خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کلا نمیشناسم ، همه هم ک میگن مزخرفه خخخ ولی اینم فامیلی بوده؟نوکنده؟! فکر کردم نوشتی فیزیک پوکیده
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      خودت حالا برو کلاسو ببین من یه موقع راهنمایی اشتباه نکرده باشم شرمنده بشم فقط اونی که میدونستمو گفتم اگه درنهایت نرفتی من استفاده نکردم خودم ولی میگن آلا فیلماش خوبه چنتادبیر دارن دان کن ببین ازکدوم بیشتر خوشت میاد
      ممنون عزیزم..مرسی ...به خودم باشه میخوام خودم بخونم با جزوه و کتاب تست خوب...دیگران اصرار میکنن کلاس برم..میگن نری نتیجه نمیگیری!! کلا از همه جا استرس میکشم من..

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      ممنون عزیزم..مرسی ...به خودم باشه میخوام خودم بخونم با جزوه و کتاب تست خوب...دیگران اصرار میکنن کلاس برم..میگن نری نتیجه نمیگیری!! کلا از همه جا استرس میکشم من..
      من اصن از اساس بااین کلاسا مشکل دارم چون تادم کنکور کشش میدن بعد عید یهو نصف مباحث بیشترش مونده هرروز کلاس میذارن باساعتای طولانی بدون بازده.به نظرمن که کتاب وفیلم وجزوه وتست زیاد جوابگو نهایت چن جلسه خصوصی واسه رفع اشکال

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاری که خودتون بهش اعتماد دارین رو انجام بدین سر جلسه کنکور هیچ کدوم از دوستان به درد کسی نمیخوره.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      من اصن از اساس بااین کلاسا مشکل دارم چون تادم کنکور کشش میدن بعد عید یهو نصف مباحث بیشترش مونده هرروز کلاس میذارن باساعتای طولانی بدون بازده.به نظرمن که کتاب وفیلم وجزوه وتست زیاد جوابگو نهایت چن جلسه خصوصی واسه رفع اشکال
      آره واقعا همینطوره..ممنون خیلی کمکم کردید..خودم میخونم و در نهایت شاید چندجلسه خصوصی..تمام سعیم رو براش میذارم ایشالا نتیجه بگیرم..واقعا ممنون

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      کاری که خودتون بهش اعتماد دارین رو انجام بدین سر جلسه کنکور هیچ کدوم از دوستان به درد کسی نمیخوره.
      بله درست میگید... واقعا کنکور عذاب بزرگیه که گرفتارش شدیم..خدابخیر بگذرونه...

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      آره واقعا همینطوره..ممنون خیلی کمکم کردید..خودم میخونم و در نهایت شاید چندجلسه خصوصی..تمام سعیم رو براش میذارم ایشالا نتیجه بگیرم..واقعا ممنون
      خواهش میکنم کاری نکردم که انشالله موفق باشی دخترخوب

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن