خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 59 از 93 نخستنخست ... 4958596069 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 871 به 885 از 1384
    1. Top | #871
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      سبطي كلا بيخيال شده
      بياين كانال اصلاح سهميه ايثارگران اونجا كمپين معدل هنوز ادامه داره سبطي ديگه نااميد شده
      پس حدسم درست بود چقدر بدددد

2. Top | #872
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      فعلا تنها کاری که دستمون بر میاد دیدار حضوری با نماینده هاست...قسمت سختش همین کمسیون هست.از کمسیون بگذره میتونیم بگیم مثبت شده
      خیلی خوبه که شما انقدر ثبات داری اروم و امیدواری

3. Top | #873
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gloria1370 نمایش پست ها
      پس حدسم درست بود چقدر بدددد
      شایعه ست، سبطی کی گفت من بی خیال شدم؟ خسته نمی شن اینایی که هی دروغ می بافن، باور نکنین

4. Top | #874
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      شایعه ست، سبطی کی گفت من بی خیال شدم؟ خسته نمی شن اینایی که هی دروغ می بافن، باور نکنین
      راست ميگه ديگه سبطى هيچ غلطى نميكنه
      اخه پست گزاشتن تو اينستاگرام چه فايده اى داره كى اصلا ميبينه!

5. Top | #875
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

سبطی از این ناراحت شده که چند روز پیش تو جلسه زاهدی داد و بیداد کرده و گفته سبطی مافیاست، حالا می خواد با طوفان اینستاگرامی چهره ی واقعی زاهدی و دار و دسته شو نمایان کنه تا جلوی سنگ اندازی هاشون رو بگیره وگرنه شک نکنین سبطی تا آخرش هست، به کمک هم حل می کنیم موضوع رو، نگران نباشین

6. Top | #876
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شکست از روزی شروع میشه که فکرکنی شکست خوردی نه زمانیکه شکست خوردی

7. Top | #877
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      اينايي كه هي دروغ ميبافن؟!! عجب!

8. Top | #878
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

9. Top | #879
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گذشته از دروغ و راست گفتنتون مهم نیست سبطی چی میگه.اصلا همین که همیشه از بچه های کنکوری گرفته تا حتی افراد بالای 30 سال همگی منتظرن یکی بیاد بشه پرچم دار و اونا راه میوفتن ازش پیروی میکنن مشکله کاره.هر اتفاقی بیفته نقطه ضعف های فرد پرچم دار نقطه ضعف شما هم میشه.اگه اون مافیاس , همه ی کسایی که ازش پیروی میکنن به چشم افراد مخالفش مافیان!!مخصوصا این مجلسی های اسکول که اندازه سرخس شعور ندارن !
      الآنم که اقای سبطی فعالیت نمیکنه (طبق گفته ی بچه ها ) و شما و خیلیا فکر میکنن دیگه آخر راهه و ناامید شدین دلیلش همینه
      پس فعالیت نکردن ایشون چه دروغ چه راست اهمیتی نداره

10. Top | #880
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

فضای مجازی رو دست کم نگیرین.... دو هفته بیشتر وقت نداریم هم باید به حرفای کانال اصلاح سهمیه عمل کنیم هم کانال اقای سبطی....پست اینستاگرام ودیدارحضوری

11. Top | #881
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ؛ توو مجلس یکی از حرفایه ناحسابی این بود ک یکی از افرادی ک خودش انتشارات داره ، مافیایه کنکوره و داره بچه هارو تشویق میکنه ک با تاثیر قطعی مخالفت کنن و مستقیما منظورشون اقایه سبطی بوده پس اقایه لاشکی خاستن ک بچه ها دیگ دخالت نکنن و در واقع بیشتر ب نحوه غیر مستقیم از اقایه سبطی خاستن ک کنار بایستن ک دیگ شبه ای باقی نمونه پس سکوته نسبیه اقایه سبطی ب نظرم کاملا هشیاری و باهوشیه ایشون رو میرسونه و فعالیت کم کانالشون ب خاطر اینه ک از طرفی بچه ها بهشون پیام میدن و اعتراض میکنن ک چرا دیگ فعالیت ندارن _ در کنارش من فکر میکنم هیچ دلیلی نداره ایشون تبلیغه کتاباشونو توو کانالشون نکنه چون این شغله این فرده و اصلا فروشه کتاب ن غیر قانونیه ن غیر اخلاقی موضوعه منفی فروشه کتاب هایی بود ک سریعا ب دنبال تاثیر قطعی وارد بازار شدن و اماده بودن و در نتیجه برای این طرح برنامه ریزی کرده بودن پس اعتراض ب اینک چرا ایشون دارن تبلیغ کتابشونو هم میکنن ب نظرم یه نگاهه منفی و غیر منطقیه ب اوضاع چون ماها هممون با همین کتاباس ک داریم درس میخونیم و بهشون نیاز داریم _ مساله بعدی اینه ک ما همچنان فعالیت خودمونو ادامه بدیم و کاری ک ازمون خاستن رو انجام بدیم اینک هر کس توو پیچه شخصیش پست بزاره دیگ نمیتونه ربط پیدا کنه ب هیچ انتشاراتی و کاملا اعتقاده هر فرد بوده و باعث اگاهی بیشتر بچه ها میشه من امروز آزمون بودم از اون کلاس تقریبا کسی حتی نمیدونست تاثیر قطعی ینی چی پس دوستان امیدوار باشین و ادامه بدین واقعا ما حقمونه ک بتونیم با معدل هجده یا چهارده بریم برای پزشکی

12. Top | #882
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نمایش پست ها
      سلام ؛ توو مجلس یکی از حرفایه ناحسابی این بود ک یکی از افرادی ک خودش انتشارات داره ، مافیایه کنکوره و داره بچه هارو تشویق میکنه ک با تاثیر قطعی مخالفت کنن و مستقیما منظورشون اقایه سبطی بوده پس اقایه لاشکی خاستن ک بچه ها دیگ دخالت نکنن و در واقع بیشتر ب نحوه غیر مستقیم از اقایه سبطی خاستن ک کنار بایستن ک دیگ شبه ای باقی نمونه پس سکوته نسبیه اقایه سبطی ب نظرم کاملا هشیاری و باهوشیه ایشون رو میرسونه و فعالیت کم کانالشون ب خاطر اینه ک از طرفی بچه ها بهشون پیام میدن و اعتراض میکنن ک چرا دیگ فعالیت ندارن _ در کنارش من فکر میکنم هیچ دلیلی نداره ایشون تبلیغه کتاباشونو توو کانالشون نکنه چون این شغله این فرده و اصلا فروشه کتاب ن غیر قانونیه ن غیر اخلاقی موضوعه منفی فروشه کتاب هایی بود ک سریعا ب دنبال تاثیر قطعی وارد بازار شدن و اماده بودن و در نتیجه برای این طرح برنامه ریزی کرده بودن پس اعتراض ب اینک چرا ایشون دارن تبلیغ کتابشونو هم میکنن ب نظرم یه نگاهه منفی و غیر منطقیه ب اوضاع چون ماها هممون با همین کتاباس ک داریم درس میخونیم و بهشون نیاز داریم _ مساله بعدی اینه ک ما همچنان فعالیت خودمونو ادامه بدیم و کاری ک ازمون خاستن رو انجام بدیم اینک هر کس توو پیچه شخصیش پست بزاره دیگ نمیتونه ربط پیدا کنه ب هیچ انتشاراتی و کاملا اعتقاده هر فرد بوده و باعث اگاهی بیشتر بچه ها میشه من امروز آزمون بودم از اون کلاس تقریبا کسی حتی نمیدونست تاثیر قطعی ینی چی پس دوستان امیدوار باشین و ادامه بدین واقعا ما حقمونه ک بتونیم با معدل هجده یا چهارده بریم برای پزشکی
      تعجب میکنم بچه ها میگن اقای سبطی کشیده کنار... ایشون امشب هم گفتن که امشب وفردا باید دوباره پست تاثیر معدل رو توی اینستا بذاریم بعدش دیگ دیدار حضوری که برنامش رو خودشون میدن
      ادرس تلگرام واینستای اقای صدرالسادات هم گذاشتن که بهشون پیام بدیم .... دیگه چیکار کنه اقای سبطی

13. Top | #883
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سبطی کارش درسته...
      نا امید هم نشین...فکر ترمیم معدل رو از سرتون بندازین...چرا مث جرقه اید؟زود میاین زودم میرید؟اصلن میدونین چرا باز افتاد دوهفته دیگه؟ چون کار تقریبن تمام بود ولی اون دوتا حیوون دیدن نمیتونن کاری کنند با به هم زدن بحث و سروصدا کاری کردند که جلسه پیش نرفت و رییس جلسه جلسه رو تعطیل کرد..ینی عملن هیچ کارینمیتونستن کنن
      به حرف اون دوستان تغیر رشته ای یا دیپلم عهد عتیقی هم که میان حدیث میسازن و میگن کار تمومه و مثبت نیمشه گوش ندین.! اونا از خداشون قطعی بمونه ..ولی ما باید کار خودمون رو کنیم

14. Top | #884
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما نخواستیم نماینده ها از صحن بیان تو کمیسیون به عنوان مهمان...همون9تا موافق اگه مثل اون خره(زاهدی) داد فریاد میزدن 21رای میاورد...سلیمی به عنوان مهمان به دادمون رسید...نمیتونم این سعیدی و صادقی و ابطحی چه غلطی میکنن فقط بلدن چرت بگن

15. Top | #885
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      سبطی کارش درسته...
      نا امید هم نشین...فکر ترمیم معدل رو از سرتون بندازین...چرا مث جرقه اید؟زود میاین زودم میرید؟اصلن میدونین چرا باز افتاد دوهفته دیگه؟ چون کار تقریبن تمام بود ولی اون دوتا حیوون دیدن نمیتونن کاری کنند با به هم زدن بحث و سروصدا کاری کردند که جلسه پیش نرفت و رییس جلسه جلسه رو تعطیل کرد..ینی عملن هیچ کارینمیتونستن کنن
      به حرف اون دوستان تغیر رشته ای یا دیپلم عهد عتیقی هم که میان حدیث میسازن و میگن کار تمومه و مثبت نیمشه گوش ندین.! اونا از خداشون قطعی بمونه ..ولی ما باید کار خودمون رو کنیم
      دقیقا منم نظرم همینه اگ زورشون میرسید اصلا نمیزاشتن ب دوهفته دیگ بکشه همون هفته قطعی بودنشو برا همیشع اعلام میکردن پس اقایه لاشکی و بقیه نماینده های طرف ما نفوذه خوبی دارن فقط مساله منفی گردش مالیه زیادیه ک پشته این ماجرا رو گرم میکنه

صفحه 59 از 93 نخستنخست ... 4958596069 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن