خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کتاب قوی دینی

سلام
      من پارسال گاج نقره ای(چاپ 94) و خط ویژه رو کار کردم با اینکه تو کنکور های قبلی که میخوندم دینی رو 88 به بالا میزدم اما تو کنکورتجربی خودمون سوالا یه جوری بودن و 60 زدم حالا یه کتاب با تست قوی و کم حجم برای دینی میخوام!چی خوبه! موج خوبه؟
      ویرایش توسط Mr.me : 09 بهمن 1397 در ساعت 20:33

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام منم خیلی درگیر یه منبع تست خوب واسه دینی بودم بین ازمون خیلی سبز و موج ازمون و سنجش 90 به بعد شک داشتم موج رو امروز گرفتم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      دقت نکردی ، با همون گاج نقره ای میتوانی 100% بزنی
      به قول خود گاج
      یه کتاب رو چند دور بخوانی بهتره تا چندتا کتاب رو یک دور بخوانی
      کنکور استرسش زیاد هست ، دقت کنی با همون کتاب بیشتر میزنی
      آی کیو گاج هم هست یکم تستاش سخت تره
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موج آزمونم خوبه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      سلام
      من پارسال گاج نقره ای(چاپ 94) و خط ویژه رو کار کردم با اینکه تو کنکور های قبلی که میخوندم دینی رو 88 به بالا میزدم اما تو کنکور خودمون سوالا یه جوری بودن و 60 زدم حالا یه کتاب با تست قوی و کم حجم برای دینی میخوام!چی خوبه! موج خوبه؟
      بنظرم باید تست بهتری کار کنی من خودم بامیکرو78 زدم البته 1 سوال بی دقتی محض کردم مشکل شما از تسته بنظرم که با iqمی توانید حلش کنید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 02 مهر 1397 در ساعت 18:14

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوبه 60 زدی داداش
      من فقط خط ویژه میخوندم حدودا 6 بار خوندمش 33 درصد زدم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همین اتفاق با گاج افتاد حتی من از یوسفیان پورم جمع بندیش استفاده کردم ولی 60 شد..........امسال با سفیر خرد پیش میرممم این ی ماهیی ک دارم میخونم خیلیییی قوی تر از گاجه مخصوصا تو قسمت ایات بی نظیر کار کرده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان کسی کتاب سنجش 90 به بعد رو استفاده کرده ؟چطور هست؟!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دوستان کسی کتاب سنجش 90 به بعد رو استفاده کرده ؟چطور هست؟!
      همون زرد عمومیه فقط از سال ۹۰ تا ۹۶

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من پارسال گاج نقره ای(چاپ 94) و خط ویژه رو کار کردم با اینکه تو کنکور های قبلی که میخوندم دینی رو 88 به بالا میزدم اما تو کنکور خودمون سوالا یه جوری بودن و 60 زدم حالا یه کتاب با تست قوی و کم حجم برای دینی میخوام!چی خوبه! موج خوبه؟
      سلام
      یک منبع تست قوی و کم حجم دینی= آزمون خیلی سبز نژاد نجف یا قسمت آزمونهای کتاب دور تند(کتاب جمع بندی هست)سفیر خرد.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظرات نهایی رو بدین
      Iq یا موج یا سفیر خرد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظرات نهایی رو بدین
      Iq یا موج یا سفیر خرد

هر سه منبع، کتابهای تست قوی هستند ولی کم حجم خیر.
      با خریدن اینا شما یعنی میخوای توی این فرصت تا کنکور، دو تا کتاب فقط برای دینی بزنی؟(گاج+یکی از این سه تا)؛ آیا زمان کافی برای 8 درس دیگه(بدون احتساب زمین؛ 7 درس) می مونه؟

داداش کنکور خیلی سخت نیست، ولی اگه توش خط مشی(استراتژی) نداشته باشی، مثل این می مونه که قاشق رو دور سرت دور بدی و بعد وارد دهانت کنی.

اگه یکی از این کتابهایی که الان گفتی رو برای تست دینی انتخاب کردی، دیگه تست گاج رو نزن و فقط درسنامه ی گاج رو بخون. اگه هم تست و هم درسنامه ی گاج رو میخوای بخونی و بازم به نظرت احتیاج به تست داشتی، یکی از اون دو منبعی که توی پست قبلم گفتم رو به صورت آزمونی استفاده کن.

شاید توی دینی، از یک درصدی به بعد بالا رفتن، نیاز به تست آنچنانی نداشته باشه، بلکه بخواد واو به واو کتاب درسی، جملات، لحن و تعابیر کتاب درسی رو " تقریبا حفظ " کنی درست مثل زیست.(برای همین هم خیلی از کسانی که دینی رو بالا میزنن، منبع درسنامه ی مطالعه شون، کتاب درسی هست)

موفق باشی عزیز

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      خوب نخوندی.من یه ماه اخر خوندم اونم گاج چاپ ۹۴ متن نخوندم فقط تست سراسری زدم ۶۲ شد.باید تستاش دقیق بزنی.خیلی وقت براش کم گذاشتم اشتباه محص بود

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کنکور ندادم ولی اینو همه میدونن وقتی ملت با یه کتاب بالا90 میزنن تو نمیتونی بزنی مشکل از تو هست نه منبع...تو باید روش خوندن خودتو اصلاح کنی منبع مشکلی نداره...البته شاید کسی که با یه منبع حال نکنه بخواطر این باشه که نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه که البته دینی درسی نیست که بخواد ارتباط با کتاب برقرار کنی فقط باید طوطی حفظ کنی(همونطور گفتم من تجربه کنکور نداشتم حرفام رو از رتبه برترها برداشت کردم)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن