خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سوال درمورد معافیت تحصیلی و ثبت نام دانشگاه آزاد

سلام ببخشید من متولد 1،6،79 هستم امسال کنکور دادم و برای معافیت تحصیلی دو درس داخلی خودم رو انداختم و باید برم بزرگسال ثبت نام کنم حالا اگه خواستم تکمیل ظرفیت ازاد اسم بنویسم و در صورت قبولی رزروش کنم برای سال بعد باید قبولی کامل داشته باشم یا نه فقط برم بزرگسال ثبت نام کنم؟چه کنم؟یا اینکه میشه تکمیل ظرفیت مهر رو شرکت کرد و قبولی دی رو برد؟تورو خدا جواب بدین گیج شدم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      سلام ببخشید من متولد 1،6،79 هستم امسال کنکور دادم و برای معافیت تحصیلی دو درس داخلی خودم رو انداختم و باید برم بزرگسال ثبت نام کنم حالا اگه خواستم تکمیل ظرفیت ازاد اسم بنویسم و در صورت قبولی رزروش کنم برای سال بعد باید قبولی کامل داشته باشم یا نه فقط برم بزرگسال ثبت نام کنم؟چه کنم؟یا اینکه میشه تکمیل ظرفیت مهر رو شرکت کرد و قبولی دی رو برد؟تورو خدا جواب بدین گیج شدم
      خیلی گنگ سوال پرسیدی تا اون جایی من فهمیدم توضیح می دم /1- تا شما پیش رو تموم نکنی هیچ دانشگاهی شما رو ثبت نام نمی کنه /2- حداکثر تا 20 سالگی میشه با تجدیدی معافیت گرفت شما همون معافیت مدرسه یا دانشگاه رو می گرفتی خیلی بهتر بود /3 -قبولی امسال رو چجوری می خوای برای سال بعد رزرو کنی شما تا مدرک پیش ندی ثبت نام نمی کنن /4-بعدشم ثبت نام ازاد تموم شد رفت برای نیم سال دوم مگر ثبت نام کنید فکر کنم سوالت رو جواب دادم سوالی بود بگو
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      خیلی گنگ سوال پرسیدی تا اون جایی من فهمیدم توضیح می دم /1- تا شما پیش رو تموم نکنی هیچ دانشگاهی شما رو ثبت نام نمی کنه /2- حداکثر تا 20 سالگی میشه با تجدیدی معافیت گرفت شما همون معافیت مدرسه یا دانشگاه رو می گرفتی خیلی بهتر بود /3 -قبولی امسال رو چجوری می خوای برای سال بعد رزرو کنی شما تا مدرک پیش ندی ثبت نام نمی کنن /4-بعدشم ثبت نام ازاد تموم شد رفت برای نیم سال دوم مگر ثبت نام کنید فکر کنم سوالت رو جواب دادم سوالی بود بگو
      ممنون
      ازاد قبول نشدم گفتم تکمیل ظرفیت ثبت نام کنم (مگه تکمیل ظرفیت برا نیم سال دوم نیست؟)بعد برم پرستاری ازاد رو رزرو کنم تا برای رشته دیگه کنکور بخونم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      من الان 18 سالمه مورد 2 رو متوجه نشدم مدرسه به من گفت دو درس داخلی رو بنداز بعد مهر برو بزرگسال ثبت نام کن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      من الان 18 سالمه مورد 2 رو متوجه نشدم مدرسه به من گفت دو درس داخلی رو بنداز بعد مهر برو بزرگسال ثبت نام کن
      برای ثبت نام در دانشگاه حتما باید مدرک پیش رو گرفته باشی هرجا بری این قانون هست اون مدرسه ای هم رفتی سواد نداشتن می رفتی نظام وظیفه می پرسیدی یک برگه معافیت تحصیلی برایت صادر می کردند حالا که دیگه تموم شد این هم فرایند اخذ//فرایند اخذ معافیت تحصیلی دانش آموزان

• 1) از اول ماه ورود به 19 سالگی، ارائه درخواست معافیت تحصیلی به مراکز خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس +10).
      • 2) صدور معافیت تحصیلی دانش آموزان با سقف سنوات تحصیلی حداکثر تا 20 سالگی تمام
      • 3) ارائه معافیت تحصیلی به واحد آموزشی .
        در صورت انتقال مشمول به واحد آموزشی شهر دیگر :
      • 4) ارائه درخواست ثبت انتقال معافیت تحصیلی از واحد آموزشی ثانویه به مرکز خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10).
      • 5) صدور معافیت تحصیلی جدید و ارائه آن به محل تحصیل جدید.
        پس از فراغت از تحصیل ، ترک تحصیل ، اخراج و یا انصراف از تحصیل :
      • 6) ارائه فرم تکمیل شده آخرین وضعیت مشمولان دانش آموز به مراکز خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) . در مورد بند 2 همون جورکه دیدی تا 20سالگی می شه از معافیت تحصیلی استفاده کرد امتیاز یادت نره سوالی بود بپرس
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 02 مهر 1397 در ساعت 09:00

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن