خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: رتبه 155000

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رتبه 155000

سلام بچه ها من که هرسال 95,96,97 رتبه من 155000 شده من نمی دانم چکار کنم الان رفتم دفترچه پست کنم
      شاید بعد سربازی خواستم درس بخونم چکار کنم من نمی دانم الآن اگر می خواهید طعنه و کنایه بزنید اصلا جواب ندید 3ماه از خانه بیرون که کنایه نشنوم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه میشه هر سه سال یه رتبه بیاری؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انقد سخت نگیر به کسی مربوط نیست تو رتبت چند شده نگران آینده نباش بالاخره قبول میشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا کسی باید طعنه بزنه؟ رتبه مربوط به شخص شماست و هیچکس اجازه نداره قضاوتتون کنه
      بهترین کاری که شما میتونین بکنین اینه که برین سربازی
      بعد از خدمت هم میبینین که همه چیز درس نیست.میتونین یه حرفه خیلی خوب با توجه به استعدادتون دست و پا کنین
      ولی اینکه بزارین سال بعد دوباره کنکور بدین اشتباهیه که همون سال اول هم نباید میکردین

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب شما دفترچه رو پست کن و سربازیت رو برو ، اینطوری دو سال از درس هم فاصله داری و فکرت آروم میشه ، بعداز سربازی اگر کار گیرت نیمد و خواستی درس بخوانی دوباره کنکور بده
      از طئنه ها و کنایه هم ناراحت نشو ، بگذر ، مخصوصا خانواده.
      موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من که هرسال 95,96,97 رتبه من 155000 شده من نمی دانم چکار کنم الان رفتم دفترچه پست کنم
      شاید بعد سربازی خواستم درس بخونم چکار کنم من نمی دانم الآن اگر می خواهید طعنه و کنایه بزنید اصلا جواب ندید 3ماه از خانه بیرون که کنایه نشنوم
      اول با خودت رو راست باش ببین به چی علاقه داری ببین درچه زمینه ای استعداد داری این حرف های منو طعنه در نظر نگیر می خوام نصیحتت کنم با دوری از بقیه وفرار هیچ فایده ای برایت نداره //ببین چه مهارتی داری چه استعدادی داری برو دنبال همون ادم تو زندگی اش فقط نباید به پول فکر کنه وفکر هم نکن که فقط پول در تحصیل است با ماهی یک تاپیک زدن فقط داری عمرخودت را هدر می دی برو سربازی وقتی برگشتی اون وقت تصمیم بگیر بیشمار ادم هستن که با شغل ازاد درامد یک ماه پزشک رو 1 روزه در می اورند در سربازی هم می توانی مهارت کسب کنی برای خودت شغل دست وپا کنی به ندای واقعی دلت گوش بده موفق میشی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      همه چی ک درس نیست اشکال نداره برو سربازی برگرد ایشالا درای جدیدی ب روت باز میشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن