زنگ کنکور گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مرجع کنکور
مولف گروه آموزشی ماز
گیلنا شاپ مولف

صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 4958596069 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 885 از 1255
  1. Top | #871
    کاربر نیمه فعال

Mashkok
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی ارشد
    استان
    فارس
    شهر
    شیراز
    تشکر شده 152 بار در 101 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
    سبطي كلا بيخيال شده
    بياين كانال اصلاح سهميه ايثارگران اونجا كمپين معدل هنوز ادامه داره سبطي ديگه نااميد شده
    پس حدسم درست بود چقدر بدددد

2.  

طرح آزمون های مهر آموزش تایپ ده انگشتی
  3. Top | #872
    کاربر نیمه فعال

Mashkok
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی ارشد
    استان
    فارس
    شهر
    شیراز
    تشکر شده 152 بار در 101 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
    فعلا تنها کاری که دستمون بر میاد دیدار حضوری با نماینده هاست...قسمت سختش همین کمسیون هست.از کمسیون بگذره میتونیم بگیم مثبت شده
    خیلی خوبه که شما انقدر ثبات داری اروم و امیدواری

4. Top | #873
    کاربر باسابقه

رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 4,817 بار در 1,131 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط gloria1370 نمایش پست ها
    پس حدسم درست بود چقدر بدددد
    شایعه ست، سبطی کی گفت من بی خیال شدم؟ خسته نمی شن اینایی که هی دروغ می بافن، باور نکنین

5. 1 نفر تشکر کرده است ... snoorafkan79
  6. Top | #874
    کاربر اخراجی

رشته تحصیلی
    تجربى
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    تهران
    تشکر شده 331 بار در 155 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
    شایعه ست، سبطی کی گفت من بی خیال شدم؟ خسته نمی شن اینایی که هی دروغ می بافن، باور نکنین
    راست ميگه ديگه سبطى هيچ غلطى نميكنه
    اخه پست گزاشتن تو اينستاگرام چه فايده اى داره كى اصلا ميبينه!

7. 1 نفر تشکر کرده است ... Elahe_
  8. Top | #875
    کاربر باسابقه

رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

سبطی از این ناراحت شده که چند روز پیش تو جلسه زاهدی داد و بیداد کرده و گفته سبطی مافیاست، حالا می خواد با طوفان اینستاگرامی چهره ی واقعی زاهدی و دار و دسته شو نمایان کنه تا جلوی سنگ اندازی هاشون رو بگیره وگرنه شک نکنین سبطی تا آخرش هست، به کمک هم حل می کنیم موضوع رو، نگران نباشین

9. 3 نفر تشکر کرده اند ... AminSD, gloria1370, snoorafkan79
  10. Top | #876
    mmr
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 229 بار در 124 ارسال
    نمایش مشخصات
    شکست از روزی شروع میشه که فکرکنی شکست خوردی نه زمانیکه شکست خوردی

11. 1 نفر تشکر کرده است ... snoorafkan79
  12. Top | #877
    کاربر فعال

رشته تحصیلی
    تجربي
    استان
    کردستان
    تشکر شده 644 بار در 378 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
    اينايي كه هي دروغ ميبافن؟!! عجب!

13. Top | #878
    کاربر باسابقه

رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    نمایش مشخصات

14. Top | #879
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    داروسازی
    نوع دانشگاه
    پردیس بین الملل
    استان
    تهران
    تشکر شده 106 بار در 71 ارسال
    نمایش مشخصات
    گذشته از دروغ و راست گفتنتون مهم نیست سبطی چی میگه.اصلا همین که همیشه از بچه های کنکوری گرفته تا حتی افراد بالای 30 سال همگی منتظرن یکی بیاد بشه پرچم دار و اونا راه میوفتن ازش پیروی میکنن مشکله کاره.هر اتفاقی بیفته نقطه ضعف های فرد پرچم دار نقطه ضعف شما هم میشه.اگه اون مافیاس , همه ی کسایی که ازش پیروی میکنن به چشم افراد مخالفش مافیان!!مخصوصا این مجلسی های اسکول که اندازه سرخس شعور ندارن !
    الآنم که اقای سبطی فعالیت نمیکنه (طبق گفته ی بچه ها ) و شما و خیلیا فکر میکنن دیگه آخر راهه و ناامید شدین دلیلش همینه
    پس فعالیت نکردن ایشون چه دروغ چه راست اهمیتی نداره

15. 1 نفر تشکر کرده است ... snoorafkan79
  16. Top | #880
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 127 بار در 77 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

فضای مجازی رو دست کم نگیرین.... دو هفته بیشتر وقت نداریم هم باید به حرفای کانال اصلاح سهمیه عمل کنیم هم کانال اقای سبطی....پست اینستاگرام ودیدارحضوری

17. 3 نفر تشکر کرده اند ... AminSD, gloria1370, snoorafkan79
  18. Top | #881
    کاربر انجمن

تشکر شده 48 بار در 28 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام ؛ توو مجلس یکی از حرفایه ناحسابی این بود ک یکی از افرادی ک خودش انتشارات داره ، مافیایه کنکوره و داره بچه هارو تشویق میکنه ک با تاثیر قطعی مخالفت کنن و مستقیما منظورشون اقایه سبطی بوده پس اقایه لاشکی خاستن ک بچه ها دیگ دخالت نکنن و در واقع بیشتر ب نحوه غیر مستقیم از اقایه سبطی خاستن ک کنار بایستن ک دیگ شبه ای باقی نمونه پس سکوته نسبیه اقایه سبطی ب نظرم کاملا هشیاری و باهوشیه ایشون رو میرسونه و فعالیت کم کانالشون ب خاطر اینه ک از طرفی بچه ها بهشون پیام میدن و اعتراض میکنن ک چرا دیگ فعالیت ندارن _ در کنارش من فکر میکنم هیچ دلیلی نداره ایشون تبلیغه کتاباشونو توو کانالشون نکنه چون این شغله این فرده و اصلا فروشه کتاب ن غیر قانونیه ن غیر اخلاقی موضوعه منفی فروشه کتاب هایی بود ک سریعا ب دنبال تاثیر قطعی وارد بازار شدن و اماده بودن و در نتیجه برای این طرح برنامه ریزی کرده بودن پس اعتراض ب اینک چرا ایشون دارن تبلیغ کتابشونو هم میکنن ب نظرم یه نگاهه منفی و غیر منطقیه ب اوضاع چون ماها هممون با همین کتاباس ک داریم درس میخونیم و بهشون نیاز داریم _ مساله بعدی اینه ک ما همچنان فعالیت خودمونو ادامه بدیم و کاری ک ازمون خاستن رو انجام بدیم اینک هر کس توو پیچه شخصیش پست بزاره دیگ نمیتونه ربط پیدا کنه ب هیچ انتشاراتی و کاملا اعتقاده هر فرد بوده و باعث اگاهی بیشتر بچه ها میشه من امروز آزمون بودم از اون کلاس تقریبا کسی حتی نمیدونست تاثیر قطعی ینی چی پس دوستان امیدوار باشین و ادامه بدین واقعا ما حقمونه ک بتونیم با معدل هجده یا چهارده بریم برای پزشکی

19. 2 نفر تشکر کرده اند ... It is POSSIBLE, SinaAhmadi
  20. Top | #882
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 127 بار در 77 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط نمایش پست ها
    سلام ؛ توو مجلس یکی از حرفایه ناحسابی این بود ک یکی از افرادی ک خودش انتشارات داره ، مافیایه کنکوره و داره بچه هارو تشویق میکنه ک با تاثیر قطعی مخالفت کنن و مستقیما منظورشون اقایه سبطی بوده پس اقایه لاشکی خاستن ک بچه ها دیگ دخالت نکنن و در واقع بیشتر ب نحوه غیر مستقیم از اقایه سبطی خاستن ک کنار بایستن ک دیگ شبه ای باقی نمونه پس سکوته نسبیه اقایه سبطی ب نظرم کاملا هشیاری و باهوشیه ایشون رو میرسونه و فعالیت کم کانالشون ب خاطر اینه ک از طرفی بچه ها بهشون پیام میدن و اعتراض میکنن ک چرا دیگ فعالیت ندارن _ در کنارش من فکر میکنم هیچ دلیلی نداره ایشون تبلیغه کتاباشونو توو کانالشون نکنه چون این شغله این فرده و اصلا فروشه کتاب ن غیر قانونیه ن غیر اخلاقی موضوعه منفی فروشه کتاب هایی بود ک سریعا ب دنبال تاثیر قطعی وارد بازار شدن و اماده بودن و در نتیجه برای این طرح برنامه ریزی کرده بودن پس اعتراض ب اینک چرا ایشون دارن تبلیغ کتابشونو هم میکنن ب نظرم یه نگاهه منفی و غیر منطقیه ب اوضاع چون ماها هممون با همین کتاباس ک داریم درس میخونیم و بهشون نیاز داریم _ مساله بعدی اینه ک ما همچنان فعالیت خودمونو ادامه بدیم و کاری ک ازمون خاستن رو انجام بدیم اینک هر کس توو پیچه شخصیش پست بزاره دیگ نمیتونه ربط پیدا کنه ب هیچ انتشاراتی و کاملا اعتقاده هر فرد بوده و باعث اگاهی بیشتر بچه ها میشه من امروز آزمون بودم از اون کلاس تقریبا کسی حتی نمیدونست تاثیر قطعی ینی چی پس دوستان امیدوار باشین و ادامه بدین واقعا ما حقمونه ک بتونیم با معدل هجده یا چهارده بریم برای پزشکی
    تعجب میکنم بچه ها میگن اقای سبطی کشیده کنار... ایشون امشب هم گفتن که امشب وفردا باید دوباره پست تاثیر معدل رو توی اینستا بذاریم بعدش دیگ دیدار حضوری که برنامش رو خودشون میدن
    ادرس تلگرام واینستای اقای صدرالسادات هم گذاشتن که بهشون پیام بدیم .... دیگه چیکار کنه اقای سبطی

21. 1 نفر تشکر کرده است ... 😊😊😊
  22. Top | #883
    کاربر نیمه فعال

تشکر شده 1,038 بار در 331 ارسال
    نمایش مشخصات
    سبطی کارش درسته...
    نا امید هم نشین...فکر ترمیم معدل رو از سرتون بندازین...چرا مث جرقه اید؟زود میاین زودم میرید؟اصلن میدونین چرا باز افتاد دوهفته دیگه؟ چون کار تقریبن تمام بود ولی اون دوتا حیوون دیدن نمیتونن کاری کنند با به هم زدن بحث و سروصدا کاری کردند که جلسه پیش نرفت و رییس جلسه جلسه رو تعطیل کرد..ینی عملن هیچ کارینمیتونستن کنن
    به حرف اون دوستان تغیر رشته ای یا دیپلم عهد عتیقی هم که میان حدیث میسازن و میگن کار تمومه و مثبت نیمشه گوش ندین.! اونا از خداشون قطعی بمونه ..ولی ما باید کار خودمون رو کنیم

23. 2 نفر تشکر کرده اند ... 😊😊😊, It is POSSIBLE
  24. Top | #884
    کاربر حرفه ای

Mamoli
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نام دانشگاه
    ...
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    شهر
    ...
    تشکر شده 244 بار در 197 ارسال
    نمایش مشخصات
    ما نخواستیم نماینده ها از صحن بیان تو کمیسیون به عنوان مهمان...همون9تا موافق اگه مثل اون خره(زاهدی) داد فریاد میزدن 21رای میاورد...سلیمی به عنوان مهمان به دادمون رسید...نمیتونم این سعیدی و صادقی و ابطحی چه غلطی میکنن فقط بلدن چرت بگن

25. Top | #885
    کاربر انجمن

تشکر شده 48 بار در 28 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
    سبطی کارش درسته...
    نا امید هم نشین...فکر ترمیم معدل رو از سرتون بندازین...چرا مث جرقه اید؟زود میاین زودم میرید؟اصلن میدونین چرا باز افتاد دوهفته دیگه؟ چون کار تقریبن تمام بود ولی اون دوتا حیوون دیدن نمیتونن کاری کنند با به هم زدن بحث و سروصدا کاری کردند که جلسه پیش نرفت و رییس جلسه جلسه رو تعطیل کرد..ینی عملن هیچ کارینمیتونستن کنن
    به حرف اون دوستان تغیر رشته ای یا دیپلم عهد عتیقی هم که میان حدیث میسازن و میگن کار تمومه و مثبت نیمشه گوش ندین.! اونا از خداشون قطعی بمونه ..ولی ما باید کار خودمون رو کنیم
    دقیقا منم نظرم همینه اگ زورشون میرسید اصلا نمیزاشتن ب دوهفته دیگ بکشه همون هفته قطعی بودنشو برا همیشع اعلام میکردن پس اقایه لاشکی و بقیه نماینده های طرف ما نفوذه خوبی دارن فقط مساله منفی گردش مالیه زیادیه ک پشته این ماجرا رو گرم میکنه

26. 1 نفر تشکر کرده است ... SinaAhmadi
صفحه 59 از 84 نخستنخست ... 4958596069 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)