خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سوالات امسال دو دسته خواهد بود و درصد نظام جدید و قدیم با هم مقایسه نمیشه بلکه تراز مقایسه میشه ( قاعدتا ! ) و با توجه به این که سطح سختی هم مثل هم می خواد باشه میشه گفت که عادلانه خواهد بود
      ولی به نظر من ممکن هست که بودجه بندی تغییر بکنه همینطوری که سال های قبل هم بعضا تغییر میکرد و باید روی همه ی مطالب تسلط داشته باشید مثل سال های قبل
      و این که احتمالا از مباحث مشترک بیشتر سوال بیاد چون اینطوری بچه های نظام جدیدی که از سوالات کنکور سال های قبل استفاده میکنن با سبک کلی سوالات بیشتر آشنا هستند
      در آخر دوباره میگم که هر کاری همیشه بچه های نظام قدیم برای کنکور میکردن رو درست انجام بدید و اصلا درگیر نظام جدید نشید چون ما نظام قدیمیم
      موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      سوالات امسال دو دسته خواهد بود و درصد نظام جدید و قدیم با هم مقایسه نمیشه بلکه تراز مقایسه میشه ( قاعدتا ! ) و با توجه به این که سطح سختی هم مثل هم می خواد باشه میشه گفت که عادلانه خواهد بود
      ولی به نظر من ممکن هست که بودجه بندی تغییر بکنه همینطوری که سال های قبل هم بعضا تغییر میکرد و باید روی همه ی مطالب تسلط داشته باشید مثل سال های قبل
      و این که احتمالا از مباحث مشترک بیشتر سوال بیاد چون اینطوری بچه های نظام جدیدی که از سوالات کنکور سال های قبل استفاده میکنن با سبک کلی سوالات بیشتر آشنا هستند
      در آخر دوباره میگم که هر کاری همیشه بچه های نظام قدیم برای کنکور میکردن رو درست انجام بدید و اصلا درگیر نظام جدید نشید چون ما نظام قدیمیم
      موفق باشید
      درسته موافقم
      ولی دوستان میگن ممکنه یه مبحث سنگین که خودتو داری میکشی براش همیشه 6 تا سوال ازش میومده ممکنه امسال یکی بیاد اینجوری فقط داری زمان از دست میدی مشکلم اینجاست هیچ معیاری واسه سوالات امسال نگفتن
      من دارم مثل قبل میخونم ولی واقعا برام استرس زا شده این مطلب

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazell نمایش پست ها
      مصوبات جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو درباره کنکور 98 و 99
      مطالعه کنید ، اطلاعیه های رسمی اینها هستند ،مابقی برداشت بقیه از این اطلاعیه ها هست.
      مثلا تو اطلاعیه گفته برای سرفصل های مشترک سوال یکسان میاد
      ولی بقیه میگن خب پس باید این سوالا اسون باشه
      ولی هیچ معیاری برای این که این دسته از سوالات آسون یا سخت باشه نیست.
      اره اینو خوندم کاش یه اطلاعیه میزاشت سازمان این حرف و حدیثا تموم میشد

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      درسته موافقم
      ولی دوستان میگن ممکنه یه مبحث سنگین که خودتو داری میکشی براش همیشه 6 تا سوال ازش میومده ممکنه امسال یکی بیاد اینجوری فقط داری زمان از دست میدی مشکلم اینجاست هیچ معیاری واسه سوالات امسال نگفتن
      من دارم مثل قبل میخونم ولی واقعا برام استرس زا شده این مطلب
      اگر آزمون شرکت می کنی که با برنامه ی آزمون برو جلو و تمرکزت روی این باشه که همه ی مطالب رو یاد بگیری (‌مبحثی که همیشه ۶ تا سوال ازش میومده پس باز هم امکان داره که بیاد و کسی نمیتونه بگه مبحثی که مهم بوده و قبلا سوال داشته الان دیگه نداره برای این که نظام جدید اومده ! به هر حال ما نظام قدیمیم و باید بخونیم کتاب هامون رو برای همین به حرف های بقیه توجه نکن تو بعضی مسائل و کار خودت رو بکن ...
      ولی خب بهترین کار همین خوندن با برنامه راهبردی میتونه باشه (‌ الان که وقت هست همه چی رو دقیق و کامل بخون و هیچکس نمیدونه سوالات چجوری میاد پس همه جوره آماده باش )
      موفق باشید

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      اگر آزمون شرکت می کنی که با برنامه ی آزمون برو جلو و تمرکزت روی این باشه که همه ی مطالب رو یاد بگیری (‌مبحثی که همیشه ۶ تا سوال ازش میومده پس باز هم امکان داره که بیاد و کسی نمیتونه بگه مبحثی که مهم بوده و قبلا سوال داشته الان دیگه نداره برای این که نظام جدید اومده ! به هر حال ما نظام قدیمیم و باید بخونیم کتاب هامون رو برای همین به حرف های بقیه توجه نکن تو بعضی مسائل و کار خودت رو بکن ...
      ولی خب بهترین کار همین خوندن با برنامه راهبردی میتونه باشه (‌ الان که وقت هست همه چی رو دقیق و کامل بخون و هیچکس نمیدونه سوالات چجوری میاد پس همه جوره آماده باش )
      موفق باشید
      ممنون از وقتی که گذاشتید برای جواب دادن
      بله بهترین کار همینه در شرایط موجود

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان گلم

با توجه به آخرین مصوبات جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در تاریخ ۲۶ شهریورماه ۹۷ در رابطه با آزمون سراسری سال‌ ۱۳۹۸ ، از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید ، سوال یکسان طرح خواهد شد.

خب حالا من سوال دارم بعضی از سر فصل های مشترک رو نظام جدیدا خیلی خلاصه خوندن یعنی حجمش کم شده براشون من میخوام بدونم یعنی امیدوار باشیم از این سرفصل ها سوالات با سطح پایین تری بیاد و خودمونو تو یادگیریش اذیت نکنیم آیاااااااااااااااااا؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
      بله جویه که متاسفانه هست و هیچ ملاکیم براش نیست منم طبق قبل دارم درس میخونم
      ولی اگه واقعا به شکلی که میگن سوال بیاد سوخت میدیم بنظرم
      [/QUOTE]

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhandaniman نمایش پست ها
      سلام
      بله جویه که متاسفانه هست و هیچ ملاکیم براش نیست منم طبق قبل دارم درس میخونم
      ولی اگه واقعا به شکلی که میگن سوال بیاد سوخت میدیم بنظرم
      [/quote]

بله استرسش بیشتر ادمو عذاب میده اخه

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها یکی بگه آخرین اطلاعیه سازمان سنجش واسه سرفصل های مشترک عوض شده یا اطلاعیه جدیدی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      بچه ها یکی بگه آخرین اطلاعیه سازمان سنجش واسه سرفصل های مشترک عوض شده یا اطلاعیه جدیدی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      دوست عزیز سرفصل مشترک یعنی چیزی که هم در کتاب شما و هم در کتاب نظام جدید، کاملاً یکسان مطرح شده و میشه سؤال یکسان ازش داد. بنابراین، شما نیازی نیست که چیز جدیدی رو بخونین یا تغییری در روش مطالعتون ایجاد کنین. مطابق قبل به درس خوندن ادامه بدین.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      دوست عزیز سرفصل مشترک یعنی چیزی که هم در کتاب شما و هم در کتاب نظام جدید، کاملاً یکسان مطرح شده و میشه سؤال یکسان ازش داد. بنابراین، شما نیازی نیست که چیز جدیدی رو بخونین یا تغییری در روش مطالعتون ایجاد کنین. مطابق قبل به درس خوندن ادامه بدین.
      این که کاملا واضح است دوست بزرگوار ولی بنده از دوستان خبرای عجیب قریب میشنوم میگم شاید بقیه هم خبر جدیدی دیده باشن
      مثلا وزن دهی سوالات در قسمت سرفصل های مشترک پایین اومده یعنی از سر فصل مشترک کمتر سوال میاد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن