خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسانی که زبان انگلیسی خیلی خوبی دارند بیان داخل

سلام بچه ها.یه سوال داشتم ازتون این که لطف کنید منابع و روشهایی که باعت افزایش دامنه لغاتتون شده رو اینجا بنویسید تا به بقیه هم کمکی کرده باشید.خواهشا فقط اگه تجربه موفق در این مورد دارید شرکت کنید نه براساس نظر دیگران و شنیده هاتون.ممنونم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام بچه ها.یه سوال داشتم ازتون این که لطف کنید منابع و روشهایی که باعت افزایش دامنه لغاتتون شده رو اینجا بنویسید تا به بقیه هم کمکی کرده باشید.خواهشا فقط اگه تجربه موفق در این مورد دارید شرکت کنید نه براساس نظر دیگران و شنیده هاتون.ممنونم.
      سلام بنده انگلیسیم بد نیست حداقلش بدون اینکه حتی کلمه ای درسنامه خونده باشم یا حتی یه تست زده باشم درصدم ۷۰ شد
      بنظرم اینکه صرفا لغات رو از رو فلان کتاب و منبع بخونین و حفظ فایده ای نداره چون حتی قویترین حافظه ها هم فراموش میکنن بنظرم اگه کلمه رو تو جمله بخونین و یاد بگیرین ک بکار ببریدش خیلی موثرتره چون کلماتی هستن ک تو یه جمله یه معنی دارن و ممکنه تو یه جمله دیگه معنی کاملا متفاوتی دارن و باید با توجه به بقیه جمله معنی درستشو فهمید. شاید بهتر باشه که کلپه رو یبار بخونین و یکی دوتا جمله که اون توش بکار برده شده رو هم بخونین دقیق نمیدونم ولی فک کنم کتاب مبتکران این کارو کرده باشه البته تعریف tick 8 رو هم شنیدم ولی خودم استفاده نکردم
      بازم میگم اینا نظرات من بود شاید کاملا اشتباه باشه
      اگه احساس کردین درسته و یوالی داشتین در خدمتم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      504 + لغات درک مطلب و کلوز ازمون های ازمایشی و کنکور

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیزی اینجا اضافه کنم که من زبانم تقربیا خوبه ولی تجربه به من ثابت کرده برای 100 زدن تو کنکور با توجه به تایمی که دارید شما باید حداقل دو تا سه لول بالاتر از حد کنکور بدونی.چیزی در حد آزمون آیلتس البته فقط vocabulary و reading تون حداقل باید درحد آیلتس و تافل باشه.البته این نظر شخصیمه و میتونید قبول نکنید.اینم بگم که طراحان مجبورن اینطوری سوال طرح کنن چون با 580هزار داوطلب مواجه هستن که بعضا خودشون جزء اساتید زبانن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه چیزی اینجا اضافه کنم که من زبانم تقربیا خوبه ولی تجربه به من ثابت کرده برای 100 زدن تو کنکور با توجه به تایمی که دارید شما باید حداقل دو تا سه لول بالاتر از حد کنکور بدونی.چیزی در حد آزمون آیلتس البته فقط vocabulary و reading تون حداقل باید درحد آیلتس و تافل باشه.البته این نظر شخصیمه و میتونید قبول نکنید.اینم بگم که طراحان مجبورن اینطوری سوال طرح کنن چون با 580هزار داوطلب مواجه هستن که بعضا خودشون جزء اساتید زبانن.
      زبان تخصصی مبتکران هم بخون کلوز هاش قویه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبتکران شهاب اناری+4030درک متن مهروماه(لقمه)+گرامر کاربردی(مولف:محمدمهدی خادم زاده)(این کتاب هم گرامر داره همم دایره لغاتو میبره بالا).
      اینها به شخصه واس من ک خیلی خوب بودن من سال اول کنکور زبانمو 0زدم ولی امسال با کمک این کتابا50زدم.
      NEVERGiveUp

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام،من خلاصه گرامر ها رو دارم،کتاب جدا برای لغت هم دارم ولی کتاب جامع ندارم به نظرتان بروم کتاب جامعشو بگیرم؟امسال پنجاه زدم کنکور....
      ویرایش توسط احد1999 : 31 شهریور 1397 در ساعت 14:46

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احد1999 نمایش پست ها
      سلام،من خلاصه گرامر ها رو دارم،کتاب جدا برای لغت هم دارم ولی کتاب جامع ندارم به نظرتان بروم کتاب جامعشو بگیرم؟امسال پنجاه زدم کنکور....
      داشته باشی بنظرم بهتره ضرر نمیکنی این کتاب ازهر لحاظ کاملِ.
      NEVERGiveUp

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من صفرم پیشنهادت چیه برسم50 تا عید؟لغت گرامر درک مطلب
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Viper_ نمایش پست ها
      داشته باشی بنظرم بهتره ضرر نمیکنی این کتاب ازهر لحاظ کاملِ.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من بیشتر دنبال کتابی هستم که بیشر تست داشته باشه به نظرتان چی بگیرم برای زبان؟البته سطح تستاش هم قوی باشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال کنکور زبان و تقریبا 70 زدم منابع ام اینا بود : زبان جامع شبقره - و از متن نترسیم شبقره واسه لغت هم لقمه های 1200 و 1201 لغت زبان مهروماه خیلی خوب بود به نظرم .

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پایت چطور بود؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrhadi نمایش پست ها
      سلام من امسال کنکور زبان و تقریبا 70 زدم منابع ام اینا بود : زبان جامع شبقره - و از متن نترسیم شبقره واسه لغت هم لقمه های 1200 و 1201 لغت زبان مهروماه خیلی خوب بود به نظرم .

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احد1999 نمایش پست ها
      من بیشتر دنبال کتابی هستم که بیشر تست داشته باشه به نظرتان چی بگیرم برای زبان؟البته سطح تستاش هم قوی باشه
      مبتکران شهاب اناری عالیه اکثراٌ از کتابش راضین کلی هم تست داره
      NEVERGiveUp

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrhadi نمایش پست ها
      سلام داداش هادی،شبقره جامع تست لغت چقدر داره؟سطحش بالا هست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن