خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کلاس فیزیک نوکنده...

امسال اقای نوکنده در شهر ما کلاس دارن...کسی شاگرد ایشون بوده؟!تدریسشون چطور هست؟
      به نظرتون ارزش داره کلاسش ثبت نام کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلاسش بودم بدک نبود یک هم نبود ولی روشای تستی هم میگفت میتونی مباحثی ک مشکل داری رو فقط بری اما من کلاس کنکور کلا بهم کمکی نکرد ولی کلا کلاس تو سال کنکور خیییلی وقت گیره متاسفانه اگه خیلی ضعیفی برو
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      امسال اقای نوکنده در شهر ما کلاس دارن...کسی شاگرد ایشون بوده؟!تدریسشون چطور هست؟
      به نظرتون ارزش داره کلاسش ثبت نام کنم؟
      فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      من کلاسش بودم بدک نبود یک هم نبود ولی روشای تستی هم میگفت میتونی مباحثی ک مشکل داری رو فقط بری اما من کلاس کنکور کلا بهم کمکی نکرد ولی کلا کلاس تو سال کنکور خیییلی وقت گیره متاسفانه اگه خیلی ضعیفی برو

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk
      با مطالبی که میگفت می تونستی راحت تست ها رو بزنی؟!
      همچنین ایا تو جزوش همه تیپ تست هارو اورده بود؟
      ویرایش توسط reza2018 : 02 مهر 1397 در ساعت 18:11

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اهل تبریزی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      اهل تبریزی؟
      بله

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله
      منم منم کلاسش رو امسال میرم..آموزشگاه پزشکان برتر..از پنجشنبه شروع میشه فکر کنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم منم کلاسش رو امسال میرم..آموزشگاه پزشکان برتر..از پنجشنبه شروع میشه فکر کنم
      من راستش هنوز تصمیم نگرفتم برم یانه...فعلا میخوام بدونم نظر شاگرد های سال قبلش چیه بعد تصمیم بگیرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من راستش هنوز تصمیم نگرفتم برم یانه...فعلا میخوام بدونم نظر شاگرد های سال قبلش چیه بعد تصمیم بگیرم
      جلسه اولش رو بپرسید کی تشکیل میشه برید سر کلاس بعد اگه خوشتون اومد و خوب بود ثبتنام کنید..بقیه هرچی بگن نظر شخصیه..یکی از معلم خوشش میاد میگه عالیه..یکی دیگه تو همون کلاس ممکنه اصلا خوشش نیاد و بگه خیلی بده..بنابراین خودت بهتره کلاسش رو تجربه کنی...جلسه اول رو میشه رایگان رفت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جلسه اولش رو بپرسید کی تشکیل میشه برید سر کلاس بعد اگه خوشتون اومد و خوب بود ثبتنام کنید..بقیه هرچی بگن نظر شخصیه..یکی از معلم خوشش میاد میگه عالیه..یکی دیگه تو همون کلاس ممکنه اصلا خوشش نیاد و بگه خیلی بده..بنابراین خودت بهتره کلاسش رو تجربه کنی...جلسه اول رو میشه رایگان رفت
      راستش من از خوب بودن منظورم اینه که چقدر تیپ تست های مختلف رو در جزوش اورده که اونم با یه جلسه نمیشه فهمید.
      ...............................................
      شما خبر دارید که برای نظام قدیم وجدید کلاس جدا برگزار میشه یا برای هردو یک کلاس؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من از خوب بودن منظورم اینه که چقدر تیپ تست های مختلف رو در جزوش اورده که اونم با یه جلسه نمیشه فهمید.
      ...............................................
      شما خبر دارید که برای نظام قدیم وجدید کلاس جدا برگزار میشه یا برای هردو یک کلاس؟
      جداست کلاس نظام جدید و قدیم.. قدیما صبح کلاسشون برگزار میشه..جدیدا عصر...دیگه مولف کتاب هم هست مطمئنا تیپ تستهای مختلف رو پوشش میده..منم نمیدونم خوبه یا نه..ولی خوب نیاز دارم یه کلاس فیزیک برم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شاگرد خوبایی که رفتن کسی ازاین اقا راضی نبوده.من خودم نرفتم نظرات بقیه رو دارم میگم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      شاگرد خوبایی که رفتن کسی ازاین اقا راضی نبوده.من خودم نرفتم نظرات بقیه رو دارم میگم
      واقعا؟ آخه مولف هم هست..تدریسش بده؟ از چه لحاظ گفتن بده؟ تدریس؟ کند بودن یا تند بودن زیادی در روند درس؟ جزوه نامناسب؟ رفع اشکال نکردن؟ چی؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا؟ آخه مولف هم هست..تدریسش بده؟ از چه لحاظ گفتن بده؟ تدریس؟ کند بودن یا تند بودن زیادی در روند درس؟ جزوه نامناسب؟ رفع اشکال نکردن؟ چی؟

هرکسی که مولف لزوما مدرس خوبیم نیست کلا میگفتن افتضاح یعنی کلاسشو از اون اوایل واواسط ول کردن خودشون خوندن شاگردای درس خونیم بودن.هم میگفتن مسلط نیس هم میگفتن الکی کش میده یه مبحثو.بازم میخواین خودتون یکی دوجلسه برید ببینید چه شکلیه گرچه اون اوایل همه خوبن درظاهر

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      هرکسی که مولف لزوما مدرس خوبیم نیست کلا میگفتن افتضاح یعنی کلاسشو از اون اوایل واواسط ول کردن خودشون خوندن شاگردای درس خونیم بودن.هم میگفتن مسلط نیس هم میگفتن الکی کش میده یه مبحثو.بازم میخواین خودتون یکی دوجلسه برید ببینید چه شکلیه گرچه اون اوایل همه خوبن درظاهر
      ممنون که گفتید...والا من فیزیک مشکل دارم بنظرم با این حساب یا باید خصوصی بگیرم یا ول کنم کلاسو خودم بخونم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون که گفتید...والا من فیزیک مشکل دارم بنظرم با این حساب یا باید خصوصی بگیرم یا ول کنم کلاسو خودم بخونم
      خودت حالا برو کلاسو ببین من یه موقع راهنمایی اشتباه نکرده باشم شرمنده بشم فقط اونی که میدونستمو گفتم اگه درنهایت نرفتی من استفاده نکردم خودم ولی میگن آلا فیلماش خوبه چنتادبیر دارن دان کن ببین ازکدوم بیشتر خوشت میاد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن