خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اونایی دانشگاه ازاد قبول شدن

کسی نمیدونه ثبتنام ترم یکیا واسه ثبت نام تا کی وقت دارن؟ بعد برای انتخاب واحد کی وقت دارن؟ و شروع کلاسا از کی هس؟ دانشگاه متاسفانه جواب نمیده بهم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به سایت دانشگاهتون مراجعه کنید، توضیحات رو احتمالا نوشته،
      انتخاب واحد برای ترم اولی ها رو معمولا خود دانشگاه انجام میده،
      شروع کلاسها هم مراجعه به سایت دانشگاه و تقویم تحصیلی(احتمالا توی اطلاعیه ی ثبت نام، در این مورد هم توضیح داده باشه)
      ثبت نام های آزاد گویا شروع شده، اگه شهر خودتونه حتما حضوری مراجعه کنید وگرنه، از سایتش، شماره روابط عمومی یا اداره ی آموزشش رو پیدا کنید و تماس بگیرید.

این فایل رو هم سایت دانشگاه آزاد، روز اعلام نتایج منتشر کرد:
      https://sanjesh2.iau.ac.ir/images/Ac...9%85%DB%8C.pdf

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زمان ثبت نامش که هروقت جواب آزمونت اومد ، از سایت آزمون ثبت نام میکنی و رسید ثبت نامت رو میبری دانشگاه مورد نظر و اونجا مراحل ثبت نام حضوری رو انجام میدن
      همون زمان هم چون ترم 1 هستی خودشون واست انتخاب واحد میکنن اما اگر خوشت نیومد یا خواستی درسی رو اافه یا حذف کنی میتوانی بری و تغییرش بدی تا زمانی که سایت باز هست
      اگر زمان انتخاب واحد تموم شده باشه ، توی زمان حذف و اضافه این کار رو انجام میدن ، تاریخش هم اوایل مهر ماه هست مثلا 7 مهر ماه تا 11 مهر ماه ممکنه باشه ، باید از دانشگاه سوال کنی واس تاریخ دقیق
      تاریخ شروع کلاس ها معمولا از 1 مهر هست ، ولی خب دانشجوها تا هفته ی اول نمیرن ، یعنی بعداز حذف و اضافه میرن ، از هفته دوم ( البته نه همه ، خیلیا هم از همون اول میرن ولی چون کسی نیس ممکنه کلاس تشکیل نشه)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      زمان ثبت نامش که هروقت جواب آزمونت اومد ، از سایت آزمون ثبت نام میکنی و رسید ثبت نامت رو میبری دانشگاه مورد نظر و اونجا مراحل ثبت نام حضوری رو انجام میدن
      همون زمان هم چون ترم 1 هستی خودشون واست انتخاب واحد میکنن اما اگر خوشت نیومد یا خواستی درسی رو اافه یا حذف کنی میتوانی بری و تغییرش بدی تا زمانی که سایت باز هست
      اگر زمان انتخاب واحد تموم شده باشه ، توی زمان حذف و اضافه این کار رو انجام میدن ، تاریخش هم اوایل مهر ماه هست مثلا 7 مهر ماه تا 11 مهر ماه ممکنه باشه ، باید از دانشگاه سوال کنی واس تاریخ دقیق
      تاریخ شروع کلاس ها معمولا از 1 مهر هست ، ولی خب دانشجوها تا هفته ی اول نمیرن ، یعنی بعداز حذف و اضافه میرن ، از هفته دوم ( البته نه همه ، خیلیا هم از همون اول میرن ولی چون کسی نیس ممکنه کلاس تشکیل نشه)
      حذف اضافه یعغنی چی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrShafiee نمایش پست ها
      حذف اضافه یعغنی چی
      یک مهلت چند روزه هست ، برای کسانی که میخوان درسی رو از لیست انتخاب واحدشون حذف کنند ، یا اینکه درسی رو بگیرن
      مثلا شما از 20 واحد درسی که این ترم گرفتید
      میخواید درس اندیشه اسلامی 1 رو که 2 واحد هست حذف کنید و به جاش درس دانش خانواده وجمعیت رو بگیرید یا هر درس دیگه
      یا اینکه کلا 2 واحد رو حذف کنید و درسی نگیرید ، یا اینکه جمع واحداتون کم هست و میخواید بیشتر واحد بگیرید
      خلاصه وا حذف و یا اضافه کردن دروس هست
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من علوم تحقیقات قبول شدم و ترم یک هم هستم اما خودم انتخاب واحد کردم
      الان دیگه اکثریت دانشگاه ها تموم میشه مهلت هاشون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)