه..... و شاید سخت ترین تصمیم زندگیم بود موندن برا امسال ولی از ی طرفم نمیخام تا اخر عمرم حسرت داشته باشم.....

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم امسال اولین بارم بود 3100 اوردم ی بارم نشستم بخونم تصمیم سختی بود ولی میارزه...ولی تاثیر معدا دپرسم کردههههه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دکترهای عزیزوبزرگواری مثل ایشون:مصاحبه هاشون حتمابه دردتون میخورهمصاحبه با رتبه 72 منطقه 1 تجربی کنکور 97 - امیرحسین رضاییومصاحبه با رتبه 405 منطقه 3 کنکور تجربی 97 - فرشاد کمالی بیشترچون بیشتراز2تاکنکوردادندبیشتر ذاشتمشون
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 02 مهر 1397 در ساعت 19:30

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام پیجتون چیه؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      دکترهای عزیزوبزرگواری مثل ایشون:مصاحبه هاشون حتمابه دردتون میخورهمصاحبه با رتبه 72 منطقه 1 تجربی کنکور 97 - امیرحسین رضاییومصاحبه با رتبه 405 منطقه 3 کنکور تجربی 97 - فرشاد کمالی بیشترچون بیشتراز2تاکنکوردادندبیشتر ذاشتمشون
      سلام
      مصاحبه با رتبه 72 منطقه 1 ، جالب بود ، جز ااندک مصاحبه های حقیقی بود که خونده بودم!!!
      یک نکته قشنگ داشت ، حذف گوشی و کامپیوتر ، خیلی واقعا مفید هست ، هر چی فکر کردم این دوتا رو حذف کنم بخاطر مشکلات و روال زندگیم دیدم امکانش نیست !!!
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم موندم برای سال بعد
      راستش یه کم هم ریسک کردم هم دیوونگی
      فقط مهم اینه که تا جایی که میتونیم برای موفقیت تلاش کنیم
      امیدوارم سال بعد همین موقع همه مون به اون چیزی که می خواستیم برسیم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ایشالا

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام
      مصاحبه با رتبه 72 منطقه 1 ، جالب بود ، جز ااندک مصاحبه های حقیقی بود که خونده بودم!!!
      یک نکته قشنگ داشت ، حذف گوشی و کامپیوتر ، خیلی واقعا مفید هست ، هر چی فکر کردم این دوتا رو حذف کنم بخاطر مشکلات و روال زندگیم دیدم امکانش نیست !!!
      باید حدفش کنیم وگرنه کنکور باختیم.من چندبار خواستم نشد اما دیگه میخوام ازفردا قطعش کنمفقط جمعه هایکی دوساعت

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      باید حدفش کنیم وگرنه کنکور باختیم.من چندبار خواستم نشد اما دیگه میخوام ازفردا قطعش کنمفقط جمعه هایکی دوساعت
      خب زندگی من جوری هست نمیتوانم حذفش کنم ، البته من کاری با تلگرام و این چیزا ندارم و فعالیتی ندارم ، زیاد با گوشیم کاری نمیکنم یا با لب تاپ ، ینی همچین مزاحمم نیست ، ولی خب بازم وجود خارجیش مضرره خخخخ
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من هم کنکوری 99 هستم ( کنکور پنجم ) .
      با شرایط فوق خاص و سرباز هم هستم .
      آرزوی موفقیت دارم براتون

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      خب زندگی من جوری هست نمیتوانم حذفش کنم ، البته من کاری با تلگرام و این چیزا ندارم و فعالیتی ندارم ، زیاد با گوشیم کاری نمیکنم یا با لب تاپ ، ینی همچین مزاحمم نیست ، ولی خب بازم وجود خارجیش مضرره خخخخ
      منم همه چی پاک کردم اما باز مزاحمه ازجمله این انجمن که بجز وقت تلف کردن چیزی دیگه ای واسمون نداره

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hnood نمایش پست ها
      من هم کنکوری 99 هستم ( کنکور پنجم ) .
      با شرایط فوق خاص و سرباز هم هستم .
      آرزوی موفقیت دارم براتون
      امیدوارم شماهم به حقتون برسید

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrra8 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      نمیدونم شما کسی رو میشناسید که دوسال پشت کنکور باشه و موفق بشه یا نه ؟! من امسال سال دومم هستش که پشت کنکورم سال اول کاملا دیوونگی کردم که نخوندم سال دوم از شهریور ماه شروع کردم به خوندن خوب هم خوندم که ازمون جامع سنجش فروردین ماه رتبم شد۹۸۹. و جامع دوم۲۰۰۰ ولی خب هر چی میگذشت من خراب تر میکردم ، اول قرار بود عروسیم فروردین ماه باشه افتاد عقب شد خرداد بعدش افتاد عقب شد دو روز مونده به کنکور همه چی خراب شد اصلا نتونستم بخونم ، همش اینور اونور دنبال خرید جهاز خریدای عروسی هزار دنگ فنگ روز کنکور اینقد استرس داشتم مبدونستم امسالمم خراب کردم نتیجه ها که اومد رتبمو اگه توی گوشی میزدین شارژ ایرانسل میداد
      اما دوباره میخام بخونم و شانسمو برای اخرین بار امتحان کنم ، البته یکم شروع کردم ولی از فردا بطور کاملا جدی شروع میکنم خوشحال میشم بیاین صفحم چون هر روز براتون از کارایی کردم میگم .
      اگه مثل من پشت کنکوری هستید اعلام حضوری کنید یکم انگیزه بگیریم
      با تفاسیری که از عرایضت کردم ، احتمالا اشنایی کامل با منابع و نحوه خوندن درس ها داری با توجه به رتبه هایی که در ازمونهای ازمایشی میاوردی!
      خودت نمونه برای دیگران باش!دنبال نمونه هم نباش کی بوده کی نبوده !

دختر خوب اگه دنبال بهونه برای درس نخوندن و فرار کردن از درس اینجا رو انتخاب کردی ،بگم سخت در اشتباهی!
      بشین درس تو بخون دنبال حاشیه نباش! بخون که زود دیر میشه!!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام منم شرایطم دقیقاااااا مثل شماس

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن