خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation ::مشکل مهم:: ثبت نام پیام نور

سلام خدمت دوستان
      بچه ها رفیق من سال پیش کنکور داد و برای اینکه مجدد پشت کنکور بمونه و سربازی نره رفت دانشگاه پیام نور رشته زیست گیاهی ... دو ترم مرخصی گرفت و خب کنکور امسال هم نتیجه دلخواهشو بدست نیاورد میخواد باز پشت کنکور بمونه ... حالا چون مرخصی دیگه بهش قرار نیست بدن اونم تو انتخاب رشته کنکور امسال رشته زبان پیام نور رو زدش که راحت تر از زیست گیاهیه براش ...
      حالا سوال مهم اینجا اینه که ... اگه این ثبت نام کنه تو رشته زبان پیام نور ... رشته قبلی زیست گیاهییش چی میشه ؟ براش انصراف میزنن ؟ منظورم اینه که انصراف باس بده ؟چطوریاس؟ یکم گیج شده منم یه تاپیک زدم دوستان کمک کنن ... ممنون میشم ازتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست شما به هیچ عنوان نباید تغییر رشته بده
      در کل برای فرار از سربازی 1 راه داره
      باید انصراف بده از دانشگاه اگه مثلا مهر ماه انصراف بده تا سال بعد همبن موقع میتونه پشت کنکور بمونه بدون غیبت خوردن
      اینم بگم فقط یک بار میتونه از دانشگاه انصراف بده بدون این که سربازی بره
      اگه احیانا تغیرر رشته بده دوباره معافیت براش صادر میشه که انکار یک بار انصراف بده و توی انصراف بعدیش باید بره سربازی : )
      در کل پیشنهاد من اینه که بره انصراف بده و تمام تلاشش رو برای سال بعد بکنه چون این اخرین فرصتش هست
      و حتما از مدارک انصرافش همین امسال یه کپی بگیره لازم میشه
      سوال بود در خدمتم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      دوست شما به هیچ عنوان نباید تغییر رشته بده
      در کل برای فرار از سربازی 1 راه داره
      باید انصراف بده از دانشگاه اگه مثلا مهر ماه انصراف بده تا سال بعد همبن موقع میتونه پشت کنکور بمونه بدون غیبت خوردن
      اینم بگم فقط یک بار میتونه از دانشگاه انصراف بده بدون این که سربازی بره
      اگه احیانا تغیرر رشته بده دوباره معافیت براش صادر میشه که انکار یک بار انصراف بده و توی انصراف بعدیش باید بره سربازی : )
      در کل پیشنهاد من اینه که بره انصراف بده و تمام تلاشش رو برای سال بعد بکنه چون این اخرین فرصتش هست
      و حتما از مدارک انصرافش همین امسال یه کپی بگیره لازم میشه
      سوال بود در خدمتم
      ممنون بهش گفتم اونم تشکر کرد ، فقط یه سوال اینکه ... برای انصراف اونم از دانشگاه پیام نور هزینه ای هم میگیرن ؟ و اینکه الان انصراف بده یک سال بعد موقع ثبت نام دانشگاه مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا ثبت نام دانشگاه ممکنه چند روز اینور اونور بشه غیبت نخوره ؟( مثلا الان 2 مهر انصراف بده ولی سال بعد مثلا 4 مهر ثبت نام کنه دانشگاه ... 2 روز غیبت نمیاد براش ؟ )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بله هزینه داره اول از همه باید اگه بدهی به دانشکاه داره همه رو یه جا صاف کنه و احتمالا نصف شهریه ی ثابت رو هم برای انصراف میگیرن ازش (اگه با مرام باشن اینو نمیگیرن)
      از زمان انصراف فقط 1 سال فراغت از سربازی داره یعنی اگه 1 مهر انصراف بده 1 مهر سال بعد باید بره سربازی دوست شما اگه فقط 2 ترم قبلی رو مرخصی گرفته این ترم رو انتخاب واخد کنه اما دانشگاه نره و تو امتحان هاهم شرکت نکنه واس ترم بعد انصراف بده واسه سال بعد هم مشکلی پیش نمیاد براش

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      بله هزینه داره اول از همه باید اگه بدهی به دانشکاه داره همه رو یه جا صاف کنه و احتمالا نصف شهریه ی ثابت رو هم برای انصراف میگیرن ازش (اگه با مرام باشن اینو نمیگیرن)
      از زمان انصراف فقط 1 سال فراغت از سربازی داره یعنی اگه 1 مهر انصراف بده 1 مهر سال بعد باید بره سربازی دوست شما اگه فقط 2 ترم قبلی رو مرخصی گرفته این ترم رو انتخاب واخد کنه اما دانشگاه نره و تو امتحان هاهم شرکت نکنه واس ترم بعد انصراف بده واسه سال بعد هم مشکلی پیش نمیاد براش
      متوجه شدم... ممنون از اینکه پاسخ دادید ...تشکر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن