خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بهترین منابع زیست برای یک فارغ التحصیل رشته ریاضی یا انسانی

با سلام
      خیلی از دوستانی که تو کنکور تجربیبه شرکت میکنن فارغ التحصیل رشته ریاضی و یا انسانی هستن و از زیست شناسی هیچ اطلاعاتی ندارن.
      به نظر شما برای شروع ، این دوستان باید چی کار کنن؟ از دی وی دیدی کمک بگیرن ؟ اول کتاب درسی رو مطالعه کنن ؟
      لطفا بهترین منابع رو معرفی کنید.

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      برای کسی با مختصات شرایط شما، چند گزینه میشه پیشنهاد داد، به نظرم یکی از بهترین گزینه ها، رفتن به کلاس یک معلم دلسوز و باسواد کنکوری هست(من خودم زیاد با کلاس موافق نیستم، اما باشرایط شما، کلاس خیلی میتونه توی جهش اولیه ی سواد زیستی شما، تاثیر بذاره).

در مورد معلمش هم نظرمو خصوصی براتون میفرستم(بعدا که به جمع بندی برسم).

اینجا هم کمی در مورد زیست حرافی کردم، شاید به دردتون خورد:

http://forum.konkur.in/thread63393-2.html#post1367842
      ویرایش توسط jhasani : 31 شهریور 1397 در ساعت 15:22

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      با سلام
      خیلی از دوستانی که تو کنکور تجربیبه شرکت میکنن فارغ التحصیل رشته ریاضی و یا انسانی هستن و از زیست شناسی هیچ اطلاعاتی ندارن.
      به نظر شما برای شروع ، این دوستان باید چی کار کنن؟ از دی وی دیدی کمک بگیرن ؟ اول کتاب درسی رو مطالعه کنن ؟
      لطفا بهترین منابع رو معرفی کنید.
      اگ شرایط رفتن به کلاس واست فراهمه و دبیر خوب هم تو شهرتون هست میتونید برید کلاس اگ مهیا نیست این شرایط میتونید از دی وی دی استفاده کنید(شنیدم میگن زیست آفبا خوبه)
      ولی بهترین راه ب نظر من استفاده از کتاب های فاگوزیسته خیلیا بودن تو همین انجمن ک این کتابو کوبیدن ک آقا حجمش زیاده،خارج کتاب داره و از این جور حرفا ک اتفاقا انتقاداتشونم ب جا بود ولی ن در این حد ک نشه از این کتاب استفاده کرد و مزایاش خیلی بیشتر از معایبشه در کل بهترین کتاب واس آموزش زیست تو حوزه کنکور واس کسی ک تا حالا زیست رو نخونده فاگوزیسته.بعد از اینک کلاس رفتی یا دی وی دی دیدی یا فاگو رو خوندی میای با کتاب خیلی سبز سال ب سال یا کتاب میکرو گاج(این بهتره)تست میزنی تا راه بیفتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن