خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis980 نمایش پست ها
      مرخصی میدن سال اول رو تو پردیس؟
      امروز میرم ثبتنام که یپرسم
      هیچ راهی هم نباشه همزمان با دانشگاه میخونم واسه کنکور

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه کیش قبول شدین که سالی۱۹ نیست هزینه خوددانشگاه واسه علوم پایه سالی ۳۲_۳۰ حداقل درمیاد.شماباید قطعاسراسری جایی میاوردین پردیس اگه اوردین اونو برین چون کیش هم هزینه خوابگاه وزندگیش بالاس هم هزینه بلیط هواپیماهست.اگه تکمیل باشه احتمالا جای دیگه دندون بیارین ازاد ولی درکل پشت کنکور نشستن اشتباه محض هرجوری شده برید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      نه بابا طول تحصیل حق کار نداری تو طرحم به دندون ناچیز میدن بعدشم تو شهرهای بزرگ زیادن تو دهات هم خیلی به دندون اهمیت نمیدن.خیلیاشون دارن میرن
      دیگه دندون فایده نداره
      میگن حق کاری ندارن ولی اکثرا تو کلینیک کار میکنن..یکی از اشناهامون ماشینم گرف براخودش..

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه ثبت نام کردی بدون برای انصراف باید هزینه بالایی پرداخت کنی. فکر کنم معادل تمام شهریه ثابت ها تا ترم اخر.
      و تا انصراف ندی مدارکت ازاد نیمشه که بتونی دانشگاه جدید ثبت نام کنی. اینم در نظر بگیر...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis980 نمایش پست ها
      دوستان من پزشکی پردیس قبول شدم
      دندانپزشکی مازاد
      شهریه هاشو پرسیدم گفتن خیلی زیاده که هر سالم باز بیشتر میشه
      حالا به نظرتون ارزششو داره پشت کنکور بمونم یا برم دانشگاه؟
      به نظرم اگه خانواده خیلی زیر فشار نمیرن، حتما برید، هر چند که با توجه به نتایجتون(فکر کنم سال اولی بود که مجدد کنکور میدادید) سال دیگه روزانه رو میارید، ولی به نظرم رفتن بهتره(با احتساب همون حساب و کتاب مالی)؛
      در مورد شهریه هم دانشگاه به دانشگاه متغیره، اگه اسم دانشگاه (پردیس پزشکی) رو میگفتید، راحت تر می شد راهنمایی کرد، ولی فکر میکنم سالهای اول، سالی(2 ترم)، مجموع ثابت و متغیر بین 16 تا 20 در میاد(دانشگاههای تهران گرون تره) و سالهای بعد از دو سه سال اول، با یک شیب نه چندان زیادی، قیمت ها افزایش پیدا میکنه.(هر چی عملی بیشتر بشه، گرون تر میشه)که فکر نکنم نهایتا ترمی مجموع ثابت و متغیر بیشتر از 12 الی 15(بسته به دانشگاهش) بشه.
      در مورد پردیس پزشکی، یک نکته ی دیگه هم وجود داره که توی پست زیر توضیح دادم(البته اکثر دانشگاهها این مشکل رو ندارن):

http://forum.konkur.in/thread62377-2.html#post1345343

نقل قول نوشته اصلی توسط naek نمایش پست ها
      فک کنم 19 تومن بیشتر شه..مشهد ک ثابتش ترمی10 متغیرم 5تومنی فک کنم بشه میشه سالی30..حداقل!!
      البت شاید مازاد کمتره...
      دندون بنظرم میارزه.از سال4 میتونی خودتم کارکنی دریاری یکم..
      مازاد و پردیس فرق چندانی ندارن؛
      مشهد که گفته 10 تومن علی الحساب برای یک ترم، منظورش مجموعه ی شهریه ی ثابت و متغیره(نه فقط ثابت)(شهریه ی ثابت سه رشته در اکثر دانشگاههای پردیس و مازاد، حدود ترمی 2 تومنه، چیزی که باعث گرون شدن پردیس میشه، شهریه ی متغیره، اگه خواستید تا مدارکشو پیوست کنم.)

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      جریمه انصراف از پردیس های خودگردان معادل پرداخت شهریه ثابت ترم های باقیمانده است که رقم بسیار قابل توجهی است جدا از این کنکور 98 خودش هم مسئله ای دیگر با حواشی زیاد /بنظرم همون پزشکی رو برو اگر فکر شهریه هستی هم می توانی کار مشاوره ور داری از سال چهارم هم در بیمارستان پول میگیری
      آخه شهریه ثابت که ترمی ۲ تومنه
      برای ۱۳ ترم میشه کلا ۲۶ تومن که

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      به نظرم اگه خانواده خیلی زیر فشار نمیرن، حتما برید، هر چند که با توجه به نتایجتون(فکر کنم سال اولی بود که مجدد کنکور میدادید) سال دیگه روزانه رو میارید، ولی به نظرم رفتن بهتره(با احتساب همون حساب و کتاب مالی)؛
      در مورد شهریه هم دانشگاه به دانشگاه متغیره، اگه اسم دانشگاه (پردیس پزشکی) رو میگفتید، راحت تر می شد راهنمایی کرد، ولی فکر میکنم سالهای اول، سالی(2 ترم)، مجموع ثابت و متغیر بین 16 تا 20 در میاد(دانشگاههای تهران گرون تره) و سالهای بعد از دو سه سال اول، با یک شیب نه چندان زیادی، قیمت ها افزایش پیدا میکنه.(هر چی عملی بیشتر بشه، گرون تر میشه)که فکر نکنم نهایتا ترمی مجموع ثابت و متغیر بیشتر از 12 الی 15(بسته به دانشگاهش) بشه.
      در مورد پردیس پزشکی، یک نکته ی دیگه هم وجود داره که توی پست زیر توضیح دادم(البته اکثر دانشگاهها این مشکل رو ندارن):

http://forum.konkur.in/thread62377-2.html#post1345343

مازاد و پردیس فرق چندانی ندارن؛
      مشهد که گفته 10 تومن علی الحساب برای یک ترم، منظورش مجموعه ی شهریه ی ثابت و متغیره(نه فقط ثابت)(شهریه ی ثابت سه رشته در اکثر دانشگاههای پردیس و مازاد، حدود ترمی 2 تومنه، چیزی که باعث گرون شدن پردیس میشه، شهریه ی متغیره، اگه خواستید تا مدارکشو پیوست کنم.)
      اااا...پس ازونیکه فک میکردم بهتره=)..ممنووون گفتین

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Curer;1375344]آخه شهریه ثابت که ترمی ۲ تومنه
      برای ۱۳ ترم میشه کلا ۲۶ تومن که[/QUOTEممنون از تذکرتون من شهریه ثابت ومتغیر رو اشتباهاثابت فرض کردم این کپی از پردیس تبریز است جبران خطای قبلی این متن رو می گذارم تا جبران قبلی شه
      دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی اقدامی خوب شهریه پردیس های خودگردان خود و قوانین پرداخت ان را شفاف سازی کرد.
      بدین ترتیب:
      شهریه ثابت رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی ترمی 2 میلیون تومن
      درعلوم پایه:
      به ازای هر واحد عمومی نظری 140 هزار تومان و هرواحد عمومی عملی 180 هزار تومان پرداخت خواهد شد(برای هر 3 رشته)
      به ازای هر واحد تخصصی نظری 350 هزار تومان و هر واحد نظری عملی 500 هزار تومان پرداخت خواهد شد(برای هر 3 رشته)
      پس از علوم پایه:
      به ازای هر واحد تخصصی نظری 450 هزار تومان و هر واحد تخصصی عملی 550 هزار تومان پرداخت خواهد شد.در مورد رشته دندانپزشکی مبلغ واحد تخصصی عملی 800 هزار تومان است
      .
      قوانین پرداخت:

1. بخشی از شهریه هر نیمسال در زمان انتخاب واحد و مابقی نیز تا پایان آن نیمسال قبل از شروع امتحانات اخذ خواهد شد.
      2. در مواردی مانند مرخصی تحصیلی ، ترم های ارفاقی ، در انتظار آزمون و ... فقط شهریه ثابت آن نیمسال اخذ خواهد شد.
      3. از دانشجویان انصرافی و انتقالی به دانشگاه های دیگر شهریه ثابت ترم های باقیمانده تحت عنوان خسارت اخذ خواهد شد
      4. شهریه ثابت هر ورودی تا پایان مدت تحصیل ثابت می باشد.
      5. بر اساس مصوبه هیات امناء محترم ، دانشگاه مجاز می باشد سالیانه شهریه متغییر را افزایش دهد.
      6. شهریه دروس کارآموزی و کارورزی معادل دروس عملی محاسبه خواهد شد .
      7. در نیمسال هایی که درس پایان نامه مجددا انتخاب می گردد ، صرفا نصف شهریه ثابت اخذ خواهد گردید.
      8. هزینه دانشجویان شاهد و ایثارگر(فرزندان معظم شاهد - فرزندان جانبازان بالای25% - فرزندان آزادگان بالای24 ماه اسارت) معادل دانشگاه آزاد در تعهد بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد بود و دانشجو مابقی شهریه را پرداخت خواهد نمود.
      9. ارائه معرفی از بنیاد شهید برای استفاده از تسهیلات در روز ثبت نام الزامی می باشد
      10. برای مشاهده آخرین دستور العمل تخفیف شهریه اینجا کلیک فرمائید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرچی بشه بشه میمونم برای 98 هم میخونم
      امسال از بهمن شروع کردم ایندفه از مهر شروع میکنم ایشالا رو رقمی میارم
      به امیدخدا البته
      خیلی ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن