خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

چند سوال اگه میشه جواب بدید خیلی ضروری هست اگه میشه کمک کنید

با سلام
      دوستان من امسال با سهمیه 5 درصد که بود در پیام نور پذیرفته شدم سهمیه من برای کنکور سال دیگه میشه استفاده کرد؟وحتما با ید معافیت تحصیلی بگیرم چون مشمول هستم نمیخوام سهمیه رو از دست بدم

2- اگر نیمه دوم برای ثبت نام اقدام کنم این مدتی که مشمول هستم چی میشه اصلا میتونم نیمه دوم ثبت نام کنم؟ بعدش دوباره میتونم کنکور بدم ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      saj8jad @
      saj8jad@
      ویرایش توسط start2 : 02 مهر 1397 در ساعت 15:20

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      @ saj8jad
      ویرایش توسط start2 : 02 مهر 1397 در ساعت 15:21

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط start2 نمایش پست ها
      با سلام
      دوستان من امسال با سهمیه 5 درصد که بود در پیام نور پذیرفته شدم سهمیه من برای کنکور سال دیگه میشه استفاده کرد؟وحتما با ید معافیت تحصیلی بگیرم چون مشمول هستم نمیخوام سهمیه رو از دست بدم

2- اگر نیمه دوم برای ثبت نام اقدام کنم این مدتی که مشمول هستم چی میشه اصلا میتونم نیمه دوم ثبت نام کنم؟ بعدش دوباره میتونم کنکور بدم ؟
      سلام
      ج 1 : احتمالا میشه هر چند من در مورد سهمیه ها اطلاعات کاملی ندارم متاسفانه
      ج 2 : صرفا در صورتی که وارد غیبت سربازی نشده باشید بله میتونید ثبت نام کنید ، همونطوری که عرض کردم باید معافیت تحصیلی بگیرید و وارد غیبت هم نشده باشید در این صورت بله میشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام

سلام

جواب سوال اول:

1. مراجعه به تذکر 5 از تذکرات مهم وسط ص 6 دفترچه شماره 1 کنکور 97

http://www6.sanjesh.org/download/sar...ARI-1397-1.pdf

2. مراجعه به توضیحات مهم وسط ص 3 دفترچه شماره 2 کنکور 97

http://92.242.195.146/download/2-Taj...506_1215PM.pdf

تازه بحث بعدی هم قابل بررسیه که در کارنامه سبز، اگه جلوی رشته ی قبولی فقط * باشه، با همون سهمیه ی نهایی(که مال شما 5 درصده) قبول شدی ولی اگه علاوه بر ستاره، عدد 3 هم باشه، یعنی برای پذیرفته شدن در اون کد رشته، سهمیه ی منطقه ات بهتر بوده و در سهمیه ای غیر از سهمیه ی نهایی پذیرفته شدی(که میشه سهمیه ی منطقه ی خودت)؛

حالا اگه *3 بودی، این سوال پیش میاد که کسی 5 درصد بوده ولی از طریق سهمیه ی منطقه اش قبول شده، آیا باز هم دو بند فوق دفترچه های شماره 1 و 2 درباره ش صادقه یا نه.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      سلام

جواب سوال اول:

1. مراجعه به تذکر 5 از تذکرات مهم وسط ص 6 دفترچه شماره 1 کنکور 97

http://www6.sanjesh.org/download/sar...ARI-1397-1.pdf

2. مراجعه به توضیحات مهم وسط ص 3 دفترچه شماره 2 کنکور 97

http://92.242.195.146/download/2-Taj...506_1215PM.pdf

تازه بحث بعدی هم قابل بررسیه که در کارنامه سبز، اگه جلوی رشته ی قبولی فقط * باشه، با همون سهمیه ی نهایی(که مال شما 5 درصده) قبول شدی ولی اگه علاوه بر ستاره، عدد 3 هم باشه، یعنی برای پذیرفته شدن در اون کد رشته، سهمیه ی منطقه ات بهتر بوده و در سهمیه ای غیر از سهمیه ی نهایی پذیرفته شدی(که میشه سهمیه ی منطقه ی خودت)؛

حالا اگه *3 بودی، این سوال پیش میاد که کسی 5 درصد بوده ولی از طریق سهمیه ی منطقه اش قبول شده، آیا باز هم دو بند فوق دفترچه های شماره 1 و 2 درباره ش صادقه یا نه.
      حالا من باید چیکار کنم یعنی پیام نور ثبت نام کنم انصراف بدم یا ثبت نام نکنم منظورم برای سهمیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      ج 1 : احتمالا میشه هر چند من در مورد سهمیه ها اطلاعات کاملی ندارم متاسفانه
      ج 2 : صرفا در صورتی که وارد غیبت سربازی نشده باشید بله میتونید ثبت نام کنید ، همونطوری که عرض کردم باید معافیت تحصیلی بگیرید و وارد غیبت هم نشده باشید در این صورت بله میشه

اقا سجاد اونایی که شبانه نیم سال اول قبول شدن حتما باید ترم اول رو برن برای معافیت یا خیر؟قضیه این که میگن شبانه رو برای سال بعد ذخیره میکنن چیه؟ممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا من باید چیکار کنم یعنی پیام نور ثبت نام کنم انصراف بدم یا ثبت نام نکنم منظورم برای سهمیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه ثبت نام نکنی که سهمیه ت محفوظه، اگه ثبت نام بکنی و تا مهلت معینی(پارسال تا 20 اسفند بود، سالهای قبلش تا 20 بهمن) انصراف بدی، باز هم سهمیه ت محفوظ می مونه.
      البته اینا روی کاغذه، این که چطور عمل میشه(و اگه بعد از کنکور بعدی انصراف بدی، چی پیش میاد و ممکنه از رشته ی جدیدی که قبول بشی، محرومت کنن) رو نمیدونم.(زنگ زدم پرسیدم، گفت آره اگه بفهمیم محروم میکنیم)

در مورد سربازی اصلا اطلاع ندارم، از بچه های بخش نظام وظیفه ی انجمن یا اونایی که پیام نور رو برای سربازی ثبت نام کردن بپرس.

یک توصیه هم دارم عزیز، به 5 درصد دلبسته نباش، زیاد کاری از پیش نمیبره، چون سال آخر نظام قدیمه، هدفتو بذار روی بالا زدن دروس و گرنه بعدا میبینی به سهمیه(اونم 5 درصدی که واقعا هیچی نیست) دلبسته شدی و هیچ کاری هم برات جلو نبرد.(البته این مطلبم نافی دقت کردن توی بحث پیام نور و انصرافش که سهمیه ت نپره، نیست، اون بحثو کاملا تحقیق شده جلو برو)

موفق باشی.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط awmir79 نمایش پست ها
      اقا سجاد اونایی که شبانه نیم سال اول قبول شدن حتما باید ترم اول رو برن برای معافیت یا خیر؟قضیه این که میگن شبانه رو برای سال بعد ذخیره میکنن چیه؟ممنون
      سلام ، وقت بخیر
      آره دیگه فرقی نداره کلا ، شما چه روزانه چه غیرروزانه قبول بشید باید برای معافیت تحصیلی اقدام کنید و الا مهر رد بشه وارد غیبت میشید و برای ادامه تحصیلی به مشکل میخورید و باید برید سربازی
      تا جایی که من اطلاع دارم همچنین چیزی وجود نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن